Mimotělní cestování, let a setkání s domorodými přáteli

Mimotělní cestování, let a setkání s domorodými přáteli

Setkání s ochráncem, let přírodou, ocitnutí se na „cestě lesního vzduchu“ a přátelské setkání s domorodci pralesa. Vědomé astrální cestování i vědomé tvoření lucidních snů nám jde skvěle a to samé bychom vám rádi předali. Je to úžasný zážitek, kdy vystoupíš z těla a je to naprosto stejné, jako bys byl v těle fyzickém, jen se pohybuješ po prostoru naprosto neomezeně. Vau…  Jsem Jindřich Sidris a předám vám svůj příběh:

Astrální výstup z těla

Jsem v posteli, uvádím se do hlubokého stavu se cvikem vnitřního kmitu astrálního těla a v tu chvíli mě obklopuje vševidoucí Síla, která na mě silně působí. Radí mi, abych se více nadnášel, zvedám nohy, ruce, moc mi to nejde. Silové světlo více působí.

 

Astrálně cestuji!

Napodruhé vstávám z postele a stojím před velkou pomocnou bytostí. Konečně se vidíme… Pak přichází druhá jemnější bytost a chce, abych se vznesl. Na to se směji, ale počkat! Vždyť já jsem v astrálním těle, jdu na to! Ono… to jde, já se vznáším, naprosto reálně nad podlahou…

 

Let s plnohodnotnými dojmy

Letím, letím celou zdejší krajinou, vnímám veškeré detaily, všechny stromy, cesty, domy… a pak chci být v pralese. Pomyslím na prales a v mžiku jsem tam. Letím, jako bych měl křídla, velice reálně si to užívám a to i s tím, že jsem se naučil prožívat obě dvě těla. Jsem totiž vědomě ve hmotném těle a vnímám okolo něj vše, ale jsem i v astrálním těle, se kterým vše vnímám ještě mohutněji,

 

Astrální létání nad pralesem je dokonalý prožitek

Klesám k zemi, mezi stromy… Lítám mezi nimi s lehkostí, zažívám jedinečný pocit, kdy mě vede bezpečná síla, nijak se nesoustředím, jen letím dopředu, ale koukám se dozadu, přesto letím bezpečně jakousi cestou mezi stromy, lesní cestou vzduchu. Je to něco jako bezpečná cesta v lese, osvětlená a hřejivá část, která mě nese stále dál a dál, plně v bezpečí a s vědomím, že zde mohu potkat místní ptactvo…. Opět letím nad pralesem, pak k pobřeží, kde se usazuji s dokonalými šťastnými pocity. Jsem tam, jsem na místě, jež se nazývá *****, užívám si Slunce, vzduch, mořské pocity, pohodu. Mé fyzické tělo ale vnímá nespokojenost, neboť mu je zima, ale přitom leží v teple na posteli. Přesto je rádo, že může zažívat tyto pocity a proto podporuje astrální tělo. Ocitám se zpět a po chvíli užívání vciťuji, že jsem v pralese již jako doma. Jsem tam v bezpečí a znám to tam!

 

Setkání s domorodými přáteli

Cítím, že o mně již nějakou dobu vědí domorodí obyvatelé pralesa. Jdu za nimi, nejdříve letem a pak se snáším. Setkání je vážného charakteru, nabízejí mi jako uvítání vykuchanou rybu. Tvrdě odmítám a ukazuji na papáju, která roste všude, uchopím ji do ruky. Oni chápou. Přátelství je stvrzeno.

 

Rozhovory a prožitky jsou více než reálné

Letím zpět k pláži, kde odpočívám a užívám si pohody. Přichází rozrušení, domorodí obyvatelé ke mně přicházejí v lásce. Vřele je vítám a na pláži si sedáme do kruhu. Oni sice vědí, že jsem zde astrálně, ale vidí mě zcela zřetelně a nerozeznávají mezi fyzickým tělem a astrálním. Požádali jsme Přírodu o dary a všichni máme mnoho ovoce. Rozhovory jsou niterné, telepatické, se silným vzájemným spojením, velice reálné.

 

Spřátelení

Tato pohoda vyúsťuje k vrácení se do fyzického těla. Vše si uvědomuji, ale promítám si, kde jsem byl, ihned jdu zpět do pralesa. Na místě pláže najdu již jen silné astrální tělo, zřejmě šamana, se kterým rozmlouvám. Chce, abych zůstal, proto mu vysvětluji, že musím toto místo opustit, vrátit se do hmotného těla, jako má on a pak se vrátit za nimi i s tímto hmotným tělem. Vím a cítím, že je to reálné. Loučíme se s brzkou na viděnou, jako dobří spojenci.    

Přátelé, astrální cestování musíte prožít... Poznejte o něm více:

🙏 Astrální a duchovní cestování, postupné probouzení schopnosti 🙏

 

Jak by probíhalo mimotělné cestování u vás? Můžete se připravit na astrální či mentální cestování skrze naše osobní zkušenosti. Nejen teoreticky, ale především prakticky. S námi to zvládnete díky online kurzu Astrální cestování.