Astrální a Duchovní cestování, postupné probouzení schopnosti

Zážitek opuštění fyzického těla je dokonalý ve svém vnímání světa ještě více smysly a v nepopsatelné čistotě bytí. Veškeré dojmy i existence samotná je zde na vyšších úrovních. Cestu k vystoupení duše (astrálního těla) lze nalézt skrze přestupní schopnosti, a tou je vystoupení svým duchem z těla (mentální cestování).

Pakliže jste doposud neuspěli v astrálním cestování i přes návod na těchto stránkách, pak duchovní cestování vám půjde pro začátek lépe, jelikož neklade tolik nároků na ovládnutí mysli i její síly. Oproti tomu jsou z cestování menší emoční zážitky, nejste plně ponoření v cestování a uvědomujete si vše trochu jako přes pokličku. Nicméně vše je naprosto reálné, což si můžete vyzkoušet například cestou za kamarádem. A navíc, po zvládnutí duchovního cestování jste již jen malý krůček k zvládnutí cestování astrálního.

Pro astrální i duchovní cestování, či jiné mimotělní zážitky je potřeba mít klidnou mysl a praktické zkušenosti s našimi těly (fyzické, duše, duch). Pojďme se tedy vše ukázat skrze první stupeň, kdy se naučíme poznávat právě sami sebe skrze svou mysl. Druhým stupněm bude duchovní cestování a třetím pak astrální cestování.

První stupeň, zvládnutí mysli

a)
Pohodlně usedněte, nařiďte si budík na 5 minut, zavřete oči a pozorujte po tuto dobu svou mysl. Nevytvářejte žádné myšlenky, pouze je pozorujte. Pociťujte klid.. Nechte tomu čas, díky tomu zjistíte, jak pracovat se svou myslí. Takto postupujte každý den, ráno po probuzení i večer před usnutím po jeden týden, tedy 14x.

b)
Zvládli jste? Pak si vyberte jednoduchý předmět jako tužku, kamínek, hrneček a 5-10 minut si ho co nejsoustředěneji prohlížejte. Je důležité se zaměřit na jeho veškeré záhyby, barvy a jedinečnosti. Nyní si posuňte budík na 10minut a opět zavřete oči. Uklidněte svou mysl, představujte či vizualizujte si
tento jednoduchý předmět. Musíte si předmět vybavit tak dokonale, jako by byl zcela fyzický. Opět cvičte týden.

c)
Nadaným se může dařit lépe, avšak doporučuji vydržet a svou mysl poznat co nejvíce. Počítám, že se vám i tento krok povedl, tedy nyní již zcela jednoduché cvičení.

Po dobu deseti minut sledujte svou prázdnou mysl. Žádné myšlenky nevítejte, nyní nic nevytvářejte, pouze si užívejte toho klidu ve vaší mysli. Pokud se myšlenka dostaví, pouze jí posuňte dále.

Tento stupeň můžete považovat za splněný, pokud jste veškeré cvičení zvládli a svou mysl můžete pozorovat alespoň 5 minut bez přerušení.

Více se můžete inspirovat také v článku Tři stupně k ovládnutí mysli

Druhý stupeň, duchovní cestování

a)
Nyní ulehněte, či usedněte do své oblíbené polohy, vstupte do meditace s kontrolovanými myšlenkami. Uvědomte si své fyzické tělo, pak svého ducha a posléze zjistíte, že duch má tvar těla a dokonce je přesahuje. Můžete se v těle volněji hýbat, a přitom fyzické tělo bude klidné. Toto přesně nyní cvičte – stačí se jen houpat centimetr ze strany na stranu… Opět ráno i večer, po dobu jednoho týdne.

b)
Jakmile toto zvládnete, tak si vybavte, že chcete duchovně cestovat a v mysli si vytvořte “vysněný” svět, ve kterém se budete pohybovat. V této chvíli již nemyslete na své fyzické tělo, ale celou svou mysl přeneste právě do okamžiku, ve kterém jen tento svět vytvořený. Taktéž si užívejte týden.

c)
Jistě máte úspěchy, a proto je čas navštívit vedlejší místnost vašeho bytu. Postup je stejný, jen nyní nevytvářejte “vysněný” svět, ale v mysli si vybavte právě vedlejší místnost, kterou velmi dobře znáte. Vše si vybavte s největší dokonalostí, musíte se cítit, jako byste tam byli! V tomto týdenním cvičení si vyberte 2-3 takové místnosti.

d)
Nyní běžte do místnosti vašeho známého, se svolením, a opakujte duchovní cestování stále a stále dokola, dokud nebudete schopni popsat, jaké se udály v místnosti změny.

Případně cestujte do využívané místnosti a všímejte si pro vás neznámých detailů. Začátky bývají těžší, ale po desátém cestování již získáte větší důvěru a do padesátého cestování už vaše úspěšnost bude většinová. Ti, co se cestování budou věnovat více, budou mít pak úspěšnost dokonalou.

 

Dan: Ve tvém videu nad hmotou 5 mluvíš o mentálním cestování. To je naprosto supr trénink! Včera jsem to trénoval v hluboké meditace a přesunul se třeba na své oblíbené místo do čajovny ke kamarádovi do Hodonína a vnímal jasně tu atmosféru. Zvykám si tedy na to oddělené vědomi od těla a je to supr!”

 

Třetí stupeň, astrální cestování

Pakliže jste poctivě postupovali, pak duchovní cestování máte již zvládnuté, můžete dokonce navštěvovat jiné světy, například lesních bytostí, posmrtné sféry, vesmír, nebo jít za přáteli a sledovat, jaký text píší na papír a pak si to zcela reálně potvrdit.

Nyní jste o to více připraveni astrálně cestovat, pokračujte na návod
Astrální cestování v praxi, vystupování vlastní duší z těla

Autorem upravené metody je Sidris

Poznejte své schopnosti 

na kurzech vedených Láskyplným světem! Prozření k Vládce Síly

Poznání minulých životů skrze regresní terapii

Zaujala vás možnost poznat svůj život zcela do hloubky? Jak by probíhalo poznání minulých životů u vás? Poznejte více o regresní terapii pro návrat do minulých životů a příběhy, které můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Více ZDE.

 

Foto Flickr

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:


 • Vládce Síly - Tvoř svůj svět

 • Celodenní Workshop Astrální cestování

 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  • 124
  • 2
  • 97
  •  
  •  
  •  
  •  
   223
   Shares