Daruj zážitek cestování časem


❗️ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅

Příjemný hluboký regresní zážitek nás dovádí k většímu porozumění podstatě vlastního života.

Ponoříte se hluboko do vzpomínek a opět získáte dávné zážitky, které jste měli před stovkami let. Zažijete pocit propojení se svými blízkými, pochopíte a vyřešíte své obavy, protože smrtí to nekončí a vy to nyní můžete zažít.

Regresní terapie pro návrat do minulých životů

Naučíte se překonávat strach, úzkost a smutek. Budete svůj život prožívat více v přítomném okamžiku a daleko intenzivněji si užívat jeho příjemných stránek. A co nejdůležitější, pochopíte, co máme všichni společného: Existujeme mimo život a smrt, mimo prostor a čas. Jsme nesmrtelní a žijeme věčně.

Jaký je návrat do minulých životů?

Zavíráte oči a nalézáte se v klidném stavu těla i mysli, celé sezení máte plně pod kontrolou. Procházíte svými vzpomínkami, znovu zažijete své myšlenky z dětství, až se postupně přehoupnete do minulých životů a vzpomínáte hlouběji a hlouběji…

Adresa Láskyplného Světa

Pro kontrolovaný a bezpečný zážitek se spolu ocitneme v nově zrekonstruovaných a útulných prostorách Láskyplného Světa v Liberci. Udělejte si do nich virtuální výlet přes článek kliknutím zde.

Regresní terapie, nyní neplaťte nic, později 2.000 Kč

Cesty do minulých životů pro poznání smyslu aktuálního života, či poznání uvolněním pro mimotělní cestování, kdy se spolu ocitneme na tři až čtyři hodiny v bezpečí našich útulných libereckých prostorách. Poznáme, jaké jsou vaše minulé životy v regresní terapii a jaká poučení si z nich odnést. Před sezením nepijte kávu a mějte opravdu klidný den.

Na Vánoce máte pod stromečkem nádherný poukaz!

Stačí ho jen navonět a nechat zabalit 🙂  Svým nejbližším můžete na Vánoce darovat doslova jedinečný zážitek v jejich životě. Po Vánocích nebo nyní zaplatíte první polovinu 1.000Kč a před sezením či v lednu doplatíte zbývajících 1.000Kč.
Nádherný poukaz Vám však posíláme emailem již 23. a 24.12. a stihneme zkrášlit Vánoce 🙂

Jak koupit dar cesty do minulých životů?

 1. Povězte nám o sobě a obdarovaném

  Vaše jméno

  E-mail

  Telefon

  Pro koho je poukaz věnovaný?


  Zaškrtněte políčko
 2. Co nejrychleji vám zašleme na uvedený email nádherný zážitkový poukaz
 3. První polovinu i následně druhou polovinu ceny zasílejte na
  bankovní účet číslo: 1156525 / 2060, text pro příjemce uveďte prosím Váš email.
 4. Nyní už si stačí jen zarezervovat svůj dokonalý termín přes email: muj@laskyplnysvet.cz

Máme opravdu radost, že můžeme být s vámi při prvních krůčcích minulými životy či mimotělním cestování. Těšíme se na shledání 🙂

Krásné Vánoce 🙂

Zkušenosti

“Děkuju ti za to, jak jsi mě provedl mou první regresí.  Byl to opravdu neuvěřitelný zážitek, pro mně to bylo neskutečně opravdové. Přicházely obrazy i s emocemi a zároveň se ukázaly souvislosti současného života s životem minulým.  Měla jsem tam stejné pocity jako dnes a cítím, co je pro mě důležité si v tomto životě uvědomit a změnit. Stále nechápu, jak mi přicházely odpovědi na tvé otázky, rady a ponaučení do života.

To víš, že jsem ženská zvědavá a hned jsem hledala na internetu alespoň střípky z toho, co jsem viděla. Přiznám se, že jsem netušila, kde město ___ vůbec leží. Nikdy jsem tam nebyla. Na internetu jsem našla náměstí – je přesně tak velké, jak jsem viděla a mají tam přesně to dláždění a domy s podloubími. Ten krámek rodičů byl přesně v takovém podloubí. 

Stále to všechno ještě doznívá a uvědomuji si postupně všechny detaily a celé se to spojuje.
Těším se, jak se všechno ještě dokreslí a co mi to všechno vlastně přinese.  Opravdu pociťuji takový vnitřní klid, chystám se na velké změny cítím, že přicházejí, ale nemám strach, jak jsem mívala dřív. Opravdu zajímavé 🙂

Navíc se mi stále děje to, že mě napadají otázky, nad něčím přemýšlím dokola a najednou mě napadne si přečíst nějaký článek a mám dojem, že tam je tak detailně popsaná odpověď, že se mi až tají dech.

Těším se na všechno to nové 🙂 Raduju se z každého dalšího poznání 🙂
Miluju to, že svět není ta ubohá a nudná realita a jsem neskutečně šťastná a vděčná, že jsem to objevila 🙂 Děkuju 🙂 ”

Radka

Dokonalejší popis regresní terapie naleznete ZDE.

Jaké jsou minulé životy skrze regresní terapii?

Ponořte se do vyprávění příběhů, které i vy zažijete sami na sobě. Bude to příjemná cesta pouze vaší životní poutí. Prožijte Tuláka po hvězdách stejně jako Jack London, avšak příjemněji 🙂

Nečekej, jednej! Smysl života versus minulý život

Postregresní sejmutí roušky nevědomí

Průběh regresní terapie očima zúčastněné

Setkání se svými blízkými i ochrannou bytostí

Stále hledáte správnou práci či štěstí?

Jak vypadá návrat do minulých životů?

Zbavte se obav ze smrti jednou provždy👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ❗️ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀

👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


 •  
 •  
 •