Různorodost cvičení je důležitá


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly, začínáme 2.2. a volná místa jsou skoro pryč 🧨

Přihlaste se, dokud je čas a začněte vědomě tvořit svůj život


Proč nezůstávat delší dobu u jednoho a téhož cvičení, téže  meditace / praxe, ale posouvat se pořád dál? Vládce Síly si oblíbil meditaci na vizualizaci, ale my přesto musíme jít dále.

Cesta Vládce Síly nabízí nejrůznější cvičení, která vás dovedou k tomu, co potřebujete:

Můžete si tedy představit, že chcete například pokácet strom k výrobě magického oltáře a kdybyste dělali jen vizualizaci, tak sekáte pouze z jedné strany – strom spadne, ale vy můžete z nudy skončit a být otráveni monotónností. Když dlouhodobě děláme jedno a totéž cvičení, může naše vědomí odbíhat v myšlenkách jinam a nejsme plně soustředěni. 

Nový úhel pohledu:

Navíc uvidíte strom vždy jen z jedné strany. Když budeme dělat různá cvičení, budeme strom obcházet, přeměřovat jeho kmen, seznamovat se s okolím stromu, tam sekneme, tamhle sekneme. Práce je to zábavnější, navíc se širším chápáním souvislostí, a kromě toho ke cvičení získáte mnohem hlubší vztah a lépe je pochopíte.

Ve 4. lekci uvádíme cvičení se zrcadlem, jež probouzí mohutné vnímání astrálních sil – cílem je vidět astrální svět i s otevřenýma očima. Nejen pomocí oblíbené vizualizace.

Přestože se vám tedy bude zdát, že “odbíháme” od vaší oblíbené činnosti, jdeme jen zkoumat jiný úhel pohledu, abyste při návratu k původnímu stanovišti už danou situaci chápali zase o kousek jinak. 🙂

Stále dále:

Každé cvičení je jako jeden schůdek vzhůru. Určitě si užijte výhled ze schodu, na němž se právě nacházíte, zajímavé však  je rovněž objevit, jaké krásy poskytuje také pohled z následujícího schodu. 

Korektura českého textu Jaroslav HálaPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •