Nadstandardně jsme zabezpečili informace o vás

Čtení na 3 min.

Vážení a milí přátelé Láskyplného světa,

dnes pro vás máme jedno oficiální oznámení, které ale nemá nic společného s vyššími či nižšími světy, nýbrž týká se jen a pouze toho hmotného. 🙂 Zároveň přicházíme i s omluvou a nakonec i s úžasnou zprávou!

Nejdříve ale ta horší zpráva

Zjistili jsme, že na webových stránkách Láskyplného světa nefungovaly po dobu 3 týdnů až dosud nejčtenější články a kontaktní formuláře.

Například:

https://laskyplnysvet.cz/stesti/sezeni-se-sidrisem/

Regresní terapie pro návrat do minulých životů

Bubnování ve tmě: Divadlo ABC!

Naštěstí většina dál fungovala.

Jsme moc rádi, že problémy se nedotkly nedávno vyhlášené ankety a jíž se mnoho z vás účastní. Všechny vaše odpovědi přišly a již se těšíme na zpracování. Stále je však možnost se zúčastnit a pomoci nám lépe pochopit taje lidské mysli. Jste úžasní!! Děkujeme vám, za vaši pomoc! 🙂

Anketa: 3 rychlé otázky na jedinečnost mysli

Pakliže jste se chtěli v posledních 3 týdnech registrovat na Minulé životy, Mentální či Astrální cestování, případně Bubnování ve tmě, nebo jste měli zájem o Mimotělní působení, tak s velkou pravděpodobností k nám registrace nedorazila. Proto vás prosíme, napište nám znovu prostřednictvím formuláře na nové kontaktní stránce a vše vyřídíme k okamžité spokojenosti – ZDE.

A teď to úžasné!

Jako první v Česku zavádíme bezpečný web

a to mezi alternativními médii! Nyní pomocí šifrovaného internetového protokolu HTTPS tak veškerou přenášenou komunikaci šifrujeme algoritmem SSL nebo TSL .

Jste tedy u nás v bezpečí a jak jsme slíbili, tak děláme – hýčkáme si vás! 🙂

Však podívejte se nyní zcela nahoru do adresního řádku… Již tam nenaleznete nezabezpečené připojení, nýbrž pořádně nadupané, ZABEZPEČENÉ – SECURE!

 

Oslavujeme a rozdáváme balíčky AY zdarma!

AY balíčky jsou nasycené energií z čisté přírody amazonských a afrických pralesů! Obsažená esence rostlinného prášku vás doslova postaví na nohy, získáte obrovské sebevědomí a jako druhé příjmení si na dalších 12 hodin zasloužíte Einstein.

Naše zkušenosti naleznete ZDE, nebo zabrouzdejte rovnou na stránky AY: Hooray.Today

Zasíláme vám štěstí spolu s energií, protože
do konce května 2017  zdvojnásobujeme počet bonusových balíčků zdarma!

Tedy nyní objednejte 10 balíčků a obdržíte 2 balíčky zdarma (běžně jen 1).
Při objednávce 20 balíčků dostanete zdarma 6 balíčků.
Objednáte-li jich 30, přijde vám kromě objednaných ještě 10ks zcela free.

A pokud chcete využít akci zcela naplno, udělejte si zásobu svého instantního štěstí v podobě 100ks a 40 balíčků obdržíte navíc jako dárek.

Nemusíte nikam nic zadávat, stačí, když při objednávce vyplníte do poznámky “laskyplnysvet.cz” a dostane se vám tak větší přísun balíčků. 😊

Užívejte láskyplný a energický svět! 😀!NOVINKA! Naučte se s námi astrálně cestovat!
Workshop: Celodenní astrální cestování, 5.května

Více informací ZDE  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •