Perly Osudu: kudy mám jít dál?

Každý občas dojdeme na životní rozcestí, kde se zastavíme a tápeme v možnostech. Doprava nebo doleva? Jak mám řešit práci, podnikání, nemoc, nebo rodinné vztahy... Jako lidé jsme ve velké výhodě, pomáhá nám osudové určení naší cesty. Můžete si to představit jako navlečené perly na stříbrné nitce. Co perla, to pevný bod ve vašem životě. Jenže mezi perlami bývají prázdná místečka, ve kterých se pohybuje pouze nitka. Ona nitka představuje naše vlastní rozhodnutí, které již ovlivňovat můžeme. Každý astrální cestovatel, jenž používá Sílu,  dokáže ovlivňovat i jaké perly navleče...

 

Osudové vedené

Nejbližší osudová perla člověku napovídá, že se má v této chvíli postarat o rodinu, která žije na druhé straně republiky. Chce si tedy pořídit auto, protože bez něj se za rodinou nedostane. A tady nám to začíná. Buď si pořídí auto běžné a bude si na něj vydělávat rok a pak uskuteční své osudové vedení, nebo chce drahé auto, tedy si na něj bude vydělávat deset let a konečně pak také uskuteční cestu za rodinou. Jestli už ale nebude pozdě...

 

Oklika osudu

V té době, kdy si obrazně vydělává na auto, tak zatím prožívá situace Neutrální, spíše nelákavého typu, chápejme, že se jedná pouze o jakousi "výplň života", který ho ale nemá tvořit. Tvořit ho mají osudové perly. Jenže člověk místo aby šel přímou cestou, pěkně po natáhnuté nitce a byl u svého osudu co nejdříve, tak nitku vytahuje, prodlužuje a k osudu jde oklikou.

 

Přímá cesta osudem

Jet autobusem, nebo vezme auto které jej dopraví za rodinou. Člověk bude mít naplňující život. Co by získal oklikou? Bude mít dražší auto, ale celých deset let prožije bez skutečné životní náplně. Proto: Jděte životem přímo a vědomě!

 

Osud je sladká životní náplň

Užívejme si ho. V obou případech by tento člověk došel do cíle a k rodině přijel, osudová perla je tedy splněna, ale jak rozdílné to budou kvality i kvantity? Nenaruší to i možnosti pro splnění další životní perly? Není čas také důležitý? Co pak naše Vůle?

 

Osudové napojení

Jenže člověk se neskládá jen z životních cest typu "musíš". Některé perly jsou poměrně variabilní, dávají vám možnost jít lehkou, těžší a ještě těžší cestou. Ale jak odhalit, která z těch mnoha rozhodnutí budou ta lehčí a těžší? Velice zde napomáhá vědomě vnímat astrální Sílu, nebo pro začátek postačí, abyste se dostali do hlubinného stavu či hluboké meditace a svůj požadavek pro spojení s osudovými možnostmi uskutečnili právě zde. Potom půjdete dále a stejně jako my, astrální cestovatelé, se budete umět dostat do Tvoření své cesty. Pojďme společně, protože to má smysl:

 

Tvořte svou Novou životní cestu 

od základu zdokonalte svou život v intenzivní Astrální akademii

 

Tip: Potřebujete okamžitou niternou pomoci od blízkého přítele? Pak pro pochopení našeho současného života, v napojení na minulost a tvoření budoucnosti, je zcela vhodná regresní terapie, jenž díky pochopení svých minulých životů odhaluje vhodné budoucí kroky. Po terapii zcela víte, jakou cestou se nyní vydat.

Astrální očista domácnosti

Zjistit více

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Tvá cesta k úspěšnému
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA

Hlubinné terapie

Místo, kde život znovu začíná.

Zažít a začít