Poznejte tajemství přírodní kosmetiky

😮 Nová cesta Vládce Síly 🙋‍♂️Četl jsi? Stojí za to! 💁‍♀️

Každá žena chce být krásná. Každá má ve své kabelce nebo kosmetické taštičce řasenku, rtěnku, lesk na rty, pudr… Každá chce od svého muže slyšet: ,,Jsi krásná.“

Tady ale nejde jen o krásu. Jde i o to, co přesně nejen na svůj obličej nanášíme za přípravky a co všechno obsahují. Kdo z nás si čte složení různých krémů, tělových mlék nebo olejů? Vidíme na obalu nápis ,,skvěle vyživuje pokožku.“ Kdo ale výrobek otočí a přečte si celé složení? Ano, nějaké vyživující látky tam pravděpodobně jsou. Ale je tam i plno dalších přídavků, u kterých ani pořádně nerozumíme jejich názvům. Jak můžeme vědět, že je to pro nás prospěšné, když ani pořádně nevíme, co kupujeme?

Popíšu příklad ze svého života. Několik let jsem v období puberty a dospívání trpěla na akné. Samozřejmě mě to velmi trápilo. Obešla jsem několik kožních lékařek a prosila je o pomoc. Pokaždé jsem odcházela s receptem na nějakou mastičku. ,,Nečekejte, že výsledek uvidíte po pár dnech nebo týdnech, musíte vydržet spíš několik měsíců, než si kůže na nový přípravek zvykne.“ To byla většinou slova lékařek. Než si zvykne? Takže to nejspíš moc šetrné nebude…pomyslela jsem si. Ale zkoušela jsem to. Většinou nepříjemně zapáchající mastička mě po nanesení na pleť začala pálit. Po pár měsících se nic nezměnilo. Ani známka zmírnění akné.

Takhle to dál nejde, zkusím si poradit jinak, přece musí existovat i nějaké jiné a účinnější řešení…

Svěřila jsem se známé, která se divila, že jsem ještě nezkusila nějaký přírodní přípravek. Jí prý moc pomohl. Zašla jsem tedy do obchodu s přírodní kosmetikou a vybrala si doporučenou sadu kosmetiky pro péči o problematickou pleť. Ta obsahovala peeling, pleťovou vodu a krém. A co hlavně: radovala jsem se, když jsem si přečetla složení. Voda, výtažek ze šišáku, z dužiny BIO aloe vera a z jablek. Tomu všemu rozumím! 🙂 O aloe vera a jejích blahodárných účincích regenerovat a hojit pokožku už se dávno ví. V málokteré kosmetice ale aloe vera najdeme v BIO podobě.

Samozřejmě se u těchto výrobků musí počítat s vyšší cenou. Když s nimi ale budeme šetřit, mohou vydržet třeba až tři čtvrtě roku. Je to investice do zdraví.

Léčba akné je pokaždé běh na dlouhou trať. Konečně už ale vidím výsledky. A co je ještě důležitější: po nějaké době jsem se dozvěděla, že tyto BIO výrobky nejsou testovány na zvířatech! A z toho mám opravdu dobrý pocit. Díky BIO kosmetice dělám něco dobrého nejen pro sebe, ale zároveň nepodporuji zneužívání nevinných bytostí na pokusy. I řasenku už si koupím jedině v obchodě s přírodní kosmetikou. Ano, je třeba až dvojnásobně drahá oproti klasickým řasenkám, ale vím, že nebyla malována na oči malých, nevinných králíčků.

Tady by si každý měl položit otázku: ,,Chci žít v souladu s přírodou a proto kupovat přírodní a BIO kosmetiku šetrně vyrobenou jen z přírodních produktů, nebo si dál budu kupovat krémy a další přípravky, kde najdeme víc chemických látek než těch prospěšných?“ Pokud se rozhodneme pro přírodní BIO kosmetiku, odměnou nám bude zdravá, krásná a mladá pleť, která nebude zatěžovaná chemií, ale vyživovaná výtažky z rostlin, ovoce a různých olejů.

Autor: Sim.Hr.HRADEC KRÁLOVÉ a PRAHA
Celodenní Workshop Astrální Cestování,


Workshop Astrální cestování


Užijte si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻


🌱 Koncentruj se na své pravé já 🌿 Užij si AY!energy z tropických pralesů. Tvoří laskyplnysvet.cz ⚡️

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •