Jak vypadá návrat do minulých životů?

Čtení na 3 min.

Pří regresní terapii se nalézáte v klidném stavu těla i mysli, celé sezení máte plně pod kontrolou. Procházíte svými vzpomínkami, které se událi před rokem, pěti, v dětství, až se přehoupnete do minulých životů a pokračujete hlouběji a hlouběji…

Průběh regresní terapie paní J.T.

Dětství:
Je mi 5 let, jsem u babičky na zahradě, lezu na strom, běhám po zahradě a jdu k babičce do domu. Teď jdu zpátky ven, mám na sobě letní bílé šatičky s červenými kytičkami. V té době jsem již chtěla, aby zde běhala Eliška, byla jsem z toho šťastná. U našich jsme s dětmi hráli fotbal. V této době mě nic netrápí.

Děloha matky:
Necítím se moc dobře, vím, že přede mnou byla maminka na potratu a že se hádá s tatínkem.

Porod:
Brečím, odnáší mě. Po chvíli mě vrací k mamince, stále brečím pro objetí, ale nedostává se mi, protože maminka je vyčerpaná z těžkého porodu. Je to velice silná žena, že mě zvládla porodit a dobře vychovávat.
Táta je na vojně, v kasárnách, dostává telegram, že se mu narodila dcera, je plný radosti, okamžitě si jde pro opušťák a jede za námi.

Návrat do minulých životů, život roku 1580:
Jsem na tržišti ve středověku roku 1580 v Arábii. Jdu po ulici a vedu koně. Boty mám kožené, zahnuté do špičky nahoru. Na sobě mám hnědé plátěné oblečení. Jsem muž. Kůň je tmavý, vysoký, má jen ohlávku a vodítko. Na stánkaře působím zvláštním dojmem, dobře, ale ohlížejí se. Jsem pan někdo a i kůň jde hrdě. Došli jsme k trhu s koňmi, ale nabídky za mého koně jsou malé. Oslovuje mě někdo od panovníka, abych pracovala u něj. Cítím se dobře, našel jsem svoje místo.

Ve stájích jsem nejprve jako štolba, postupně výš. Mám na starosti lokaje. Můj kůň se jmenuje Frisko.
Lidé mě mají rádi a mají ze mě respekt. Cítím se dobře, silně, zároveň mám obavy, aby mě nepodrazili, i když vidím, že mě mají rádi.

Našel jsem si ženu, manželku. Vypadá jako já nyní, dlouhé vlasy, jméno zní Elizabetha. Mé jméno je Zoro. Děti máme později. Má tehdejší dcera Karol je nyní má sestra Karolína. A můj tehdejší syn Ahmed je nynější bratr Míra.

Cítím se dobře, vše klape. Bydlíme v paláci, máme služební komnatu pro bydlení. Finančně jsme na tom dobře, máme perské koberce a v truhle peníze od panovníka, nestrádáme. V rodině je klid, když já něco řeknu, tak to dělají, ne hned, ale v klidu.

Elizabeth je má šťastná manželka a dvorní dáma panovnice. Karol se učí o zvířatech, aby si uměla uvařit a ušít. Ahmed se učí bojovat a stavět, má velmi dobré povolání. Elizabeth v minulém životě manželka je v nynějším aktuálním životě má dcera Eliška.

Poučení pro aktuální život: „Když budu pro někoho pracovat, budu to dělat s úctou a hledat to dobré.“

Život roku 500 před Kristem:
Jsem v Egyptě, je to jistě doba do 500let před Kristem.
Jsem 20 letá žena, jedináček, bosá, na sobě mám egyptskou sukni s třásněmi, vypadám jak královna Nefertity.
Jdu podél vody, u zavlažovacího systému Nilu, cítím se osaměle, je mi dobře, ale prázdno.
Zajali mě a odvlekli do harému pro Tutanchamona, vypadá zle a despoticky. Dělám vše, co se ode mě žádá, abych měla klid. Ale nelíbí se mi tam a nevím co mám dělat. Je mi špatně, probodla jsem se dýkou.

Poučení pro aktuální život: „Jsem vděčná, že nejsem sama, mám Elišku, manžela a rodiče“.

Setkání s ochrannou bytostí:
Sedí u postele, má useknuté ruce a vzkazuje mi:
„Neboj se, pomůžu Ti v životě, aby ses neztrácela, aby Tě to netahalo k pochmurným myšlenkám“

Poučení pro aktuální život: „Jsem ráda, že se mi to povedlo, mám místo v životě, mám pro co žít“.

Poznání minulých životů skrze regresní terapii

Zaujala vás možnost poznat svůj život zcela do hloubky? Jak by probíhalo poznání minulých životů u vás? Poznejte více o regresní terapie pro návrat do minulých životů a příběhy, které můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Více ZDE.

 

 

Foto Flickr

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Zdravím a děkuji za detailní náhled.
  Evropský muž mohl být cestovatel a původně pocházet i se ženou ze západu, ovšem zde se pouštíme do dohadů a museli bychom jít hlouběji do vzpomínek.
  Vládce v Egyptě mohl být vskutku jiný, mohlo se jednat pouze o místo jemu zasvěcené. Ne vždy je energie vyptávat se na vše.

  Nicméně mě velmi zaujala vaše dedukce. Osobně mám rád lidi, kteří dokáží jít do detailu a zjišťovat. Proto i v regresních terapiích hledáme přesná data a místa, ač málokdo z nás si je dokáže vybavit.

  S těmi co dokáží a chtějí jít navíc velmi hluboko dokážeme najít veškeré detaily, veškeré otázky a povětšinou na několikrát se ponoříme do jednoho a téže života pro absolutní dokonalost.

  Při každém sezení se zapisují veškeré informace, z kterých vzniká osobní Kniha minulých životů, včetně poučení do aktuálního života – které toliko nechává osobnost růst dále.

  Až v případě naprosto detailního pohledu se dají opakovaných prožitím událostí zcela vyloučit či potvrdit veškeré podrobnosti. Proto vždy vítáme každého, kdo je podobně do příběhů nadšen a jde za celým poznáním.

 • silvie

  Hezký den,já jsem měla sen,asi před šesti lety. Bylo to první den na dovolené a minulé životy,,nebyly ještě tak moderní” ani jsem o tom nečetla.Tak že je to o to divnější co mě to napadlo za blbinu A když jsem se probudila muj hlas mi našeptával to si zapamatuj to byl tvůj minulý život.Samozdřejmě že to možná byl jen sen.Ale manželovi jsem řekla po probuzení,nemluv na mě musím si zapamatovat sen-byl to muj minulý život.Byla jsem myslivec a šla jsem lesem.Smrky,borovice klasický les.Vysoké kožené boty a pistol přes rameno,hlaven dosahovala až k zemi.Jsem štíhlý fousaty myslivec-skoro kostra řekla bych.Po chvíli obejdu rajon a vycházím z lesa do rodné vesnice,kde žiju s rodinou v obyčejné chalupě.V jaké době těžko říct,je to asi jako z doby Babičky od Boženy Ňemcové.Slyším z chalupy smích své ženy.Není tam sama.Vcházím do světnice pln žárlivosti.Ona hrůzu v očích,on stačil utéct.Beru zbraň do ruky a zastřelím svou ženu.Rovnou v posteli,ale oblečenou Pak sklopím svou hlavu a čekám.Venku se seřadí celá vesnice-asi padesát lidí.Stojí v řadě a prohlíží si mě.Jdu pomalu-vidím je na posled.Celé je to tragické a depresívní Nadávají mi.Stydím se,ale vím že si to ta mrcha zasloužila,takhle mě ponížit.Proč se mě aspon někdo nezastane,vždyť mě podvedla.Máme dvě děti.Chlapce-asi13let a dívku trochu mladší.Dívají se na mě,strašně mě to bolí.Už nikdy neuvidím své děti.Cítím hrozný smutek,ženské brblají a pomlouvají mě a četník mě odvádí do vězení.Naposledy pohladím svého milovaného loveckého psa.Dostal jsem doživotí.Nikdy za mnou nikdo nepřišel.Ze zamřižovaného okýnka mé cely mam docela hezký výhled na stromy.Je to pochmurné,ale ty větve ve větru mě uklidňují.Ten pohled mám před očima doteď.Miluji stromy,v bytech kde nejsou vidět z okna stromy-třeba sídliště se mi nelíbí. Vedle se nějaký muž objesil.Už nechtěl čekat na smrt.Přemýšlím,že to taky udělám.Strašně mě bolí,že nemohu vidět děti,zvláště dceru.Vím jaký měla obliče a blond vláskyj,ale v tomto životě ho nepoznávám.A co můj pes, co s ním je,chci ho pohladit.Ta samota je hrozná.Bolí to je to urputný pocit tísně na hrudi-cítím to i v tomto životě. Jen pošmurný výhled z okna-na stromy. A co lidé co si o mě myslí?Vždyt se mi kur..la ..Ale nemusel jsem ji zabít mohl jsem ji vyhodit.I v tomto životě jsem hodně žárlivá-manžel vždy říká že bych ho zabila, že mu strach nedovolí.Ale už jsem se zlepšila.Pak si jen vybavuji jak se držím za krk,ale nevím jestli jsem se pokusila se zabít, nebo mě pověsili-jen se mi vybavuje číslo 7.Asi že jsem tam byla sedm let?Přesně nevím ale vždy se mi vybaví při vzpomínce na ten žalář ztažený krk a sedm.Ta žena,kterou jsem zabil byla tluščí v řasené sukni až po zem a měla tmavé vlasy a velké tmavé oči,ale neznám ji.Tímto se jí omlouvám.

  • Dobrý den Silvie,

   v regresní terapii je vždy důležité najít poučení z minulého života, které se nakonec vztahuje i současnému životu. Pojďme se proto podívat na 3 otázky, které vám pomohou dopátrat se řešení. Nemusíte odpovídat zde veřejně, ale pro sebe alespoň vám to pomůže do současného života.

   Jaké byste našla tedy vy poučení k minulému životu?
   Jak lépe byste alternativně mohla reagovat, abyste prožila plnohodnotný život?
   Jak se toto poučení vztahuje k vašemu současnému životu?

   Jindřich Sidris
   Pokud bude potřeba, pak email muj@laskyplnysvet.cz