Jak pomáháme na dálku


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly, začínáme 2.2. a volná místa jsou skoro pryč 🧨

Přihlaste se, dokud je čas a začněte vědomě tvořit svůj život


“Dobry den, mohli byste mi prosím napsat, jak dokážete pomoci lidem na dálku?” Petr

 

Dobrý den, Petře,

možností, jak pomoci lidem na dálku, máme skutečně mnoho. Předně vám bude pomáhat mimotělní cestovatel Martin Jama Pacalaj. Záleží na tom, o jakou pomoc se jedná, vždy ale k pomoci využíváme mimotělní působení, kdy opouštíme naše hmotné tělo a jdeme za daným člověkem.

Zde jsou ty nejběžnější problémy, s kterými se na nás obracíte:

 

Pravidelná astrální očista domácnosti

Všichni chceme mít své domovy harmonické, útulné a cítit zde pocit bezpečí a jistoty. Občas se však stává, že se ve svém domově cítíme zvláštně, unaveně, podrážděně. Máme pocit, jako kdyby nám něco nehmotného bránilo žít doma šťastný život.  Více o pravidelné astrální očistě domácnosti ZDE.

 

 

Duch v domě

Tento jev řešíme pomocí mimotělního cestování, kdy buď my, nebo náš kolega. Jdeme do hluboké meditace a následně na dané místo cestujeme naším vědomím / duchem (mentální cestování). Pakliže si to situace žádá, cestujeme i pomocí naší duše – astrální cestování. Na konkrétní místo se dostaneme pomocí fotek, které nám zašlete. Zde již hledáme zemřelého, entitu, či pouze nakupené množství síly, která zapříčiňuje problémy v domácnosti, a vše řešíme podle dané situace. 

Pište nám na email muj@laskyplnysvet.cz
Tip: Zmiňte své jméno, email, telefonní číslo. Co nejstručněji popište váš příběh/problém a napište nám konkrétní otázky, na které chcete znát odpověď. Zašlete i fotografie, které nám budou nápomocny.

Léčení na dálku

Tento druh působení již neprovádíme. Léčitelství je komplexní záležitost, kde je potřeba intenzivní práce na obou stranách, byť se dá komplexní péče podpořit i působením na dálku. Připravujeme však spolupráci s Vládci Síly, proto časem se dočkáme dlouhodobého léčitelství při osobním setkání.

Komunikace se zemřelými

Někdy není ta správná cesta… Avšak dokonalé řešení po ztrátě blízké osoby naleznete zde.

Životní trápení

Řešíte životní trápení, nejistoty, či jen máte otázky, s nimiž si na své cestě nevíte rady? Mimotělním působením za vámi bude Martin Jama Pacalaj cestovat a můžete vyřešit:

  • Proč se doma cítím špatně?
  • Proč si teď nerozumím s partnerem / dětmi / rodiči?
  • Jak se mám v dané situaci rozhodnout? (náhled do budoucnosti na křižovatce života)
  • Jak se má tatínek v posmrtných sférách? Vzkazuje mi něco?
  • Proč se náš pejsek chová….
  • Co máme doma za bytost?
  • … a podobné …

Pište nám na email muj@laskyplnysvet.cz
Tip: Zmiňte své jméno, email, telefonní číslo. Co nejstručněji popište váš příběh/problém a napište nám konkrétní otázky, na které chcete znát odpověď. Zašlete i fotografie, které nám budou nápomocny.

 

“Velmi Vám děkuji za Vaši zprávu a také bych Vám chtěl poděkovat za to, že děláte takové úžasné věci pro svět. Vaše články mi do života vnáší inspiraci a pomáhají mi nalézat to, na čem mi opravdu záleží, tedy lásku a poznání. Astrální cestování, regrese do minulých životů i prohloubení poznání svého Já, jsou věci, které toužím ve svém životě poznat. Také bych nesmírně rád poznal i Vás. Ještě jednou děkuji a také přeji mnoho sil, lásky a úspěchů!”
Michal z Pardubic 🙂

Cesta Vládce Síly

Jde o velice komplexní cestu osobnostního rozvoje – nalezení smyslu života, otevření jasnovidnosti, získání schopnosti mimotělní cestování, telekineze apod. Tuto cestu vedeme také na dálku, a to buď formou e-mailové komunikace, anebo video telefonátů, které se svou kvalitou už hodně přibližují osobnímu setkání. Cestu Vládce Síly naleznete na http://vladcesily.laskyplnysvet.cz

 

 

Korektura Jaroslav Hála
Foto výběr Bouře: Image by sasint on Pixabay Přidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •