Očekávané audiomeditace přicházejí

Realita je odrazem našich vlastních myšlenek…

Právě proto je v našem nejvyšším zájmu prožívat jen ty nejlepší myšlenky, ale to není vždy tak snadné. Tu máme depresi ze špatné práce, usínáme s hlavou plnou starostí a nedokážeme si odpočinout, ráno se probouzíme unaveni a demotivováni. Tímto stylem života dříve či později přichází nemoc. Děti, partner, práce, chaos moderní doby. Jak si v takovémto světě udržet dobrou náladu a pozitivní myšlenky? 

Zda jsme realista, materialista, optimista, flegmatik či melancholik není pevně dané. Je to nastavení naší mysli, je to dovednost, kterou mi můžeme vědomě ovlivnit. Stejně jako se můžeme naučit být řečník, psycholog, politik, zedník, astronaut, stejně tak se můžeme naučit na svět nahlížet pozitivně a ovládat své myšlenky. 

Díky této dovednosti již skleničku vždy budeme vidět z půlky plnou a naše realita se přetvoří přesně podle naši vůle. 

Pokud patříte mezi ty, kteří chtějí vědomě ovládat své myšlenky a tvořit svůj vlastní život, připravili jsme pro vás do začátku nahrávky, které vám budou sloužit jako průvodci vlastní myslí. 

Všechny nahrávky ožily díky poznání a hlasu Jindřicha Sidrise, který se již 18 let zabývá fenoménem myšlení. 

 

Nechte se unést jednou z nejkrásnějších audiomeditací na Poznání vlastní mysli a to zcela zdarma 🙂

1) Zaregistrujte se na Laskyplnysvet.cz/audiomeditace

2) A spusťte si 🙂

Ať se líbí a…

Užijte si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

 

 

 

Oslovili vás však další audiomeditace? Můžete si je objednat rovnou zde:

Po těchto meditacích toužím
Poznání vlastní mysli - ZDARMAOvládnutí jedné myšlenky - 90 KČDo vyšších sfér a zpět - 720 KčNiterná síla - 220 KčNapojení na univerzální sílu - 360 KčNejlepší den - 130 KčKomunikace s miminkem 380 KčLéčivá meditace - 300 KčOchranná bytost - 180 KčNacítění astrálního těla - 480 KčRozlučme se s depresí - 240 KčMeditace klidu - 90 Kč

Mé jméno je

Můj email je



(Povinné) Souhlasím s Obchodními podmínkami a správou osobních údajů (zde)
Přeji si dostávat dárky a zajímavé informace formou newsletteru


Zaškrtněte políčko



 

Jaké jsou audiomeditace?

“Musel jsem se týden vypořádávat se vztekem, ale úplně bezpředmětným a bezdůvodným. Hledal jsem, jaký bych pro ně mohl mít důvod. Nic jsem nenašel.  Po audionahrávce jsem si uvědomil, že ten vztek není můj, nepochází ode mně, ale že to je energie velkoměsta. Spěch a to obrovský, z toho nervozita, že se něco nestihne a z toho pramení ten vztek, který jsem cítil. Když jsem si toto prožil, uklidnil jsem se a vztek mě opustil. Velmi zajímavé.”
Patrik, Vládce Síly

 

“Meditace mi pomáhají nemít myšlenky. Obdivuji! Jsou velmí přínosné.”
Jaroslav

 

“Hluboce se klaním za vaše mediace. Perfektní, práce, hlas, hudba. Stránky. Dělala jsem si meditaci setkání s miminkem a nepřišlo. Respektive bylo tak jemné, křehké a já si uvědomila, že jsem jako tank, co se snaží mu hned všechno ukázat bez jemnosti. Ono už i v bříšku slyší naši potrhlou rodinu a slyší mé myšlenky….tak jsem “jen” posílala lásku a omlouvala se. Zkusím později.  Meditace je ovšem nádherná.”
Markéta

Foto: flickr
Korektura českého textu Jaroslav Hála



BRNO, PRAHA,
ČESKÉ BUDĚJOVICE, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Celodenní Workshop Astrální Cestování,

Workshop Astrální cestování

Užijte si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

🌱 Prales probudí tvou sílu 🌿 AY!energy od laskyplnysvet.cz ⚡️

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •