Cestování v čase: příčina a následek mentálního cestování


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly, začínáme 2.2. a volná místa jsou skoro pryč 🧨

Přihlaste se, dokud je čas a začněte vědomě tvořit svůj život


“Když při astrálním cestování může duše cestovat do budoucnosti i minulosti, tak mě zajímá, zda v situaci,kdy někdo při astrálním cestování odcestuje do minulosti třeba 10 let zpátky, do doby, v niž se stala nějaká událost a duši toho astrálního cestovatele se podaří jí zabránit nebo před ní varovat (třeba napsat někomu, koho chci varovat), zda tím můžu změnit budoucnost, resp. Přítomnost?? Děkuji předem za vaši odpověď.:-)”

Krásný den, Radku,

co se týká přímo astrálního cestování, tak tam je pohyb v čase velmi omezen. Existuje tam pouze přítomnost, která je z pohledu našeho vnímání času mírně flexibilní – např. když já vystoupím ze svého těla ve 12 hodin a vy v 16 hodin, tak se dokážeme v astrálním světě přesto potkat. Ale tím je jakýkoli “pohyb v čase” v astrálních sférách u konce.

Nelze cestovat několik let zpět, ani do budoucnosti. Pro takové cestování v čase je třeba se specializovat na mentální cestování. 

Mentální cestování je cestování našim vědomím / duchem. Jsou to vyšší sféry, kde již neexistuje pevný čas, a tak na něj pohlížíte jakoby ze shora na filmový pás, který si můžete libovolně přetáčet, k vybrané události se přiblížit a vnořit se do ní.

Takto budete vše vnímat velmi jemně, lehce snově, všechno bude trochu v mlze (oproti astrálnímu cestování, které je velmi reálné a zážitkové). Nejlepší možnost, která se vám zde pak naskýtá, je napojit se na určitého člověka a skrze něj prožívat jeho emoce k dané situaci. Nic zde však již nemůžete měnit, jste pouze pozorovatelem. 

Po takovémto mimotělním zážitku je třeba opět opustit tělo dotyčného, jít do bílého nekonečného prostoru (nad onen filmový pás) a opět klesat ke svému tělu. 

Jak začít?

A) Zde máte návod na samotné mentální cestování.

nebo

B) Mentálnímu cestování velmi přiblížíte a to zcela prakticky na naší regresní terapii.

Korektura textu Jaroslav Hála
Foto od Bouře & PixabayPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •