Průběh regresní terapie očima zúčastněné

Průběh regresní terapie očima zúčastněné

S myšlenkou regresní terapie (RT) jsem si pohrávala již dlouho, dokonce jsem se o ni snažila sama za pomoci meditace či videí s Dr. Brianem Weissem. Nikdy se mi ale nepodařilo uvolnit se. Když jsem narazila na RT se Sidrisem, bála jsem se, že půjde o vyhozené peníze. Sidris mě ale ubezpečil, že nějaký zážitek z toho budu mít 100% a pokud ne, nebude si nic účtovat.

Po seznámení se terapeutem z Láskyplného světa jsme si dali čaj a nejprve si jen povídali, což pomohlo tomu, že jsem se přestala bát. Pan Sidris je mladý člověk, velmi milý a příjemný, se spoustou fascinujících vlastních zážitků o které se nebojí podělit. V průběhu RT jsem byla plně při vědomí, ale pomocí Sidrisových technik se mi otevřel úplně nový svět, plný lásky, štěstí a duchovních prožitků. Nebyla jsem zhypnotizovaná, jak by si někdo mohl představovat, ale je to jako by si člověk vzpomněl na něco, co vždycky věděl. Jako když se vás někdo zeptá kde bydlíte a jak se jmenuje váš bratr, víte hned odpověď, stejně jako vidíte před očima svůj pokoj... a to samé se dělo u minulých životů. Neprožívala jsem to nezúčastněně, jako bych se dívala na film, ale jen jsem procházela své vzpomínky podle otázek Sidrise a na většinu jsem prostě věděla odpověď.

I teď si to všechno pamatuji, nepotřebuji poznámky, které si Sidris poctivě zapisoval a po RT mi poslal mailem. Je to jako by mi pomohl vzpomenout si na mé další dva životy, které jsou mou součástí jako můj současný život. Stejně tak si dokáži vybavit pocit štěstí, lásky, a porozumění, které jsem po proběhlé RT intenzivně cítila.

Zjednodušeně řečeno, tento zážitek mi do života přinesl mír. Jsem šťastná, nemám potřebu se hnát za něčím novým, lepším, nepoznaným. Vím, že všechno má svůj čas a že mír v duši udělá člověka šťastnějším víc, než teď hned muset mít něco po čem momentálně toužím a zrovna nemám. Nemám pocit, že by mi něco unikalo, vím, že pokud jsem to již neprožila v minulém životě a v současném to nestihnu, může mě to potkat v nějakém budoucím, pokud si to budu přát.

Dana R.

Poznání minulých životů skrze regresní terapii

Zaujala i vás možnost poznat svůj život zcela do hloubky? Jak by probíhalo poznání minulých životů u vás? Poznejte více o regresní terapie pro návrat do minulých životů a příběhy, které můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných prostorách. Více zde.