Bytůstky z okraje lesa


❗️ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅

V poúplňkovém ránu 16.7.2011 , kdy se probouzí čisté síly, jsme vyrazili ve třech za přírodními bytostmi. Po vyšplhání na velký kopec, nás uvítal strážce lesa a ukázal, jakým směrem se mají nést naše kroky k seznámení s místními bytostmi. Vstoupil jsem do lesa a požádal o přesné vedení a pomoc při našem snažení. Při cestě podél lesa probíhala od strážců naše očista pro konečné usazení pod břízkami.

Přišly k nám opatrně dvě bytůstky z okraje lesa

Jedna byla asi 15cm vysoká s klasickým raráškovským vzhledem. Však ani se moc neopejpala a skočila mi do ruky a tak jsem ji mohl předat Janě, která si ji hnedka začala opatrně prohlížet a celkem se k sobě hodily 😀 Druhá, trochu ostýchavější, byla jedinečná svým tvarem, protože se nenechala vytvarovat podle naší mysli, ale byla již v podobě zvířátka, které mělo na zádech krunýř jako ze stromové kůry, roztomilý kukuč a vzadu ocásek 😀 Však Dáša hnedka byla překvapená, odkaď to na ní vykukne, ale v její ruce se uvelebila jako ve vatičce 😉

Časem se přišly na nás podívat ve skupince ještě menší bytosti, asi 2-3cm malé, to vám bylo veselé, jak roztomile špitaly.

Po delší rozpravě plné otázek jsme se rozloučili, s tím, že se můžeme odteď kdykoliv navštívit, stačí jen na ně pomyslet a ony na chvíli přijdou, i když budeme mimo les.

 

Foto Flickr👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ❗️ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀

👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  •  
  •  
  •