Komunikace s ochrannou bytostí

😮 Nová cesta Vládce Síly 🙋‍♂️Četl jsi? Stojí za to! 💁‍♀️

Již s naším narozením jsme vedeni duchovním Průvodcem, Ochrannou bytostí či Andělem.
Cítíme, že existují, ale kdo doopravdy jsou a jak je začneme prakticky vnímat?

Nejlépe když se uvedeme do relaxace, meditace, ale postačí nám i horké kakao, opřít se o polštář a nohy nahoru, leháro. Komunikace s ochrannou bytostí půjde hned snadněji.

Cítíte se v klidu? Je důležité, aby vás stále nenapadaly myšlenky. Jen aby okolo proběhly, ale žádná nepřitáhla pozornost mysli. Cítíte tu pohodu, teplo a klid? Skvěle.

Právě teď je nejlepší chvíle požádat svého anděla, abyste spolu komunikovali a pokusit se jej vnímat. Stačí větou jako “Má ochranná bytosti, vím že tu jsi, chci si s tebou popovídat o… prosím přijď za mnou “, v té chvíli je dobré vizualizovat u sebe bílou mlhovinu. Představovat si není důležité hned na poprvé, ze začátku si můžete povídat i jen v hlavě. Ale pokud to doopravdy chcete a snažíte se, stává se, že vidíte svého anděla i s jeho obrysy těla hned na první pokus.

Pokud ho neslyšíte, nebo si nejste zcela jisti, pak stále opakujte a přinejmenším okolo sebe ucítíte takovou zvláštní pohodu, teplo, pohlazení, pocit, že teď je všechno jak má být. Jestli ale cítíte nepříjemné vjemy, tak ukončete rozhovor a prociťte emoci “ne”. Tím zůstanete sami.

Tento postup je potřeba opakovat denně, neboť je potřeba si na komunikaci se svou ochrannou bytostí zvyknout, naučit se s ní komunikovat. Pokud ji nevidíš, nebo necítíš, vytrvej a pokračuj den za dnem, tvá ochranná bytost či anděl je stále s tebou, i když zrovna spíš, jíš, jsi ve škole, v práci, sportuješ…

Když na ni mluvíte, tak odpovídá a dělá ji radost, že se s ní snažíte komunikovat a uvědomujete si její přítomnost. Můžete si s ní jen povídat a probírat osobní myšlenky, které nechcete říkat nikomu a ona vám pomůže. Nebo se jí zkuste optat na něco velmi důležitého, s čím si nevíte rady. Vždy dostanete pomoc a právě tu, která jde po vašem osudu.


Co jsou to ale andělé/ochranné bytosti?

Jsou to bytosti, které se o vás starají, které pomáhají a posilují skutky, pakliže jdete podle vybrané životní cesty. Pokud byste dělali něco nedobrého, neznamená to, že anděl bude smutný, jen vás nepodpoří -vy jste totiž svým pánem a jen vy rozhodujete, co budete dělat. Oni nesoudí, jen podporují správnou cestu. V té chvíli to ucítíte, protože pak máte vždy mnoho síly, dobrou náladu z ničeho nic a chce se vám smát 😉

S člověkem, který si svých andělů neváží, nebo neví, že ani existují, nebo ignoruje jejich pomoc a tím je nechce, ochranná bytosti setrvává, ale již není tak aktivní – pokud je člověk zlý, agresivní, chodí stále na místa s nízkými silami, kde jen nadává, žije závistivým životem… pak anděl nevydrží být dlouho v přítomnosti negativního člověka a musí odejít. Na jeho místo přijde anděl/bytost, která má hrubší vibrace s menšími podpůrnými schopnostmi, která takové chování vydrží a stále se bude snažit člověka podporovat v tom dobrém – tvořivém, ukazovat každou chvíli krásy života a navozovat situace, kde si to může člověk uvědomit.

Můžete také promlouvat přímo k přírodě/ vesmíru/ Univerzu/ Bohu/ Lásce/ Vyššímu Já, vše toto jsou svým způsobem naši andělé. Stále jsou s námi a čekají, až si jich všimneme a začneme s nimi žít v lásce a vzájemné úctě. Tyto dobré bytosti ti vždy rádi pomohou.

 

Zkušenosti:

Ilona:
Ahoj Side 🙂 Tak ochranná bytost je supr, docela jsme se skamarádili, no docela je slabé slovo:-D Je úžasnej! A kdo mě zná líp,že?

Sidris
Výborně! Ochranná bytost je dokonalý spojenec, který nás vždy navede na správnou cestu. Nikdy nenařizuje, jen našeptává. V této chvíli, když jsi s ním toliko spojena, nech si ukázat své osudové pevné body. Ne každý chce vidět konkrétní výjevy z budoucna a ani to nemusí být vždy správné, proto jen ať ti ukáže tvé různé možnosti skrze pocity a dojmy. Nejen že ti promítne přesně tvé pevné body, kterými si chceš/musíš projít, ale také ostatní možnosti, které jsou jaksi zbytečnější. Budeš vidět přesné výjevy, nebo cítit dojmy z nich a díky tomu až jednou nastane onen pevný nebo proměnný bod, tak budeš samozřejmě a jistě vědět, ve kterém bodě se právě nacházíš. Můžeš tak jít zcela svou cestou, tou nejlepší.

Poznejte své schopnosti na kurzech vedených Láskyplným světem!
Otevři svou budoucnost: Vládce Síly

Foto flickr

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:

 • Celodenní Workshop Astrální cestování
 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻
 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  • 57
  • 2
  • 46
  •  
  •  
  •  
  •  
   105
   Shares