Leťme spolu do Malaysie! :-)

🌱 Už jste vyzkoušeli láskyplné energické bylinky? 🌿 AY!energy ⚡️

Ahoj, přátelé Láskyplného světa,

stejně jako minulý rok jsme společně letěli do Thajských pralesů, tak toto léto letíme do Malaysie a pralesů Bornea! Vezmeme to ovšem trochu oklikou a navštívíme několik míst. Naše trasa se bude ubírat Berlín -> Singapur -> Kota Kinabalu (Borneo) -> Kuala Lumpur a zpět do Berlína. 

Když už jsme se rozhodli opět vycestovat, tak ať to za to stojí. 🙂

Kdy a kam?

1. Dne 20.6. se sejdeme na letišti v Berlíně a společně odletíme do Singapuru.

2. V Singapuru pobudeme 1 noc, okoukneme krásy tohoto velkého města a vše, co nabízí.

3. 22.6. odlétáme ze Singapuru do oblasti Sabah, města Kota Kinabalu. Zde navštívíme hluboké pralesy – to je hlavní cíl naší cesty. Poznat energii původních pralesů, navštívit jeskyně a hlavně jen být a užívat si života a cestování, tak jak bude přicházet.

4. Dne 6.7. se rozloučíme v Kota Kinabalu a každý si půjdeme svou cestou, poznávat to, kam ho srdce táhne. Zajistíme vám letenky do Kuala Lumpur, hlavního města Malaysie a zpět do Berlína. Na termínech se dohodneme osobně, dle délky vaší dovolené.

Za kolik?

Zajistíme organizaci a veškeré letenky za 25.000 Kč ( 28.000Kč platilo do 26.2., 25.000 Kč platilo do 15.2. , 32.00 Kč do 1.5.2018, od té doby letecké společnosti zdražují, protože se termín blíží, neotálejte, jen ušetříte 🙂 … aktualizace květen = máme zájemce o náhradníka, proto je cena za přepsání letenky + doplatek opět na 25.000Kč)Tedy cena je dohromady tam i zpět, bez ubytování a jídla, které si cestou obstaráváme sami, podle naší nálady a možností. Nechceme být vázáni striktním programem. Když se nám bude někde líbit, zůstaneme tam déle a budeme užívat.

Ubytování budeme hledat skromné, co nejvíce autentické, přespání v hamakách, navazovat přátelství s místními lidmi. Poznáme sami sebe v jiném prostředí a za jiných podmínek.

Již devět z nás má koupené letenky a stále jsou ve stejných letadlech místa. Pište co nejdříve, abychom se co nejlépe sladili a měli všichni pokud možno co nejbližší, nebo dokonce společné lety. 🙂 Uděláme skvělou partu 🙂

S kým?

Budete cestovat s autory webových stránek Láskyplného světa – Sidrisem a Terkou. Jsme nadšeni pro každou příležitost a zažívání nových věcí. Plánování máme rádi, ale rozhodně více preferujeme spontánnost na cestách. Celý rok žijeme v zaběhnutém režimu práce a schůzek, vše je plánované, tak proč si několik týdnů v roce nedopřát absolutní svobodu a nenechat se překvapovat životními příležitostmi? Poletíte prožívat s námi?

Nechte se inspirovat Thajskem ZDE.

Při zájmu o koupi nás kontaktujte na email muj@laskyplnysvet.cz nebo nejlépe na telefon 776 159 946 (stačí poslat sms a my vám zavoláme). Tímto krokem zároveň potvrzujete, že souhlasíte s obchodními podmínkami.

Photo by Tony Reid on UnsplashPRAHA a OSTRAVA
Celodenní Workshop Astrální Cestování,

PRAHA, 8. prosince

OSTRAVA, 15. prosince

Užijte si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

🌱 Už jste vyzkoušeli láskyplné energické bylinky? 🌿 AY!energy ⚡️

 •  
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares