Jak mít krásnou pleť?

🔝 Tip: Nová cesta Vládce Síly 🔅 Zbývá pouze šest posledních míst ✅

“Dobrý den,
obracím se na Vás s dotazem a prosbou o radu. Zajímalo by mě, jestli se dá myšlenkou i léčit. Už jsem o tom něco slyšela, ale nevím, jak na to.
U mě se jedná konkrétně o dlouholetý problém s akné (asi 6 let). Žádné kosmetické ani létařské připravky mi nepomohly (někdy jen malé zlepšení, ale po jiných i výrazné zhoršení.) Proto mě napadlo zkusit se vyléčit sama pomocí své mysli.
Jestli je to možné, prosím o radu, jak na to. Předem velice děkuji za odpověď a přeji krásný den.”

Myšlenky tvoří realitu:

Myšlenky jsou celý tento svět a určují, jak jej vnímáme a co konkrténě vnímáme. Jedná se o nejmocnější sílu pro život zde ve hmotě. Lze tedy s nimi i léčit.
Na léčení je spousta návodů a cest je opravdu mnoho. Pakliže chcete nejjednodušší možnost, tak máme audiomeditaci, která se přímo zabývá léčením (zde doporučuji léčivou meditaci a napojení na Univerzální Sílu).

Základní ovládnutí mysli bude klíčový bod: návod naleznete zde: https://laskyplnysvet.cz/stesti/tri-stupne-k-rozvoji-vlastni-mysli-cast-i/  (první dva kroky také můžete stáhnout ve formě audiomeditace).

Autosugesce:

Pakliže chcete více na sobě pracovat sama, tak mocným nástrojem je autosugesce před spaním: “Jsem zdravá. Mám krásnou a zdravou pleť.”. Toto si v duchu neustále opakujte a velmi silně prožívejte emoce spojené s tímto cílovým stavem, až dokud neupadnete do spánku. Přes den se věnujte tomu, jaké to je, mít již teď krásnou pleť – můžete se dívat do zrcadla a obdivovat svou krásnou pleť. Vnímejte na ní ty krásná místa a začněte naprosto ignorovat ta problematická. 🙂

Základní léčení pomocí energie a myšlenkami je následující:

Usednete do meditace a plně  se soustřeďte pouze na nádech a výdech. Jakmile se vaše myšlenky uklidní a začnou se koncentrovat pouze na dech, vizualizujte si (představte si, prožívejte), jak s každým nádechem do vás proniká klidná, bílá (případně i zelená) energie a s výdechem skrze pleť odchází tmavá – tím z pleti odchází vše špatné a takto stále dokola. V takovéto meditaci setrvejte denně 10-20 minut, dle vaší schopnosti pevně udržet vědomí pouze při této meditaci.

Podpora fyzického těla:

Dále bych doporučila toto vše zkombinovat s dočasným odlehčením stravy. Pakliže vám to váš zdravotní stav dovolí, je velmi účinný šťávový půst (po určitou dobu pijete pouze ovocné a zeleninové šťávy, kam je teď na jaře vhodné přidávat i divoké byliny (kopřiva a pampeliška vám hodně pomohou), nebo zařadit takovéto šťávy či smoothie do svého jídelníčku.

Ať se daří a dejte nám vědět, jak vše úspěšně zvládáte. 🙂

Foto: pixabay

Korektura českého textu Jaroslav Hála

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:


 • Vládce Síly - Tvoř svůj svět

 • Celodenní Workshop Astrální cestování

 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •