LS odpovídá -13- Probouzím se unavená

“Obracím se na vás s otázkou, je možné, aby místnost či byt mě fyzicky vyčerpával? Nebo je spíš životní situací, která mě může způsobit ospalost. Abych to přiblížila tenhle týden jsem přijela z dvoutýdenního pobytu v Berlíně, kde jsem ráno vstávala v šest, večer chodila spát až kolem jedenácté a necítila jsem se unavená. Po příjezdu zpátky do Čech, mi ranní vstávání dělá veliký problém a cítím se více vyčerpaná a to spím více. Než jsem odjela myslela jsem, že to může být městem a přelidněním (od malička jsem byla na vesnici), ale Berlín je ještě větší město a únavu jsem tam necítila v takovém měřítku.”

Pakliže jsme unavení, vyčerpaní, špatně se nám vstává a mohli bychom prospat celý den, tak příčin může být několik.

1) Smysluplnost

Je otázkou, za jakým účelem jste byla v Berlíně. Jestli pro vás čas tam strávený byl smysluplný a život vás v tu chvíli bavil a naplňoval. V takovém případě máme kolem sebe spoustu energie, životní síly a spánková potřeba rapidně klesá. Jdeme naší cestou a tvoříme ji.

A pokud ano… jaký život žijete doma? Je možné, že běžný stereotyp vás již nenaplňuje a bere vám sílu, kterou vy nedočerpáváte skrze tvoření vlastní cesty.

Stačí doopravdy málo – můžete 8 hodin denně být v práci, která vás nemusí bavit, ale pak přijít domů a 4 hodiny strávit pro vás smysluplně. Ne tím, co musíte udělat, ale tím, co chcete dělat. Už tyto chvíle (i kdyby to nebyly 4 hodiny, ale i pouhá hodinka, půl hodinka denně) vám dodají takové energie, že budete až překvapená a vstávat se bude opět dobře.

 

2) Prostor

Doopravdy může být problém i v prostoru samotném. Doma máme povinnosti, prožíváme jak dobré, tak špatné věci. Hádáme se s dětmi, partnerem, jdeme znuděně uklízet. Všechny tyto negativní energie se tam můžou kupit a pakliže jste vnímavější vůči těmto silám, tak je poté logické, že se vám nechce vstávat a raději budete spát, než abyste se probudilo do takového energetického chaosu.

 

Žijte svůj vlastní život

V prvním případě doopravdy pomáhá žít aspoň pár chvil denně svůj vlastní život. Zaměřte se na to, co přes den děláte a jak se u toho cítíte. Skvěle k tomu slouží cesta Vládce Síly, kde postupně společně rozklíčujeme, co se děje a naučíte se vědomě tvořit svůj vlastní život, kde budete spokojená.

Nalezněte svou cestu

Nebo si pročtěte tento jednoduchý návod, který velmi probouzí. Stačí vystoupit z automatického chování, začít vnímat, co dělám, co se kolem mě děje a jak mě to ovlivňuje. A když víme, kde je problém, je snadné ho napravit.

 

Získejte vládu nad svým prostorem

Pakliže by se jednalo o druhý případ, kdy je v bytě nakupeno velké množství negativní energie, tak prvním krokem by bylo usínat s vědomím vlastní sféry. Tento krok zajistí, že budete usínat a probouzet se do “čistého prostoru”.

Jste vládce prostoru

Dále je možné provést očistu bytu, kterou zvládnete udělat sama. Postup je velmi prostý:

Posaďte či postavte se doprostřed místnosti, zavřete oči a vizualizujte si, jak ze shora skrze hlavu do vás proudí ohromné množství bílé síly. Nechte se touto silou zcela naplnit – od hlavy, ramena, hruď, břicho, boky až do nohou. Jakmile budete zcela naplněna, představte si, jak z vás tato síla vyzařuje do celého bytu. Vše negativní odsouvá pryč a zůstává jen čistá, láskyplná bílá síla.

Až bude takto prosvětlen celý byt, můžete otevřít oči. Uvidíte, že bude v bytě hned všem obyvatelům příjemněji. Toto můžete opakovat každý den, s přibývající praxí a silnější vizualizací bude tato očista bytu pevnější a vydrží i po dlouhé týdny.

Vládci prostoru vám pomohou

Poslední možností je, že můžeme u vás mimotělně působit a veškeré prostory vyčistit za vás, zároveň můžeme zjistit, odkud tato energie vznikla, kdo ji vytvořil a jak jejímu znovuobnovení předcházet. Zde je ale již potřeba počítat s finančním ohodnocením, více zde.

Proveďte všechny návody

Nejlepší bude, když vyzkoušíte návody, které zde zmiňujeme, jsou doopravdy velmi snadné a zároveň dostatečně efektivní. K tomu vám přinesou mnoho dalších příjemných bonusů do života. Viz. například článek o magické ochraně místnosti před negativními lidmi.

Vše určitě rychle ovládnete.

 

Korektura českého textu Jaroslav Hála
Photo by Vladislav Muslakov on UnsplashBRNO, PRAHA,
ČESKÉ BUDĚJOVICE, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Celodenní Workshop Astrální Cestování,

Workshop Astrální cestování

Užijte si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

🌱 Prales probudí tvou sílu 🌿 AY!energy od laskyplnysvet.cz ⚡️

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •