Do Nepálu přijelo štěstí z Česka


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly, začínáme 2.2. a volná místa jsou skoro pryč 🧨

Přihlaste se, dokud je čas a začněte vědomě tvořit svůj život


Do Nepálu odcestolova švagrová Láskyplného světa. Poznala milé lidi se srdcem na dlani a místní ji obdarovali veškerou pomocí. Kamilu přijali do rodiny s novým hrdým přijmením a s vděčností naslouchali při výuce angličtiny.

V době zemětřesení byla Kamila Tamang v Česku a nyní přijela pomáhat opět jim, za svou druhou rodinou. Přivezla ohromné množství oblečení a finanční dary v řádech sta tisíců korun, jenž pomohou na stavbu nové ŠKOLY, kterou si přírodní katastrofa také vzala.

Kamila Tamang:
“Z vesničky Dahoo posílám zprávy o pomoci, kterou jste poskytli. DĚKUJEME! Po zemětřesení v dubnu 2015 jsem se vydala do vesničky, kde jsem strávila 7 měsicu během roku 2014. S pomocí drahých přátel a lidí dobré vůle se nám podařilo nasbírat prostředky na plachty, které posloužily všem vesničanům.

Po monzunovém období se chystáme začít stavět novou školu, která byla zemětřesením silně poškozena a není už pro děti bezpečná. Je to jediná škola v Nepálu, kde děti nemusí platit školné, protože ji vedou lidi velkého srdce, kteří svůj život zasvětili pomoci druhým. 

Situace ve vesnici není dobrá, ale místní lidé ji zvládají s úsměvem a ohromnou silou. Jejich pole zůstala na svém miste, mohou tedy pokračovat v jejich práci a obživě. Problém jsou zřícené a poškozené domky. Lidé bydlí pod plachtami a stany. Neubralo jim to ale na pohostinnosti a přívětivosti.

Všem, kteří se podíleli a podílejí na pomoci této chudé oblasti zasažené zemětřesením, ze srdce děkujeme! Místní lidé jsou Vám neuvěřitelně vděční a posílají Vám své modlitby. Pravděpodobně nám bude na konci stavby pár tisíc chybět. Chceme ale začít, protože když budeme mít výsledky, najdeme snáze i další dárce a prostředky.

Děkujeme! Za mě i za nepálskou rodinu a všechny školáčky 🙂
NAMASTE!

Dosavadní dary byly posbírány během přednášek Kamily pro školy, od návštěvníků a celkově od přátel a lidí dobré vůle za pomoci úžasného přítele Bohouše Cimbála 🙂

Webové stránky: http://peaceangelsnepal.webs.com

Jméno Organizace: Peace Angels’ Memorial Community Development and Welfare Foundation, Nepal
Registrační čislo: -796

Soucial Welfare Council (SWC)
affiliated number – 41742
PAN number: 601802056
Central Office:
VDC: Bethan
Ward No.: 1
District: Ramechhap
Zone: Janakpur
Country: Nepal
Contact:
President: Mr. ram Kumar Lama
Secretary: Mr. Laxman Lama
Telefon: +977 9810214169, +977 9808359859

 

Pro zaslání financí Vám děkujeme!!! Můžete přímo do české Equabank: 1017973874/6100 , z které půjdou ihned dále ke Kamile a dětem do Nepálu:
Popis: “Nepal”

V případě finančního daru se jistě podepište a vaše jméno pak bude zvěčněno v nové škole.

Místo mého oblíbeného obchůdku se sladkostmi jsem našla jen hromadu kamení

Díky pomoci českých a německých přátel se do vesnice dostalo na 100 plachet

Na tomto místě začneme stavět novou školu

Mňamózní jackfruit!

Otřesy země v Nepálu neotřásly dobrotou srdcí místních lidí

Uprostřed Kamila

Naštěstí nebyla políčka v Dahoo zničena!

 

Peace Angels’Memorial Community Development And Welfare Foundation Nepal

In short form:

Peace AnMem( CDWF) Nepal established in 2012.It is a non-profit, non-government,non-religious and non-political organisation. It has been formed by the 11 central committee members.It’s central office is in Behan-1,Ramechhap.The president of this organisation is Mr. Ram K.Lama and the secretary and international co-ordinator is Mr.Laxman Lama.

This organisation focuses on the force-front of community development thereby promoting youth empowerment and peace building,urban poverty reduction,good governance and policy advocacy,human peace,rescue and social justice ,research and consultancy inter alia.

This organisation also works in the area of transitional governance,pro-poor policies and sustainable livelihoods,recovery energy,environment and natural disaster management along with gender sexual discrimination and HIV as cross cutting issues etc.and works closely with government and partners,communities and civil society. ln all activities,the organisation encourages social inclusion,protection of human rights,children’s and women’s rights.

This organisation has sponsored to the needy children.And now continue the sponsorship to the needy children for their education.Under the guidance of this organisation ,a non -profit educational foundation is smoothly running in Bethan-1,Ramechhap where no.of children has benifited and they are still getting free education!

Legal certificates of our organisation:

peace_angels_documents

 

Webové stránky: http://peaceangelsnepal.webs.com

 Přidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •