Poznání Ochranné a Silové bytosti

Ochrannou bytost vnímáme všichni alespoň jako lehkou předtuchu. Když stojíme v lese a slyšíme jemné “zastav se”, tak se zcela klidně zastavíme a před námi spadne těžká větev, nebo proběhne stádo laní. Dostává se nám pomoci, jež nás udržuje na naší životní cestě a směřuje nás k našim pevným osudovým bodům, abychom v životě stále šli po naší cestě. Spojit se s Ochrannou bytostí je až dětsky hravé a jednoduché. Návod například zde, případně skrze vstup do hlubších stavů mysli.

Osobní Silová bytost

je koncentrací ohromného množství síly o mnohonásobku naší běžné síly. Bytost nám své “stůj” vyšle velmi rozhodně a my máme pocit, že v tu chvíli zastavit musíme a nemáme na výběr.  Silová bytost naopak dokáže zprostředkovat mnohonásobnou sílu pro Zemské působení. Kdo zná taje vzájemné spolupráce, získává obrovské možnosti, které lze použít k nejvyšším cílům pro blaho společnosti.

Z dětství známe tyto síly snad všichni. Ten pocit ohromného množství síly, které stále narůstá až uzavírá prostor. Většina z dětí ale nedostane vysvětlení od své rodiny a tak se zcela přirozeně stáhnou do obrany a tím se rozloučí s možností doslova hýbat světem.

Poznal jsem pouhou hrstku dospělých lidí, kteří mají přístup k této Tvořivé síle. Všichni dokázali ve svém životě velké věci a často jsou jedni z nejúspěšnějších právě ve svém oboru. 

K Silové bytosti se musí přistupovat s jasnou vizí cíle

  1. Pokud s ní člověk jde každý běžný den, pak získává obdiv širokého okolí – nežije avšak svůj život, neboť zde Síla vytěsní Lásku. Bude obdivuhodný, na rukou nošený, ale ve svém životě nenaplněný.
  2. V případě úplného rozloučení se Silovou bytostí se ochuzujeme o možnost velkého působení na našem světě. Tedy pravdu udělat velký projekt, který tolik chceme! Smolně si však většina lidí právě ze strachu ze svého selhání vybírá tuto cestu. Nevědomost a tuctová obyčejnost nikdy neublíží, ale také nepomůže. Život je pak “běžný”.
  3. Avšak ten kdo vskutku touží prožít naplněný život a pro jeho plány je velmi pomocné spojení s ohromnou energií, pak Silovou bytost  zcela vědomě používá jen ve chvílích, které si o to přímo říkají. Tedy při potřebě nejvyššího výkonu jak fyzického, tak při jednáních jež jsou klíčové. V té chvíli mohutně vzroste naše nejlepší přesvědčení a působení na okolí a všichni účastnící jej zcela vědomě vnímají. Pro běžné životní situace avšak pomoc Silové bytosti nevyužíváme, díky čemuž zachováváme láskyplný vnitřní klid.

Navázání kontaktu Přirozeným způsobem

Když nedokážeme prosadit svou nejlepší ideu, je Silová bytost v naší blízkosti. Často je cítit okolní tlak, přísun energie, až neklid. Až tato výjimečná situace nastane, pak zcela vědomě navažte přátelský kontakt, avšak stále si držte nutný odstup. Nezapomeňme, že se nejedná o nejlepšího přítele, ale o mocného spojence.

Navázání kontaktu Silovým způsobem

Návod si je tak schopný upravit podle svých potřeb již každý sám. Pro málokoho je totiž vhodné spojiti se s ním na přímo, až pakliže zcela ovládáme svou mysl, vyrovnáme niterné živly, máme probuzené vnímání a především zcela ovládáme sami sebe.  Až poté se můžeme bavit o okultně probuzené komunikaci, která se z praktického hlediska ihned projevuje na své ohromné možnosti v působení, jako například:

Nevím, zda můj momentální stav je způsoben seznámení se silovou bytostí, která je od té doby neustále u mě, zjištěním mého duchovního jména, hypnózou pro silové záření, astrálním cestováním, nebo neuvěřitelně silnou kombinací všeho. Ale já jsem v životě  nebyla šťastnější.

Ráno jsem se podívala do zrcadla a viděla jsem po několika letech zase sebe. Byla jsem tam já! Ne vyčerpaná a zmatená bytost, kterou jsem nepoznávala (nevím, jestli znáš ten pocit, že koukáš na sebe do zrcadla, ale absolutně se nepoznáváš – tento stav jsem měla posledních pár let).
 
To jak se teď cítím, je téměř nepopsatelné..
Když vstal syn, tak se na mě dlouze zadíval a říkal: “Maminko, ty jsi nějaká jiná. Ty záříš mami! Pojď do koupelny.”
Nechápala jsem proč, ale šla jsem.. tam syn zhasl světla a nechtěl rozsvítit.
“Maminko, vidíš!! Ty vážně záříš, kolem tebe je krásné světýlko, jak to děláš? Maminko vidíííííš!!! Ty jsi víla, ty jsi nádherná víla!!”
 
Asi si díky tomu dovedeš představit, ten neuvěřitelný pocit štěstí, síly, lásky a všeho, co mě momentálně naplňuje. Chtěla bych jít dál a já vím, že mi to určitě nadšeně umožníš.  
Jinak jsem zkoušela ještě astrálně cestovat a byl tam také obrovský posun – fyzické tělo leželo i při vystupování astrálního naprosto uvolněně. Dostala jsem se tak daleko, že jsem poprvé pocítila strach – strach ze smrti a vrátila jsem se zpátky. Byl to úžasný pocit! 😀 V nejbližší době určitě už tento pocit překročím a vystoupím z těla. Fyzické tělo už je s tím smířené, nebrání se.. tak teď jen překročit strach o kterém jsem do téhle chvíle ani nevěděla, že tam je. 🙂
 
Život je krásný 😀 Děkuji ti..👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ❗️ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀

👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  •  
  • 1
  •  
    1
    Share