Očista prostoru, vymítání duchů v praxi

Očista prostoru, vymítání duchů v praxi

Jak to vypadá, když jsme u očisty domu a jeho obyvatelů od zemřelých duchů?

Pokud hledáte návod na komunikace s bytostmi, vymítání duchů zemřelých i případné pomoci, pak vše naleznete zde. A my pokračujeme na příběj, který jsme společně prožili...

EVA:

… Moc Vás prosím o energetickou očistu domu, ve kterém žijeme. Jsem v tuto chvíli dost zoufalá maminka 5 měsíční holčičky, která je nemocná s velmi ošklivým atopickým ekzémem na který zabírají bohužel jen kortikoidy. Její stav se doteď zhoršoval.
… Navíc bydlíme ve sto let starém domečku a nemyslím si, že v něm bydlíme tak docela sami. Už několik měsíců mám dojem, že předešlí již nežijící nájemníci, jsou k domečku stále připoutaní. Paní po večerech "vaří v kuchyni" soudě podle zvuků a pán nás občas chodí v noci pozorovat, jestli už spíme. Viděla jsem jeho siluetu ve dveřích a opravdu to nebyl příjemný pocit. Jednou na mě chtěl shodit lustr, když jsem šla ve tři ráno něco zobat do lednice, to jsem byla ještě těhotná, minul mě doslova o centimetry. Od té doby je klid. I když přítel se bojí v noci jít do koupelny pořád. Tak si nejsem jistá, jestli nám dlouhodobě bude naše dvougenerační soužití dělat dobrotu. :-) …


JINDŘICH SIDRIS:

… Jistě pročistíme dům i posílíme Vaše ochranné síly a do bytu vlijeme mnoho očistné síly. Protože bydlíte vzdáleně, tak podle naší domluvy provedeme očistu na dálku pomocí seance astrální a mentální sféry.

Po narození má každý člověk opatrovníka - ochrannou bytost, která má za úkol, aby se o něj plně staral a skrze intuici vedl k naplánované cestě. Můžeme jí hodně pomoci, protože je vidět, že není dostatečně silná skrze vaše životní cesty a nedostává se jí pomoci, nebo ve Vašem případě v bytě jsou silnější. Čím více se okolo bytosti tvoří kladné síly, tím i negativní přichází do styku, ale jednoduchý postup je v tom, že kladnou/tvořivou stále udržujme a pomáhejme jí v růstu. A v tom mi dokážeme právě ochranné bytosti i Vám pomoci. Především budu ale při seanci svým duchovním tělem u Vás a budu rozmlouvat s bytostmi domu, o kterých se zmiňujete - pomůžeme Vám i jim.

Bytosti ve Vašem domě se ho pouze drží, krásně to popisujete, děkuji, moc mi to pomáhá. Zřejmě ani nevědí, že jsou bez fyzického těla, či že tu již nemohou nic ovlivnit... V tomto jim pomůžeme.

... následovalo dohodnutí postupu společné seance na dálku a seznam bylinných rad na uzdravení ekzému.

 

EVA:

… V našem domě všechno kvete a roste samo od sebe, patří k němu i menší zahrádka s hrušní a broskví. Na sousedícím severním pozemku je rozestavěný nový dům a dost nám deharmonizuje čchi na zahradě. Od té doby, co odešla ta meruňka se i příjmy naší domácnosti snižují, tak se domnívám, že to může mít souvislost s disbalancí energie a samozřejmě i se současnou hospodářskou krizí, že....
Letos pár metrů od té uschlé meruňky sousedovi odešel velmi starý vzrostlý ořech, loni v souvislosti s tou meruňkou uschla třetina stromu a soused přišel o práci. Zajímavé, že? Určitě bychom chtěli v zájmu všech sousedů posílit energii tohoto krásného vnitroblouku, který tvoří asi devět menších zahrad. Rituál za ochrannou a láskyplnou energii, štěstí, zdraví a bohatství nás všech udělám ze srdce ráda.


JINDŘICH SIDRIS:

… Nádherný domeček i zahrádka, to se ani nedivím, že původní majitelé s Vámi chtějí zůstat ;) Ještě že existují pro ně lepší světy. Dům opět zharmonizujeme a energii z nového rozestavěného domu více uhladím. Pokusím zapůsobit i na okolní domečky, což bude jedna z největších očistných akcí :)
Děkuji za pomoc se seancí, díky které mi hodně vše usnadníte. Duchovním obyvatelům domu zkusíme pěkně vysvětlit situaci, pak opět pěkně a případně zajdeme dále, jelikož místo které obýváte již energicky patří Vám a původní majitelé mají být jinde... Zítra jim to prosím po příchodu domů - nebo odpoledne zkuste naznačit, že s nimi chceme večer mluvit a pomoci jim. Každý je za pomoc rád a budou tak alespoň na to připraveni. (stačí v duchu k nim promluvit). 

EVA: 

… Veřím, že vše půjde hladce. Děkujeme. ...

 

JINDŘICH SIDRIS: Popis seance

Jakmile jsem prolítl okolo Vás, tak jsem šel za bytostí ženy a muže, kteří nikterak nekladli odpor a chovali se ke mně až s údivem dobře, jako kdybych byl vítaný host. Jako kdybych přišel na bábovku! No tak to musím říct - hodně mě to překvapilo... Děkuji Vám, že jste celou situaci takto krásně připravila pro naše konání.

Pak zpět k Vám podle naší dohody. Kompletní očista místnosti, Vás i dcery. Očista místnosti. Pak vytvoření ochranné bariéry okolo Vás i dcery, napojení Vás i bytu na Univerzum - na nádobu plné nevyčerpatelné síly a pak úplné naplnění silou místnosti a záhy celého domu. Taktéž stejný postup u Vašeho přítele. Vše procházelo naprosto jemně, bez jakéhokoliv zadrhnutí.

Poté jsem šel opět za bytostmi a přivedl je z vedlejších místností k Vám do velké místnosti. Vše jsem jim vysvětlil a oni souhlasně pokyvovali, že už vědí že nejsou mezi "živými s hmotným tělem" ale že chtějí být spolu a že jsou rádi za svůj navyklý způsob života. Tedy jsem z Univerza přitáhl sílu a dal jim ochutnat spojení pouze přes malou ochutnávku. V tu chvíli byli nadšeni, jak může být něco tak krásného, že toto zažili snad naposledy jako děti... Tedy jsem ochutnávku zvětšil se slibem, že je napojím přímo, avšak budu je držet ještě na tomto světě.( v tu chvíli jste je Vy nebo dům už stejně nezajímali..) Tedy souhlasili a Univerzum si je chtělo rovnou stáhnout, měl jsem tedy co dělat, abych je odstřihl a udržel zpět na tomto světě. "Mrtvý" muž a žena se naposledy porozhlídli na dům, na sebe, na Vás a tentokrát odešli do Univerza - jiných sfér již sami. Tentokrát jsem jim avšak musel pomáhat. Zřejmě ode mě byl prvně velký zásah. Vše jsem jim vysvětlil po pravdě a vše se jim líbilo a chtěli tak. S troškou pomoci a prosbou Boha se podařilo splynutí obou duchů, kteří vstoupili plně do svých sfér. Byli a jsou za to rádi, pouze žádali, zda se mohou narodit opět v blízkosti domu, avšak to už byl rozhovor pro vyšší bytosti - sféry.

Následně jsem opět kompletně vyčistil byt, Vás, dcerku i přítele. Nyní dům doslova září bílou silou, zahrada fialovou a pak vnitroblok oranžovou silou. (popis barev v tabulce na laskyplnysvet.cz - Jak vidět auru). Síla se k Vašim sousedům vlívala jemnými vlnami a snažil jsem se pouze okolo domů, abych nezasahoval příliš - tedy na zahrady a když, tak do domů jen jemně, podpůrně. Vše šlo opět hladce.

Po bližším prozkoumání astrálního těla Vaší dcery Lucie jsem zjistil, že je stahována velkou silou svých nižších energetických center směrem k zemi, avšak další spojení se světem i horními sférami není nikterak znatelný, proto jsem okamžitě vše vyrovnal, v čemž mi pomáhalo opět Univerzum. Dále jsem Lucince vyrovnal elektromagnetické vyzařování - neboli živly v těle, což je příčinou veškeré disharmonie. Je nyní vyrovnána a jistě se to ukáže podpůrně na jejím zdraví. Stejně tak jsem vyrovnal Vás i Vašeho přítele. Možná jste cítili příjemné rozlívání sil...

Tedy celkově: začátek byl velmi obtížný i asi v polovině se okolo nás udělal zástup mnoha vskutku ničivých bytostí, které neměli nejmenší zájem, aby se konání podařilo a potřebovali tvrdě odehnat. Avšak jak Vy, dcera i přítel, vše proběhlo hladce a jemně. Především i celá komunikace a seance se ženou a mužem byla o klidném setkání a vše oni sami chtěli. Tedy mi přijdou divné zásahy od jiných bytostí, zřejmě si někdo tak plně nepřál, aby vše bylo v pořádku. Nicméně to již můžeme zahodit za hlavu, protože Bůh - Univerzum stálo při nás všech, dělali jsme všichni správně a pomohli dokonce všem - Vám celé rodině, rodině před Vámi i bytostem ostatním.

Nyní Vaším domem a Vámi proplouvá mnoho lásky a pohody, sám jsem velmi uklidněný, což jsem prožil mnoho vymítání - očist, avšak setkání s Vámi bylo naprosto jedinečné a děkuji za toto milé setkání se všemi.


EVA:


Doma je opravdu cítit harmonie a konečně jsme sami, je to osvobozující pocit. Ještě jsem vám znovu moc chtěla poděkovat za Lucinku, dneska to bylo andělsky hodné a klidné dítě. Doufám, že jí to ještě nějakou chvilku vydrží. Také jsem mrkla na vaše webové stránky a čtu a čtu a čtu, protože se od toho nemůžu odtrhnout. :-)
Doufám, že někdy budeme mít příležitost se setkat osobně, i když astrálně to byl také zážitek..


JINDŘICH SIDRIS:


Moc rád jsem pomohl a Lucinka je přímo napojená, proto jí ochrana a síla vydrží velice dlouho - dokud ona bude chtít přijímat, proto počítám do puberty jistě. Pak se začíná spojovat astrální matrice s fyzickým tělem a osobnost začně nabírat jiné síly, již bude mít svůj zdroj, naučí se používat své síly a své napojení. Avšak pokud byste cítila někdy opak, tak dejte vědět a posílíme, avšak toto je napojení přímo na Univerzum, které jen tak nejde přerušit, pokud si to dotyčná osoba nepřeje, nebo pokud sejde z cesty, proto u Lucky je jisté, že bude nyní v pohodě :o)

Jsem rád, že bývalí majitelé jsou již zpět v Univerzu a vy tak máte opět jedno-generační domácnost :o) Moc rád jsem pomohl a ať máte nyní co největší úspěchy ve všem ;)
Nyní bych i řekl, že máte místo domečku čisté malé nebíčko, které dokáže už jen příchodem do něj plně léčit, jak tělo, tak astrální a mentální těla. Váš domeček teď v astrální sféře svítí jako maják, je to krásný pocit a jsem zvědavý, jaké budete mít nyní další úspěchy a jak vše mírumilovně Vaše rodina bude vzkvétat. Bezpečí, pocit pohod a příval sil, které nyní okolo Vás jsou, používejte co nejvíce je dokážete využít - jsou jen pro Vás. Určitě mi pak písněte za nějakou dobu :o)


EVA:

Jindřichu, přesně tak, je to tu malinkaté nebe na zemi, taková ta malá ochutnávka z vesmíru. :-)
Bůh s vámi a hodně energie při pomáhání druhým.
Eva

Jak si můžete pomoci vy?

1) Poznání minulých životů skrze regresní terapii

Zaujala vás možnost poznat svůj život zcela do hloubky? Jak by probíhalo poznání minulých životů u vás? Poznejte více o regresní terapie pro návrat do minulých životů a příběhy, které můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Více ZDE.

2) Mimotělní cestování

Poznejte více o astrálním a mentálním cestování a nechte se inspirovat z mnoha příběhů. Ty nejlepší naleznete ZDE.

Jak by probíhalo mimotělní cestování u vás? Můžete se připravit na astrální či mentální cestování skrze naše osobní zkušenosti. Nejen teoreticky, ale především prakticky. S námi to zvládnete!  Můžete zažít zcela bezpečně na Kurzu Astrální Cestování.

3) Chcete ovládat tyto schopnosti?

Uvítáme ve vás v Astrální akademii