Kursy klasické astrologie

Astrologie, již to slovo… tajemná nauka jejíž překvapivá přesnost v předpovědích budoucnosti i přesně mířené rady do těžkých chvil pomáhají v hledání pravé cesty. Jen velmi těžko se nachází cesty právě k této výuce poznání Světa a proto jsem vděčný, že tato možnost se otevírá od zkušeného astrologa Zbyňka, jenž pořádá lednový seminář a podělí se o své 23 leté zkušenosti.

Nepřeberné množství učebních materiálů najdete na Oranzovestranky.cz

Podstatou

celého semináře je ucelený přehled učiva, postupné získávání znalostí a hodně praxe. Mám k dispozici desítky příkladů, na nichž si vždy vysvětlujeme, jak to funguje v reálném životě a proč. A samozřejmě budeme aktivně pracovat všichni, žádné nudné sezení osm hodin se konat opravdu nebude. Jedině tak se lze opravdu něco naučit. Na to přišel už i nejznámější evropský učitel českého původu a to v době, kdy se to opravdu ještě vůbec nenosilo:-)

Technicky je celý kurs rozložen do sedmi víkendů, ideálně jednou v měsíci, ale následující termín si vždy domlouváme na semináři operativně, aby každému vyhovoval. Cena je 550 korun za den, při včasném přihlášení dostáváte slevu sto korun na každý ze sedmi víkendů. Pro sdílení informací se nám osvědčilo praktické internetové úložiště. Ze všech víkendů pořizuji nahrávku, kterou budete mít k dispozici a dostanete také několik zajímavých materiálů, které dnes už neseženete. Pokud vám někdy povinnosti, či nemoc nedovolí se jednoho z kursů zúčastnit, nahrávku samozřejmě dostanete, ale nepodporuji zájemce, kteří navštíví první den a potom by už chtěli pouze získávat zdarma MP3 v pohodlí domova:-) Je to trochu mé riziko, ale platíte vždy na konci každého víkendu, není nutné hradit celý seminář předem.

Co se hlavně na semináři naučíme?

Porozumět tomu šílenému kolečku, plnému podivných značek a barevných čar.:-) Naučíte se v něm číst a získané poznatky interpretovat. Naučíte se lépe porozumět sami sobě i druhým. Naučím vás vyhodnotit vzájemnou kompatibilitu dvou lidí. A mnohé další.

S čím budeme hlavně pracovat?

S počítačem, astrologickým programem a projektorem. Na ruční horoskopy nebudeme mít dostatek času, ale určitě je také probereme. 

Lze to všechno stihnout za sedm víkendů?

Ano, lze, to je již vícekrát ověřené.

Jaká je úspěšnost při vstřebávání vykládané látky?

Poměrně slušná, při alespoň elementárním zájmu byla naprostá většina absolventů při ukončení kursu schopná si  horoskop zpracovat a vyhodnotit.

Proč bychom měli mít důvod tento seminář navštívit?

Protože se za cca sedm měsíců naučíte to, co by vám při samostudiu trvalo dlouhé roky experimentování a ověřování.

Bude obsahem kursu něco víc, než je na Oranžových stránkách?

Jistě, jinak by přeci nemělo smysl astroseminář pořádat. Je třeba naučit se myslet synteticky a komplexněji a  toho lze dosáhnout třeba na příkladech, ověřených v praxi. Je také dobré si řadu věcí osobně prožít a nebát se pracovat sami se sebou. To vše vede k dobrým výsledkům.

Budete nám k dispozici i po ukončení kursu?

Ano, nikdy jsem neodmítl žádného zájemce, který měl doplňující otázky.

Opravdu se tedy astrologii za zmíněných sedm víkendů naučíme?

Na základě svých dlouholetých zkušeností mohu říci, že ano:-)
Astrologie je složitá záležitost a uvedených sedm víkendů (2×7 dní – lze rozložit) je skutečně minimem, při kterém se lze tuto velmi zajímavou metodu naučit. Učiva je hodně a je třeba jej vstřebat teoretickým, i praktickým způsobem. Nutná délka semináře je ověřená praxí a není možné jí nijak zkrátit. Obvykle se kursy konají jednou za měsíc, tedy v délce sedmi měsíců, mimo hlavní letní prázdniny. U tohoto kursu ale standardně nabízím možnost zúčastnit se bezplatných dvou úvodních hodin, po kterých můžete odejít, pokud se vám nějakým způsobem můj výklad nebude líbit.

Lektora astrologie
Zbyňka Slába
kontaktujte nejlépe emailem: zbynek.slaba@email.cz
nebo telefonicky na 775 013 563
Cena za kurs bude +/- 1100 korun za jeden víkend, včasné závazné přihlášení (alespoň tři týdny předem) pro vás znamená slevu 100 korun na všech sedm víkendů.

Zároveň na Oranžových stránkách naleznete řadu velmi zajímavých postupů, podle kterých si po nějaké delší době sestavíte první vlastní horoskop. Než ale proniknete do podstaty celé nauky a začnete jí trochu rozumět, přežene se přes vaší hlavu (v případě samostudia) nejedno roční období:-) Pořekadlo, že čas jsou peníze, je čím dál aktuálnější, dnešní doba na nás klade neustále se zvyšující nároky, abychom přežili v narůstající konkurenci. Zbyněk Vám svým astrologickým kursem může tento čas velmi významně zkrátit. O dlouhé roky. A to už se počítá:-)

Foto FlickrPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •