Mohu zpět získat bývalého parnera / partnerku?

🌱 Už jste vyzkoušeli láskyplné energické bylinky? 🌿 AY!energy ⚡️

Milá Terezko, děkuji za připomenutí, že sami tvoříme svou vlastní realitu – teď a tady. Platí to i v případě “můj přítel mě miluje, (ži)je opět se mnou a jsme spolu šťastní”..? Děkuji a srdečně zdravím! (reakce na článek o autosugesci:)

Krásný den, Markétko,

to, že sami tvoříme svou vlastní realitu, platí pro celý život a všechny situace, které v něm prožíváme. 🙂

V partnerských vztazích je to malinko komplikovanější, jelikož se jedná o společnou realitu dvou osob, se kterými musí oba  dotyční souhlasit. Proto v takových případech doporučuji větu typu: “Žiji s mužem, který se ke  mně dokonale hodí. Jsme spřízněné duše. Společně tvoříme dokonalý svět.” či podobné povídání, které bude přesně definovat to, co od svého muže snů očekáváte.

Vím, že každý rozchod je velmi težký a nedokážeme si v tu chvíli představit být s jakýmkoli jiným protějškem, než právě s tím minulým. Je to díky společné realitě, kterou jsme vytvořili. Dokonce na toto téma vyšel článek, který to krásně popisuje. Určitě pročtěte, bude to pro vás velmi nápomocné.

Je to složitá situace, která ovšem přináší možnost sebepoznání – a tím poznání toho, co skutečně niterně chceme od života.  Tím jsme poté schopni si k sobě přitáhnout i onoho dokonalého partnera, se kterým budeme v nádherné lásce po zbytek života. Proto nepřivolávejte konkrétně vašeho minulého partnera zpět do vaší reality. Nadefinujte svého ideálního muže, ideální život – JEN podle vašich hodnot a přání. A muž, který tomu odpovídá, se k vám zaručeně dostane.

Žijte svůj vlastní život, tvořte svou realitu a ono vše začne krásně fungovat. Sama to vím z vlastní zkušenosti. 🙂

V blízké době plánuji napsat sérii článků (návodů), jak si přitáhnout do života “toho pravého / tu pravou”. Bude to konkrétní postup – od sebepoznání až k nadefinování nové reality.

Přeji krásné dny a užívejte si svůj život – právě teď, protože jindy než právě teď se život neodehrává. 

Foto: flickr

Korektura českého textu Jaroslav HálaPRAHA a OSTRAVA
Celodenní Workshop Astrální Cestování,

PRAHA, 8. prosince

OSTRAVA, 15. prosince

Užijte si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

🌱 Už jste vyzkoušeli láskyplné energické bylinky? 🌿 AY!energy ⚡️

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •