Očekávané audiomeditace přicházejí

Už jste vyzkoušeli láskyplné energické bylinky? AY!energy

Nějakou dobu to trvalo, ale je známo, že na ty nejlepší věci je třeba si chvilku počkat, a vy jste trpělivě vyčkávali, za což vám velmi děkujeme. 

Nicméně vás budeme ještě chvilku napínat a dnes přinášíme představení meditací, jež je  možné zakoupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu. 🙂

Mnoho z vás čeká na meditace, které vám pomůžou astrálně vystoupit – zde potřebujeme ještě nějaký čas pro technický vývoj – již spolupracujeme s velmi šikovným programátorem. Jelikož my víme, že každý z vás potřebuje pro astrální cestování jiný přístup a jiné metody, tak pro vás vyvíjíme systém, kde si vy sami sestavíte svou meditaci pro astrální cestování! Ano – vy sami, sobě na míru, jelikož vy jediní se dokonale poznáte a víte, co potřebujete, a přitom vás bude stále provázet hypnotický hlas Sidrise. 

Mezitím vám ale přinášíme 12 meditací, které vám pomůžou žít kvalitnější život a poznávat nehmotný svět. Pojďme si je v krátkosti představit. 

  1. Poznání vlastní mysli – co jsou to myšlenky a jsme na nich závislí? Naučte se odsouvat nechtěné myšlenky.
  2. Ovládnutí jedné myšlenky – nutná schopnost pro lepší soustředěnost, cílevědomost a šťastnější život. 

Tyto dvě meditace doporučujeme jako nutný základ. Jakmile se naučíte základy ovládání vlastní mysli, tak si mnohem lépe užijete ostatní meditace, snáze ovládnete své zlozvyky a zbavíte se problémů. 

3. Do vyšších sfér a zpět – jedinečná meditace pro poznání vyšších sfér, postupně se zbavíte veškerých myšlenek, problémů, ega, sami sebe… . Cestou zpět vše opět naberete a budete si o to více užívat hmotný svět. Tato meditace je určena pro zkušenější, kteří již ovládají svou mysl.

4. Niterná síla – poznat sami sebe více do hloubky a z různých úhlů pohledu. Výlet do nitra nás samotných pro získání sebevědomí a jistoty.

5. Napojení na univerzální sílu – naučíme se čerpat čistou univerzální energii, kterou si poté transformujeme do námi zvolené vlastnosti. Bude to klid mysli, láska, odhodlání či pevnost? To je již na vás.

6. Nejlepší den – meditace určená k rannímu probuzení a namotivování pro nejlepší možné výsledky. Neznáme lepší start dne.

7. Komunikace s miminkem – jeden z nejsilnějších zážitků pro maminky během těhotenství. Naučte se komunikovat se svým miminkem ještě před tím, než je budete držet v náručí. 

8. Léčivá meditace – audionahrávka určená pro rychlejší uzdravování z nemoci.

9. Ochranná bytost – na mnoho žádostí a dotazů směřujících k našim ochranným bytostem jsme vytvořili meditaci, díky níž se setkáte se svou ochrannou silou (andělem, vyšším já…) a naučíte se s ní komunikovat. 

10. Nacítění astrálního těla – v této meditaci se seznámíme s prvotním reálným procítěním astrálního těla. Již to nebude pouze teorie, ale jdeme do praxe. Nebudeme astrálně cestovat, “pouze” se naučíme cítit naše astrální tělo – tedy první krok k úspěšnému astrálnímu cestování. 

11. Rozlučme se s depresí – tato velmi silná emoce dokáže obrovské věci, proto převezmeme sílu nad naším životem a již se nenecháme ovládat našimi emocemi.

12. Meditace klidu – po náročném dni je důležité se uvolnit a pročistit mysl, jen tak můžeme skutečně v noci regenerovat po všech stránkách. V této meditaci se vše potřebné naučíme a již nikdy nebudete usínat s hlavou plnou starostí. 

Znovu zdůrazňujeme – pokud ještě nemáte žádnou zkušenost s ovládáním vlastní mysli, jsou pro vás první dvě meditace zcela nezbytné. Jen díky nim začnete přebírat vládu nad svým životem. 

Jelikož dnešním dnem spouštíme předprodej, tak veškeré

ceny jsou sjednoceny na 90 Kč za meditaci

 (později budou ceny od 180 Kč výše). 

Předprodej trvá do 20. 10. 2018.

Zakoupené meditace vám zašleme 1. 11. 2018

krásné magické datum pro zahájení přebírání zodpovědnosti za vlastní život 🙂

Po těchto meditacích toužím
Poznání vlastní mysliOvládnutí jedné myšlenkyDo vyšších sfér a zpětNiterná sílaNapojení na univerzální síluNejlepší denKomunikace s miminkemLéčivá meditaceOchranná bytostNacítění astrálního tělaRozlučme se s depresíMeditace klidu

Mé jméno je

Můj email je(Povinné) Souhlasím s Obchodními podmínkami a správou osobních údajů (zde)
Přeji si dostávat dárky a zajímavé informace formou newsletteru


Zaškrtněte políčko 

Foto: flickr

Korektura českého textu Jaroslav HálaBRNO a PLZEŇ: Celodenní Workshop Astrální Cestování,

BRNO, 20.října

PLZEŇ, 27.října

A... už jste vyzkoušeli láskyplné energické bylinky? AY!energy

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •