Inspirativní články pro váš rozvoj

Týden plný zázraků

Začala jsem v pondělí. Během dvou dnů jsem si osvojila ovládání svého vědomí. Díky tomu se mne okamžitě začala vytvářet realita jakou jsem chtěla. Ve středu jsem měla v noci první astrální výstup.Ve čtvrtek ráno jsem se rozhodla, pokud nám do konce týdne přijdou nečekané peníze, že se tady v Astrální Akademii chci učit dál. A jak to dopadlo se dočteš v článku.

Co všechno můžeš při astrálním cestování zažít?

Jakožto astrální cestovatel se stáváš neomezenou bytostí, neomezenou v pravém slova smyslu. Ano, astrální svět má své hranice, které postupně poznáš, ale tyto hranice jsou tak rozsáhlé, že mnoho astrálních cestovatelů je ani nevnímá. My se společně podíváme na ty nejběžnější prožitky astrálního světa, které se přímo nabízejí a při astrálním cestování je zcela jistě prožiješ i ty:

Rozhovor pro Záhady života

Děkuji šéfredaktorce Janě Šlégrové za úžasně strávené 2 hodiny. Takovýto rozhovor jsem ještě nezažil - originální otázky, autenticita, smích, vážnost. Prožili jsme spolu naprosto vše a vy tak utíkejte na novinové stánky a užijte si 7 stránkový rozhovor nejen o astrálním cestování v únorovém čísle (rok 2024) časopisu Záhady života, kde na vás vykukuji i z titulní stránky. Odpovídal jsem například na... 

Mám zkušenosti s lucidní sny?

Ahoj, tady Sidris 🌟

Ach ano… Je tolik úrovní lucidních snů a baví mě snad každý z nich. Často jsem se zamýšlel, že lidem nepřijde divné jít spát. Jakto, že se nad tím nikdo nepozastavuje? Lehneme si, zavřeme oči a… Kde jsme těch 8 hodin? Jak si můžete být jistí, že se ráno vzbudíte? Co je s vámi těch 8 hodin? 

"A je to v pr**li"

Hubert jel se svým kolegou na pracovní cestu. Rozhodl se, že ho nechá řídit a vyrazili na cestu směr Berlín. Vše probíhalo jako po drátku, silnice byly téměř prázdné a tak si to kluci razili 150 km/hodinu. 16 km před Berlínem ale kolegu přemohl mikrospánek a sjeli v plné rychlosti z dálnice a několikrát se přetočili přes střechu. Co bylo dál?

Co si představuji pod slovem „meditace“?

Ahoj, tady Sidris 🌟

Tak tohle se v průběhu času hodně měnilo. Když jsem byl dítě, tak jsem vyrůstal v nevěřící rodině. Maminka občas mluvila o nějakém andělovi, ale nebylo to z pohledu žádné silné víry. Jediné, kde jsem se seznámil s pojmem meditace byla televize. Tenkrát jsem viděl nějaký dokument z buddhistického chrámu, kde sedělo spousta mužů s oholenou hlavou a nic nedělali. Moderátor říkal, že se právě modlí. 

Bojím se bytostí?

Ahoj, tady Sidris 🌟

Ne, nebojím se bytostí. Jako astrální cestovatel se skutečně bytostí bát nemůžete. Ale abych byl upřímný, tak k tomu byla dlouhá cesta. Jako dítě jsem vídal různé bytosti a přirozeně jsem se jich bál a ono se není čemu divit. Jen si to představte...

Jakou (nad)přirozenou schopnost chci mít?

Ahoj, tady Sidris 🌟

Mnoho (nad)dpřirozených schopností jsem v sobě již probudil. Ať se jedná o telepatii, telekinezi, vidění aury a mnoho dalšího. Ale teď pracuji naplno na další (nad)přirozené schopnosti a tím je ovládnutí časoprostoru. Pod tímto záhadným pojmem se schová například mnohem známější pojem teleportace. 

"Dejte mi důkaz."

"Dejte mi důkaz, že astrální cestování existuje a já vám zaplatím velkou sumu peněz." "Napíši něco doma na papír a vy to přečtete, tak mi dáte důkaz a mě se úplně změní život." "Cestujte za mnou a dejte mi důkaz, budu pak o vás mluvit úplně všude v tom nejlepším světle." "Na skříni mám položený předmět, když jej uhádnete, půjdu k vám do kurzu. Má adresa je..." "Ztratila jsem někde občanský průkaz, prosím cestujte astrálně a najděte jej." 

Jsem v léčebně - pomůžete mi?

Dobrý den, již 20 let se mi vrací deprese a silné úzkosti, už mám v mozku vyšlapané cestičky a když brnknu na nespokojenost hned se to rozjíždí... Přála bych si být zdravá. Můžete mi pomoci? Jsem nyní v léčebně.