Konec se závislostmi

Jsme se na Zemi, abychom si jí užili se vší parádou! Dělejme, co chceme a je to dobré!
Jak se jen čokoláda rozpouští na jazyku a v hlavě příjemně brní, jak káva probouzí smysly a tabák dokáže tělo i mysl uvolnit do uvolněného stavu.

Žijeme v dokonalém evropském světě a tak si můžeme dopřát takřka čehokoliv a cokoliv! Jen se do toho vrhněme, vždyť je to tak správně. Svět má pro nás radosti a tím nás život baví!

Co ale, když se naše smysly poblázní a chtějí víc a víc a víc? Je to v pořádku! Vážně. Vždyť opět si užíváme života a všechno okolo je k tomu dokonale stvořené.

Na světě je takových různých příjemných požitků a byla by škoda zůstat jen u jednoho známého. Raději zkoušet dál, však třeba bude příští zážitek ještě lepší!

Svádění mysli

Při požitkářství je důležité, abychom to byli stále my. To uvnitř těla, to co myslí a vnímá, to co se svobodně rozhoduje. Okolo náš totiž létá každou chvílí ohromné množství myšlenek, které přijímáme stejně jako rádiové vysílání. Když se ale naladíme na jednu věc příliš, tak přestáváme být sami sebou, nýbrž onou myšlenkou.

Pro příklad se celý den můžeme těšit na večerní pochutinu a večer zjistíme, že celý den utekl jen kvůli tomu, abychom si konečně splnili své přání. Tedy jsme celý den měli mysl plnou přáním, místo běžného života. Celý den jsme byli například čokoládou, nebo dokonce tabákem. A tak den za dnem.

Avšak pro náš niterní rozvoj není důležité množství nových zážitků, ale jakým způsobem přijímáme život sám o sobě. Klidně tak proto můžeme být celý život u vody a být šťastní. Stejně tak vychutnávat čokoládu. Je potřeba se ptát, zda tím neomezujeme i někoho jiného… Vždy je důležité, abychom to dělali my, naši niterné já a aby to prospívalo tělu, neboť bez něj si tu dlouho nikdo neužije.

Jak to funguje

Jedinečná myšlenka dostává skrze neposednou mysl stále více síly společně s přítomným okamžikem, až přeroste přes hlavu a je větší, než dokonce my sami! A zde nastává komplikace, neboť co ovládá naši vůli a ještě k tomu má více síly a je větší, tak tomu se vážně těžko vzdoruje.

Je tu záchranná cesta, která pomohla již mnoha lidem Až příliš jednoduchá, zabere jen 10 minut ráno a 10minut večer a musíte vydržet alespoň 50 dnů. Účinky jsou již v počátcích. Naučíte se ovládat svou mysl a tím se zbavit závislostí. Začít můžete okamžitě, třeba právě teď… Nic nestojí… A přesto ji většina lidí přehlídne…

Najdete ji pod článkem: Tři stupně k mystickému rozvoji vlastní mysli, část I.

Nebo pokud umíte relaxovat, pak vám zkušený terapeut celou cestu urychlí na jedno odpoledne skrze speciálně mířenou regresní terapii, kdy zažijete důležité chvíle ze svých životů a naopak se zbavíte nepotřebných vzorců chování.

Najdete ji v článku: Regresní terapie pro návrat do minulých životů

 

foto flickr👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ❗️ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀

👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  •  
  • 1
  •  
    1
    Share