Jaké je to v různých astrálních světech? Včetně posmrtného!

Tisíckrát si říkáte, že smrt neexistuje a že je to v pohodě, ale pak přijde tohleto – něco úplně jiného, než jste dosud zažili a vnímáte to stejně reálně jako tenhle svět a to vás přece jenom trochu vychýlí z té pohody. Není tam nikdo, kdo by vám radil anebo pokud ano, kontakt s ní(m) je všechno jiné, než na co vás kdokoliv připravoval. Tisíckrát jsem si představoval, jak to může vypadat, někdy se mi o tom i zdálo, ale bylo to prostě jinak. Možná to vypadalo stejně, ale bylo to jinak. Pocítíte, jak zde končí teorie vědy, hodnoty a moc lidí, kteří na Zemi “vládnou”, a také skoro všechno to, co jsme se na Zemi naučili. Systém si vás vede sám a záleží jen na vás, za jak dlouho se nové situaci přizpůsobíte. Miroslav

Na život po smrti se lze zcela prakticky připravit pomocí astrálního cestování, neboli výstupu duše z těla na “onen svět” či do “čtvrté dimenze”. Cestování duší je bezpečné a zcela tak poznáte nadcházející sféry. Člověk, jenž na této mystické cestě disponuje schopností astrálně cestovat, má velké životní výhody a zkušenosti, které mu otevírají brány zážitků a možností ve všech jemu dostupných světech.

Mnohaleté astrální výstupy mne i kolegům darovaly mnohé poznatky o rozdílnosti sfér – Světů. Pro každé zkušenosti a účely se hodí jiný a právě proto vzniká tento soupis, sloužící jako berlička pro zájemce o mystické cesty.

První a nejčastější je Svět Aktuální

Po výstupu svým astrálním tělem se nacházíte ve stejné místnosti, jako je vaše tělo. Hledíte na ně a prožíváte svou osobitost. Konečně přichází silné poznání – doopravdy nejste to tělo, jež zde čeká na Váš návrat. Jdete proto dál, procházíte se po bytě, ostatních domech a zahradách.

 • Vnímáte zvuky a vidíte lehce zamlženě.
 • Je potřeba udržet si soustředěnost, jinak se obraz mlží.
 • Vše je velmi podobné naší realitě, ale máte neohraničený prostor.
 • Doporučuji se proto pro vývoj domluvit se známým v pravidelné vzájemné návštěvě a čtení vzkazů z dojednaného místa.

Svět Stvořený

 • Přicházíte do prostoru, který byl stvořen nezávisle na vás. Lze zde zažít setkání s bytostmi, které mohou být zákeřné i milé, vždy ale pod motivací ovládnout vaši duši a získat hmotné tělo.
 • V tomto světě, dále Světě Živlů a Bytostných, platí o to více pravidlo: Být vládce astrálního Světa, vše co děláte, máte plně pod kontrolou. Vy jste vládci a rozhodujete, co se děje.

Svět Osobní:

 • Jeden z nejzajímavějších, neboť na samém začátku se ocitáte v čisté nicotě.
 • V té chvíli se nacházíte v dokonalém Světě. Jste plně spokojeni a plně šťastni. Vše je nevyslovitelně dokonalé….
 • Svým astrálním tělem se nacházíte v neohraničeném a nekonečném prostoru, okolo nic v podobě černé či bílé barvy. Pod vámi nic, nad vámi, vedle vás nic… nic… Zvláštní že? … Toto stojí za ten pocit…

Buď tak zůstanete a prožijete si zkušenosti nicoty, anebo se třeba později pustíte do vytváření svého Světa Osobního Pokročilého.

 • Protože si jen tak astrálním tělem vlajete v “prostoru”, tak si chcete vytvořit pevnou půdu pod nohama. Pomyslíte a hle, už můžete chodit jako po chodníku.
 • Tvoříte zde od fyzikálních zákonů, jako je tíha, rychlost času, až k podobě okolí.
 • Co si vytvoříte dál, je jen a jen na vás. K tomu stačí jedna jediná silná myšlenka.

Svět Bohů

 • Velmi vhodné pro věřící, ale i pro poznání nejvyšší dobrotivosti.
 • Je vždy vidět žlutozlatý palác o velikosti hory. Někdo shlédne zdi, některý se dostane až před bránu a pak zpět do těla. Ale vždy s velkým pochopením, uklidněním, mírem a důvěrou v celý životní smysl.

Světy Živlů

Začínáme se živly země, jejíž bytosti jsou malé a vzezřením podobné tradičním trpaslíkům s lucernou. Shlukují se do skupinek, avšak důvěřovati jim není vždy moudré, neboť nepříjemně škádlí.

Svět Bytostných

A konečně Svět Posmrtný

Kdo jednou jedinkrát před svou smrtí opravdově vystoupí z fyzického těla svým astrálním tělem (duší), tak plně cítí, že je to on a plně vnímá své tělo, stejně jako by to bylo fyzické. Již procházení Světem Aktuálním vám poskytne tolik zkušeností, že po opravdovém a již vynuceném opuštění fyzického těla budete vědět, kde se právě nacházíte a co se děje. Již jste ušetřeni toho šoku z nevědomí bytí. Vy to totiž zde již znáte a nemusíte se dlouho rozpomínat.

Vzpomínky na rodinné vazby opadávají do pár chvil a cítíte se šťastně. Tečka. Šťastně. Na tomto místě nic nepotřebujete, nic Vám neschází. Jste v Dokonalosti.

Pro pokračování v cestě pouze následujete Bílé světlo, případně nejčistší možné působení. Avšak toto dělejte jedině po skutečné smrti těla, jelikož dřívější následování Světla by mohlo mít nedozírné nechtěné následky.

Svět Společný

V astrální sféře neexistuje čas a prostor, jak ho známe. Respektive jej můžeme ovládat, či vypustit. Stejně tak rozdílné Světy můžeme začít vnímat jako celek, a tím dosáhneme Světa Společného, kdy přechod mezi Světy neznamená krátký vstup do těla, ale můžete se volně mezi nimi pohybovat pomocí již zkušeného vědomí.
Rozhodně se nejedná o výčet všech astrálních Světů, ale pro názornost začínajícího cestovatele, mystika či mága tento popis jistě plně postačuje. Sami již svou praxí získáte poznatky o Světech, které jsou vhodné právě pro vaši životní pouť.
Pro mystický rozvoj najdete na stránkách laskyplnysvet.cz mnohé praktické návody, například:
Astrální a Duchovní cestování, postupné probouzení schopnosti
Astrální cestování v praxi, vystupování vlastní duší z těla

Autor Sidris

Poznání minulých životů skrze regresní terapii

Zaujala vás možnost poznat svůj život zcela do hloubky? Jak by probíhalo poznání minulých životů u vás? Poznejte více o regresní terapie pro návrat do minulých životů a příběhy, které můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Více ZDE.

Soukromá seance pro mimotělní cestování

Nebo vás zaujala možnost poznat mimotělní cestování? Poznejte více o astrálním a mentálním cestování a nechte se inspirovat z mnoha příběhů. Ty nejlepší naleznete ZDE.

Jak by probíhalo mimotělní cestování u vás? Můžete se připravit na astrální či mentální cestování skrze naše osobní zkušenosti. Nejen teoreticky, ale především prakticky. S námi to zvládnete! Můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Domluvte si Sezení se Sidrisem.

Poznejte své schopnosti na kurzech vedených Láskyplným světem!
Turné po ČR: Astrální Bubnování
Liberec: Vládce Síly
Soukromé sezení se Sidrisem

 

 

Foto FlickrPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 (nelze prozatím zakoupit) Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


 • 40
 • 1
 •  
  41
  Shares