Perly Osudu – kudy dál

🔝 Tip: Nová cesta Vládce Síly 🔅 Zbývají poslední 2 volná místa ✅

Každý občas dojdeme na životní rozcestí, zastavíme se a tápeme v možnostech. Doprava nebo doleva? Jak mám řešit práci, podnikání, nemoc, rodinné a láskyplné vztahy… Jako lidé jsme ve velké výhodě, pomáhá nám osudové určení naší cesty. Můžete si to představit jako navlečené perly na stříbrné nitce. Co perla, to pevný bod ve vašem životě. Jenže mezi perlami bývají prázdná místečka, ve kterých se pohybuje pouze nitka. Ona nitka představuje naše vlastní rozhodnutí, které již ovlivňovat můžeme.

 

Příklad z praxe

Nejbližší osudová perla člověku napovídá, že se má v této chvíli postarat o rodinu, která žije na druhé straně republiky. Chce si tedy pořídit auto, protože bez něj to na místě nepůjde. A tady nám to začíná. Buď si pořídí auto běžné a bude si na něj vydělávat rok a pak uskuteční své osudové vedení, nebo chce drahé auto, tedy si na něj bude vydělávat deset let a konečně pak také uskuteční cestu za rodinou, jestli už ale nebude pozdě…

V té době, kdy si obrazně vydělává na auto, tak zatím prožívá situace neutrální, spíše nelákavého typu, chápejme, že se jedná pouze o jakousi “výplň života”, který ho ale nemá tvořit. Tvořit ho mají osudové perly. Jenže člověk místo aby šel přímou cestou, pěkně po natáhnuté nitce a byl u svého osudu co nejdříve, tak nitku vytahuje, prodlužuje a k osudu jde oklikou. V první situaci bude mít naplňující život, v druhé situaci bude mít dražší auto, ale jinak celých deset let prožije bez skutečné životní náplně. Osud je naše sladká životní náplň. Užívejme si ho. V obou případech by tento člověk došel do cíle a k rodině přijel, osudová perla je tedy splněna, ale jak rozdílné to budou kvality? Nenaruší to i možnosti pro splnění další životní perly?

Osudové napojení

Jenže člověk se neskládá jen z životních cest typu “musíš”. Některé perly jsou poměrně variabilní, dávají vám možnost jít lehkou, těžší a ještě těžší cestou. Ale jak odhalit, která z těch mnoha rozhodnutí budou ta lehčí a těžší? Stačí se ponořit do osudového napojení ducha tazatele. Mnohému napomáhá mentální cestování, nebo pro začátek postačí, abyste se dostali do hluboké meditace a svůj požadavek pro spojení s osudovými možnostmi tazatele uskutečnili právě zde.

Potom se také jako my, budete umět dostat do druhého člověka, jako byste byli v jeho těle a cítit jeho vnitřní čistotu s povahou…

Tímto získáme napojení na Tazatele a v této chvíli jsme schopni ukázat, jaká akce vytvoří požadovanou reakci, ještě jinak, ukáže nám paralelní životní jednání, tedy několik pohledů na několik životních rozhodnutí a jak se budou dále vyvíjet. A pak dřív nebo později bude osudová perla splněna a nastupuje další perla, ve které se opět všechny variabilní možnosti sbíhají.

Když tedy jsme schopni provést životní napojení společně s Tarotovým výkladem, tak se před tazatelem objeví dokonalý popis jeho osudu a různých životních cest. Zkušený vykladač osudu pak dokáže odhalit cesty podle obtížnosti, jaké zde čekají výhody a smutky, ale také jaká z cest bude po natažené nitce, tedy přímá a nejvhodnější, abychom mohli plnit život osudovými setkáními, tedy přesně podle našich představ.

Až nebudete vědět kam dál a budete opět stát na životní křižovatce, zkuste místo tápání nyní pohlédnout přímo na svůj osud, budete překvapeni, kolik vám to ušetří nervů, nechtěných zážitků, ale i financí. Tazatel, který jde přesně po nitce osudu, snáší osudové životní situace s lehkostí a za všech okolností, neboť si je vybral a je s nimi plně seznámen a tedy spokojen. Však je to pouze na každém z nás.

Proto pokuste se místo tápání nahlédnout na své perly osudu. Osobně jsem v mnoha situacích a s mnoha lidmi zjišťoval, která je právě ta správná cestou osudu, díky jedinečnému osudovému napojení, ale jistě pochopíte, že nebudu porušovat slib mlčenlivosti o soukromí a bude vám tak zde stačit tento příklad. Jistě zkoušejte probudit své napojení na osud, je to velmi nápomocná schopnost člověka a vy to zvládnete.

Na pochopení našeho současného života, v napojení na minulost a tvoření budoucnosti, je zcela vhodná regresní terapie, jenž díky pochopení svých minulých životů odhaluje vhodné budoucí kroky.

Možnosti napojení

Nejen regresní terapie, ale i díky tomuto náhledu na pevné osudové body nám napojení na vyšší sféry pro zjištění akášičkých záznamů, či tarotový výklad poskytuje odvahu uskutečnit právě osudové vedení. Pro zajímavost bych chtěl uvést málo známou informaci, že jakmile se jasnovidný vykladač Tarotu napojí na Tazatelovu vybranou kartu, která na mentální- duchovní úrovni nese požadované informace, vlije se do něj v té chvíli mnoho síly a informací. Můžete si to představit jako duchovní nádobu s množstvím specifické síly, která při spojení s Vykladačem přechází před mentální- duchovní úroveň do astrálního- duševního prostoru, kde se spojuje s Tazatelovým osudovým spojením, mění se do formy pochopitelné čistě Tazatelem a pak se tato celá zformovaná síla vlévá do hrubší úrovně Vykladače, který jí přenese do slov.

Poznejte své schopnosti na kurzech vedených Láskyplným světem!
Vládce Síly

 

Foto Flickr

 

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:


 • Vládce Síly - Tvoř svůj svět

 • Celodenní Workshop Astrální cestování

 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  • 29
  • 1
  • 17
  •  
  •  
  •  
  •  
   47
   Shares