Jaké je to v různých astrálních světech? Včetně posmrtného

Jaké je to v různých astrálních světech? Včetně posmrtného

"Tisíckrát si říkáte, že smrt neexistuje a že je to v pohodě, ale pak přijde tohleto - něco úplně jiného, než jste dosud zažili a vnímáte to stejně reálně jako tenhle svět a to vás přece jenom trochu vychýlí z té domnělé pohody. Není tam nikdo, kdo by vám radil anebo pokud ano, kontakt s ní(m) je všechno jiné, než na co vás kdokoliv připravoval. Tisíckrát jsem si představoval, jak to může vypadat, někdy se mi o tom i zdálo, ale bylo to prostě jinak. Možná to vypadalo stejně, ale bylo to jinak. Pocítíte, jak zde končí teorie vědy, hodnoty a moc lidí, kteří na Zemi "vládnou", a také skoro všechno to, co jsme se na Zemi naučili. Cesta  si vás vede sám a záleží jen na vás, za jak dlouho se nové situaci přizpůsobíte. Miroslav

Na život po smrti se lze zcela, opravdu zcela reálně připravit pomocí astrálního cestování. Vystupujeme duší z těla na Onen svět či do čtvrté dimenze. Cestování duší je bezpečné a zcela tak poznáte, takový člověk, kterého nazýváme astrálním cestovatelem, má velké životní výhody a zkušenosti, které mu otevírají brány zážitků a možností ve všech jemu dostupných světech. Tedy o hmotných. Vítám vás, jsem mimotělní cestovatel Sidris společně s početnou skupinou přátel, taktéž astrálních cestovatelů, Po mnohaletých astrálních výstupech jsme obdrželi  ohromné poznatky, které předáváme dále.

Prožijte astrální cestování

a) Text Sepsali jsme pro vás návod, který vám ukáže jak vy sami astrálně vystoupit. b) Video Jde o velké poznání, velké, avšak tím to pouze začíná, proto jsme uvolnili kurz, kde vás vedeme doslova krok za krokem a to po dobu 11 měsíců. Nyní nemusíte mít žádné zkušenosti, ale my již víme co funguje. Na kurzu astrální cestování vás nezahlcujeme neefektivnímu zbytečnostmi, ale vše si vysvětlujeme tak jak to je a jak zcela samozřejmě tuto běžnou lidskou, avšak nerozšířenou schopnost ovládnout. Proto pojďme společně proniknout mnohem dál, než jsme si vůbec kdy představovali. Setkáme se na online kurzu Astrální cestování. Následující soupis sloužící jako jednoduchá berlička a uklidnění, co prožije začínající zájemce o mimotělní cestování.  

1) Astrální cestovatel ve sféře Hmotné

Po výstupu svým astrálním tělem, čili duší, se nacházíte ve stejné místnosti, jako je vaše tělo. Hledíte na něj a prožíváte silné poznání - doopravdy nejste jen toto tělo. Přirozeně jdete proto dál, procházíte se po bytě, ostatních domech a zahradách.

 • Vnímáte zvuky a vidíte lehce zamlženě.
 • Je potřeba udržet si soustředěnost, jinak se obraz mlží.
 • Vše je velmi podobné naší realitě, ale máte neohraničený prostor.
 • Doporučujeme se domluvit s přítelem v pravidelné vzájemné návštěvě a čtení si vzájemných vzkazů.

   

2) Astrální cestovatel ve sféře Posmrtné

Kdo jednou jedinkrát před svou smrtí opravdově vystoupí z hmotného těla svým astrálním tělem (duší), tak plně cítí, že je to on a plně vnímá své tělo, stejně jako by to bylo fyzické. Již samotné astrální procházení sférou Hmoty vám poskytne tolik zkušeností, že po opravdovém a již vynuceném opuštění fyzického těla budete vědět, kde se právě nacházíte a co se děje. Již jste ušetřeni toho šoku z nevědomí bytí. Vy to totiž zde již znáte a nemusíte se dlouho rozpomínat. Zajímavý fakt: Vzpomínky na rodinné vazby opadávají do pár chvil a cítíte se šťastně. Tečka. Šťastně. Na tomto místě nic nepotřebujete, nic Vám neschází. Jste v Dokonalosti. Pro pokračování v cestě nic nechtějte, již Nic. Či následujte světlo.    

3) Astrální cestovatel ve sféře Stvořené

 • Přicházíte do vyššího prostoru, který byl stvořen nezávisle na vás. Lze zde zažít setkání s bytostmi.
 • V tomto světě,platí pravidlo: Být vládce astrálního Světa, vše co děláte, máte plně pod kontrolou. Vy jste vládci a rozhodujete, co se děje.

   

4) Astrální cestovatel ve sféře Nestvořené

 • Jeden z nejzajímavějších, neboť na samém začátku se ocitáte v čisté nicotě, avšak ohromné Síle, jež slouží pro Tvoření.
 • V té chvíli se nacházíte v dokonalém Světě. Jste plně spokojeni a plně šťastni. Vše je nevyslovitelně dokonalé....
 • Svým astrálním tělem se nacházíte v neohraničeném a nekonečném prostoru, okolo sebe vnímáte černé či bílé barvy. Pod vámi není nic, nad vámi nic, vedle vás nic... nic... Zvláštní že? ... Toto stojí za ten pocit...
 • Užijte si to nádherné vracení do hmotného těla, kdy jste již Prozření a víte, prožili jste, kde se právě i nyní nacházíte. Nevěříte, ale víte.
 • ...Půjdete později vytvářet své sféry?

   

5) Astrální cestovatel jako sám Tvořitel

 • Protože se nacházíte stále v nestvořeném prostoru, tak si chcete vytvořit pevnou půdu pod nohama. Pomyslíte, použijete svou Sílu a během mžiku již lze chodit jako po chodníku.
 • Tvoříte zde od fyzikálních zákonů, jako je tíha, rychlost času, až k podobě okolí.
 • Co si vytvoříte dál, je jen a jen na vás. K tomu stačí jedna jediná silná myšlenka.

   

6) Astrální akademie

 • Propojuje astrální sféry a hmotné sféry. Neboť vše se navzájem ovlivňuje.

   

7) Vyšší světy

V astrální sféře neexistuje čas a prostor jak je známe, přesto můžeme jít ještě dále a cestovat i bez Síly astrálního těla stále dále... Již se můžete volně pohybovat pomocí vašeho již zkušeného Vědomí. Co je dále, nechceme psáti, ale budeme rádi, když se již spojíme osobně.

 

 

Cestujte astrálně

Mimotělní cestování vám ukáže vše, co je za Hmotou... Budete sebevědomí, sví a budete si tvořit svět, který opravdu zde chcete žít. Dává vám to smyl? Pak pojďme společně na Online kurzu Astrální cestování  

👉  Strávíme spolu plných 11 měsíců, kdy vám každý 3. den přijde do mailové schránky nové video. Celkem je pro vás připraveno více než 100 videí!  

👉  Projdeme praxi úplně od začátků a připravíme vás tak na život astrálního cestovatele. Krom praktických návodů získáte také veškeré informace týkající se astrálního světa, a vyvrátíme si tak i mnoho mýtů, které se šíří na internetu.  

👉  Máme za sebou již 15 let praxe a veškeré naše poznatky vám nyní dáváme k dispozici. Přidejte se i vy ke stovkám astrálních cestovatelů, kteří se přesvědčili, že astrální cestování je přirozená schopnost každého člověka, a využívají našich návodů.   

 

🙏 www.AstralniCestovani.cz 🙏

 

Tip:  Ještě se necítíte na astrální cestování, ale rádi byste zažili něco více? Pak se zcela jistě seznamte s regresní terapií pro návrat do minulých životů s naším astrálním cestovatelem, který vás uvede do hlubokého stavu.