Cestovali jsme spolu astrálně? Nyní to zvládnete sami!

Přátelé, tento článek je pro všechny, s nimiž jsme cestovali astrálně přes noc u nás v Liberci. Všichni jsme astrálně cestovali. Buď zcela, nebo jsme uvolnili astrální těla do potřebné fáze. Šli jsme tak tou dokonalou přímou cestou, tedy cestou absolutního nacítění astrálního těla. Nyní se toho jen držme, protože to byl tak jedinečný zážitek. Právě ten stav, který vás bude provázet vždy při soukromém astrálním vystupování v bezpečí vašeho domova.

Pojďme si říci, jaký je nejrychlejší postup:

Odpolední nacítění

Když jste sami, lehněte si na postel v neunaveném stavu. Musíte doslova vnímat, kam vaše mentální tělo v celém prostoru zasahuje. Následně vám půjde lépe uvědomění si astrálního těla. Oné síly, roztahování v těle, toho jiného stavu, až lehkého točení. To, co lze pociťovat tak hmotně a reálně!
Tato fáze je o pouhé praxi. Musíte chtít a velmi silně vám pomohou právě praktické zkušenosti. Vy už víte, jak to má vypadat. Znáte na sobě ten pocit a víte kam se máte dostat. Vaše veškerá těla to již znají, proto je zde pouze potřebné každý den ulehnout a dělat to. Plně postačuje pouhých 14 až 30 minut denně. Nic více.

Večerní astrální vystupování

Ulehněte na postel a díky odpolednímu zážitku vám již půjde mnohem snadněji si veškerá těla nejen uvědomit, ale také uvolnit.
Nyní však přidejte ono silné rozhodnutí – ten silný pocit, který jsme zažívali u nás ve stoje. Tu vnitřní až hmotnou sílu s vnitřním pulzováním.
Výborně! Nyní uvolňujte celé tělo, mysl je zcela klidná a čistá. Jen uvolňujte tělo. A právě v této chvíli zesilujte kmitání a ihned si vyvolejte právě ten zážitek, vnitřní pnutí, točení, roztahování, ten zážitek, který jste při uvolnění astrálního těla měli a nyní ho již dokonale znáte. Udělejte to, najděte si v tom zálibu, jděte dál a užívejte si to!
Nejen, že vás to musí bavit, ale musíte za tím jít, být přesvědčeni a vědět, že to již zvládnete. Rozhodněte se pevně, protože je to něco nového, něco, co poznáváte a díky tomu budete zcela ve světě, který uvidíte prozřenýma očima. Nebudete již pouze za oponou, ale budete sledovat i vytvářet celé divadlo. Hru světa.
Necestovali jste s námi astrálně a zajímá vás více? Přečtěte si, jak takové vědomé opouštění těla u nás vypadá.
foto flickrPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 (nelze prozatím zakoupit) Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •