Láskyplný svět v Liberci

Vítejte přátelé v Láskyplném světě!

Setkejme se v pravdu útulných prostorách a při čaji si odpočiňme, najděme svůj život…

Děkujeme za vaši důvěru a přízeň kterou k nám chováte. Zveme vás!

Mnoho z vás za námi osobně jezdí pro poznání:

  1. Regresní terapie, která vám dává nový lepší začátek života, zbavuje vás bolestí a strachů a nabízí jasný směr, kudy dále jít.
  2. Astrálního cestování, kdy se sejdeme na celý den a část noci a společně zjišťujeme, jak naším astrálním tělem působíme ve světě a poznáváme život nezávislý na našem těle.
  3. Cesty Vládce Síly – s každým z Vládců Síly se časem sejdeme osobně pro prohloubení dosavadní cesty, a předáme tak zkušenosti, které nejdou napsat, ale jen prožít.
  4. Vyšších stavů vědomí, kde zjišťujeme, jaké je to v astrální sféře, mentální sféře, a jdeme stále dál a dál… k nicotě…, do nicoty…, vědomí přestává existovat. A pak zpět dolů k tělu, kde cestou nabereme obrovské množství síly pro tvoření lepšího života – vašeho (článek o této nové terapii chystáme).

Doteď jsme se osobně setkávali v Liberci v ulici Rumjancevova, ale dne 26. 1. 2018 se stěhujeme do nových prostor, jež nám poskytnou ještě větší komfort v podobě tichých, větších a klidných místností. A pro vás to také bude znamenat mnohem příhodnější parkování.

Vždy vás zajímalo jaké jsou minulé životy skrze regresní terapii, jaké je krátkodobé vystoupení z těla a jaké jsou posmrtné životy? S námi to zvládnete, bezpečně a příjemně. Spolu nalezneme cestu prozření, po které půjdete již sebevědomě zcela sami. Těšíme se na vás.

Najdete nás v centru Liberce

přímo u vlakového a autobusového nádraží, nebo deset minut chůze z centra města.

Matoušova 453/21,
Liberec
460 07

Parkování

naleznete za 20 Kč na celý den přímo mezi autobusovým a vlakovým nádražím. Mapu naleznete ZDE.

Veřejná doprava

Nejlépe vystupte na zastávce Autobusové nádraží (bus) nebo Hlavní vlakové nádraží (vlak, tramvaj) a zamiřte směrem dolů. Je to již kousek k velké vile, za dvě minuty jste u nás.

Ubytování

Příjemné ubytování přímo v centru naleznete v hotelu Liberec s ubytováním 920Kč na noc. Případně v příjemném tramvajovém spojení je dále hotel Petra za 860Kč /noc a penzion Daro za 500Kč / noc.

 

Těšíme se na vás!

Bc. Jindřich SidrisTerapeut
Tereza Tichá, Terapeut

Email: muj@laskyplnysvet.cz
Telefon:  (+420) 776 159 946

 

Můžeme pomoci? Piště nám na email muj@laskyplnysvet.cz


Zůstaňme ve spojení:

 

Korektura českého textu Jaroslav Hála

foto flickrBRNO, PRAHA,
ČESKÉ BUDĚJOVICE, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Celodenní Workshop Astrální Cestování,

Workshop Astrální cestování

Užijte si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

🌱 Prales probudí tvou sílu 🌿 AY!energy od laskyplnysvet.cz ⚡️

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •