Magie Slova I. “Mír s váma, vy kousavý sviňky”

🌱 Už jste vyzkoušeli láskyplné energické bylinky? 🌿 AY!energy ⚡️

Slečna Hani nám poslala e-mailem užitečný návod, jak využít magii slova pro tvořivé-pozitivní jednání.

Všechno co vyřkneme je velké ovlivňování: “Jsi tlustá” = když tohle řekneme dítěti, tak si to bude myslet a dokonce se přetvoří k tomuto obrazu, protože tomu bude věřit = to je černá (ničivá) magie. Ale bílá (tvořivá) magie se použije jednoduše takto: “Jsi krásná”. Dítě si tak nyní začne si vážit svého těla, začne si užívat světa a když to vezme za své, tak prožije nádherný život. Proto je tolik důležité volit slova v každodenním životě.

Volme slova pozorně, každé slovo je magické.  Tak jednoduché a přitom tak účinné! Děkujeme 😉

A teď už Hani nám poví více o: Magie Slova I. “Mír s váma, vy kousavý sviňky”

Technika na zlobivý lidi a zvířátka :)))

Spočívá jednoduše v tom, že když tě někdo začne štvát, řekni si v duchu “Mír s tebou!” a začni ho mít prostě dětsky a bezstarostně rád. Funguje to geniálně! Sice to ze začátku občas je “Mír s tebou, ty hajzlíku!” nebo “Mír s tebou, ty namyšlenej blbče!”, ale jde to a ne těžce, formulka je vskutku kouzelná.

A co se stane pak?

Mám dva krásný případy ze dneška, co jsme byli s kamarádem na Valdštejně. Tak jsme si sedli v lese na zem a najednou se na nás slítlo hejno komárů. Tak jsem se hned začala plácat a pak si řikám… co já to vlastně dělám? “Mír s váma, vy kousavý sviňky!” nene… vždyť vy jste jenom zvířátka, co chtějí papat… “Mír s váma!” Člověče, nemám ani jeden štípanec a kamarád je dokousanej až na zadnici 🙂

Pak jsme si tam šli dát do hospůdky langoše. No co ten člověk nepřinesl. Mastnou placku jak dvě dlaně, kápnutou kečupem a sýr snad nebyl vidět. No za ty prachy mě to fakt namíchlo a pak se na toho týpka koukám a řikám si… “Ale chlape, dyť seš fakt unavenej… Mír s tebou!”. Potom odcházíme a on nese stejně hnusnýho langoše někomu jinýmu. V půlce cesty se zastaví, kouká na něj… pak se obrátí a jde zpátky. Tak se dívám, co se bude dít… No jasně že nese langoše vrchovatě naloženýho sýrem! :)))

Je to fakt sranda a je neuvěřitelný, jak tři slova dokáží zvyšovat vibrace . Někdo by si mohl pomyslet, že je to jenom náhoda, ale stačí jenom připustit, že by se to mohlo stát 😉

Pokračování na navazující článek
Magie Slova II.

Autor Hani

Poznejte své schopnosti na kurzech vedených Láskyplným světem!
Převezměte svou životní cestu: Vládce Síly

Foto Flickr.PRAHA a OSTRAVA
Celodenní Workshop Astrální Cestování,

PRAHA, 8. prosince

OSTRAVA, 15. prosince

Užijte si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

🌱 Už jste vyzkoušeli láskyplné energické bylinky? 🌿 AY!energy ⚡️

 • 127
 • 1
 • 89
 •  
 •  
 •  
 •  
  217
  Shares