Jak se dostat z bezvýchodné životní situace

🔝 Tip: Nová cesta Vládce Síly 🔅 Zbývá pouze šest posledních míst ✅

Ráda bych nastoupila cestu Vládce Síly, ale je toho teď tolik. Myslela jsem, že v této životní situaci budu jen chvíli a pak hned vše pomine a začnu žít svůj život. Vše se ale změnilo a já teď nemám vůbec čas a nevím, jak z toho ven. 

Ivet, o to více, bych se přimlouvala za cestu Vládce Síly, začátky jsou vždy těžké, transformujeme život, ale sama píšeš, že nevíš, jak z toho ven. 

On nikdy nepřijde lepší čas na to, něco změnit. Vím, že je to ohraná fráze, ale je natolik pravdivá. Takové myšlenky, jako “až bude více času.. “ “až dokončím toto…” “až získám toto…”,  nás udržují v pasti hmotného světa, brání nám vystoupit z našeho automatického chování a tvořit si svůj život.

Musíme říci “DOST”, zastavit se a uvědomit si v tom nátlaku světa a reality, kdo jsme my sami, co chceme od života, jaká má být naše realita a jak chceme prožít celý náš život bez ohledu na nynější tlaky okolí. 

Ve Vládci Síly se učíme, jak toto “DOST” povědět, a přesto je to milé a láskyplné “dost”. Jemně vezmeme vše kolem nás, pochopíme, kde se nacházíme, a následně si konečně uděláme pořádek ve vlastním životě. 🙂

Pakliže cítíš, že je potřeba něco změnit, tak je potřeba to změnit. 🙂

Ty sama uvnitř cítíš, jak má vypadat tvůj život, takové ty myšlenky, kdy nám začnou lítat motýlci v břiše a naskočí husí kůže a začneme se jen tak usmívat. Jen nad samotnou myšlenkou, ve které se cítíme skvěle. Utíkáme kvůli chaosu a nátlaku do říše myšlenek a fantazie a tam žijeme náš dokonalý svět. Pojďme tyto nádherné okouzlující myšlenky vzít a zhmotnit je, dát jim život a uvést je v realitu.  

Věřím, že je v sobě máš, protože píšeš, že nevíš, jak z toho ven. Ty víš, že v momentální realitě být nemusíš, že existuje jiná a lepší, dokonalá… Jediná otázka je, jak se do této reality dostat, a to společně zvládneme na cestě Vládce Síly. Ale dokážeš to i ty sama, jen budeš potřebovat mnohem větší vůli a vytrvalost.

Zvládnout vyjít z reality, která na nás doléhá a udržuje nás v bezvýchodné situaci, není lehké, ale ne nemožné.

Jen se soustřeď vždy na jeden krok před tebou a ten měj v mysli. Zeptej se sama sebe: “Co je první, co můžu teď udělat, abych dosáhla svého cíle?”, a tento malý krůček udělej, a dokud ho neuděláš, tak tuto myšlenku drž v hlavě do té doby, než ji vykonáš.

Na cestě Vládce Síly bys byla ve skupině dalších 9 lidí, kde je neskutečně veliká podpora a pomoc, zároveň tam máš svého Průvodce, který by za tebe až dýchal a udělá všechno na světě, aby ti pomohl, když uvidí, že chceš, a budete na tom společně pracovat a my také. 

Děláme vše pro to, aby Vládci Síly žili skutečně plnohodnotný život se vším všudy. Je možné stát se následně i Průvodcem a pomáhat lidem dále, a tím si zajistit také hmotnou stránku života. 

Proto milujeme cestu Vládce Síly, tvoříme skutečně rodinu, kde se navzájem o sebe staráme. Ve skupině je síla a podpora, ale i my jsme zvládli vystoupit z tlaku hmoty sami. Jen víme, jak náročné to bylo, a nechceme, aby si tím ostatní museli takto náročně procházet, a tak se vám snažíme tento velmi těžký úkol co nejvíce usnadnit. 🙂

Korektura Jaroslav Hála
Foto Bouře Pixabay

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:


 • Vládce Síly - Tvoř svůj svět

 • Celodenní Workshop Astrální cestování

 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •