Láskyplný svět se rozrůstá, 3

Jistě znáte cestu Vládce Síly. Nová cesta Vládce Síly

Na cestě vás kromě Sidrise a Terí doprovází tzv. Průvodce, který je tu pro vás každý den a společně probíráte veškeré radosti a strasti, které na cestě potkáte. Jedním z našich Průvodců je i Aegemacius.

  

“Zdravím Vás, Vládci Síly,

dovolte mi, abych se Vám představil a vyjádřil svou neskonalou radost, že na naší společné cestě ke zdokonalení a poznání můžeme být spolu.

Mé charismatické jméno je Aegemacius, civilně Vojtěch, a magii a studiu hermetické literatury se aktivně věnuji od roku 2017, kdy díky náhodě/ nenáhodě jsem přišel poprvé do kontaktu s Láskyplným světem a jeho unikátním systémem Vládce Síly.

V soukromém životě jsem profesně účetní pracující pro mezinárodní korporaci, žijící ve šťastném a láskou prostoupeném vztahu, milující přírodu, historii a botaniku.

To, že se zde spolu budeme setkávat, společně růst a pomáhat si navzájem, jak již jistě víte, není náhodou, a proto vykročme společně k poznání a tvoření harmonického světa.

S přáním dobrých dní

Aegemacius”

Aegemacius | Průvodce Vládců Síly

Aegemacius již svou skupinu Vládců Síly vede, ale momentálně jsou volná místa ve skupině, kterou vede náš regresní terapeut Martin Pacalaj. Regresní terapie – nejčastější otázky a odpovědi

Přidáš se k nám na tajemnou a nádhernou cestu sebepoznání, tvoření vlastního světa a pochopení reality? Nová cesta Vládce Síly

Korektura Jaroslav Hála
Foto Aegemacius UnsplashPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •