Alkohol, drogy, meditace

Ahoj, jakou roli v meditaci a celém přístupu hraje alkohol nebo lehké drogy, jako je tráva?  Indiáni mají například před potní chýší 4 dny zákaz alkoholu a snad i nějaký den po.  Ale zároveň říkali, že když je člověk pod vlivem (asi nějakým “normálním” … ne pod obraz), tak se jejich citlivost vnímání výrazně zvyšuje a vidí mnohem více. Děkuji

Pomocné látky silné

Máme mnoho cest jak poznat jiné sféry a mezi ně patří i zkratky. Tedy i pomocné látky, které ve své míře dokáží ukázat jisté Poznání.

Výhody

Například pomocí marihuany se lidé dostávají do vyšších sfér, pomocí alkoholu do nižších sfér. Je jen otázkou uživatele, co si z toho pro sebe vezme a pokud to bude právě poznání něčeho více, pak to může býti výhoda i pro silnější působení, ač pouze krátkodobá.

Nevýhody

U pomocných látek je avšak nevýhoda ztráta kontroly nad svým vědomím a v některých případech i nad svým astrálním tělem, což může býti dosti nepříjemná zkušenost. Pakliže by ale látky byly brány pod kontrolou zkušeného Průvodce – šamana, pak ten dokáže zajistit bezpečí.

Pomocné látky jemné

Čaj mohu osobně doporučit pro prodloužení analytické meditace, tedy pokud pozorujete svou mysl. Taktéž mi byl mnohokrát dobrou pomocí před astrálním cestováním, abych byl vzhůru do pozdních nočních hodin, kdy je hmotné tělo znavené, avšak astrální tělo může vykonávat svou praxi.

Bylinné výluhy, jako jsou meduňka, máta, jasmín, … velmi příjemné pro dlouhou praxi, avšak bez vedlejších povzbuzujících účinků, tedy je zachována naše mysl, jsme to stále my. Velmi vhodné pro poznání svého nitra.

Káva je pak zcela nevhodná pro magické působení, nicméně je možné s ní poznat chvíle příjemného času při velmi aktivní meditaci na rozličné myšlenky, kteréžto potřebujeme řešiti.

Tabák občasně vhodný pro celkové uklidnění a rychlé nalezení svého klidného bodu, od kterého je možné pokračovati dále.

AY!energy

Mnoho z vás si chválilo úžasné účinky guarany (více o guaraně: Příval fyzické i psychické síly), proto jsme se rozhodli guaranu nakombinovat s dalšími úžasnými bylinami (cesmína paraguayská a cola nitida) a uvedli jsme produkt na trh pod názvem Hooray Today. Nejenže vám dodá sílu, ale může být právě nápomocen při niterné meditaci.
Nápoj pijte vědomě, rituálně… Byliny přivítejte ve svém těle a požádejte je o pomoc při vyřešení otázky, která vás trápí. Zklidněte mysl… Přichází silný příval energie, ale vy musíte potlačit tendenci vstát a jít vykonávat fyzickou činnost! Veškerou energii přesuňte do svého nitra a buďte jen pozorovatelem své mysli. Odpověď jistě brzy přijde.

Další cesty – bez podpůrných látek

Pro získání zkušeností lze jít i bezpečnější cestou (než užívat nelegální látky) a nechat na sebe působit vliv Průvodce – mága, mnicha, který zájemcovo astrální tělo může nechat vznést do vyšších sfér a zájemce dochází k poznání, tak, jako se událo při jedné známé při magické seanci a opět jiné známé v buddhistickém centru.

Tito zájemci pak získávají jakousi ukázku Poznání a již vědí, kam mají přesně jít. Toto poznání však není nutné a naopak každý kdo opravdově touží po svém vývoji, pak nalezne cestu, která ho plně povede a tyto Poznání dokáže uskutečnit sám za sebe.

I zcela svou bezpečnou cestou

Přímá cesta je mentální cestování ZDE, pak astrální cestování ZDE, ve kterém přichází každodenní cvik a touha vystoupit na jistou dobu z těla. Do roka až dvou přichází úspěch. Do té doby je ale velmi nutno trénovat kontrolu své mysli ZDE a k tomu vést odpovídající životní styl.

Navždy

Stejně tak bez pomoci podpůrných látek lze dosáhnout mnohem vyšších stavů mysli, plně pod kontrolou a na rozdíl od pomocných aktivit dochází k automatickému přijetí zkušenosti, do které již víme, jak se položit. Tedy získáváme reálnou cestu, jsme to my, bez žádných berliček.

Poznání

Tedy místo náhražky získáváme to, co toliko potřebujeme pro duchovní praxi a následné pochopení Světa, kdy po smrti hmotného těla jsme již plně srozuměni s naším stavem a zcela bezpečně víme, kde se nacházíme a co se odehrává.

foto flickrPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 (nelze prozatím zakoupit) Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  • 4
  •  
  •  
    4
    Shares