Představujeme vám posilu Láskyplného světa


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly, začínáme 2.2. a volná místa jsou skoro pryč 🧨

Přihlaste se, dokud je čas a začněte vědomě tvořit svůj život


Když před 10 lety vznikl Láskyplný svět, neměli jsme vůbec tušení, do jak velkých rozměrů se rozroste. Nyní je to tak obrovský projekt, že se náš tým tvůrčích lidí musel nutně rozrůst. 

Dnes vám chceme představit Martina, který od května povede v Liberci regresní terapie. Stěhuje se za námi až z Rakouska – to samo svědčí o jeho nadšení a odhodlanosti vás provázet hlubokými stavy vědomí, až do minulých životů. Počkejte, až se s ním osobně poznáte, tak vyrovnaného, láskyplného a klidného terapeuta byste jindy jen stěží hledali. 

Co nám o sobě Martin sám prozradí?

Je jedno, aký zložitý, ci prekrásny, vždy žijem naplno. Úsmev a kľud ma nikdy neopúšťajú. Vediem svoj život tam, kam chcem ísť. Tak som sa dostal aj k Laskyplnému svetu, chcel som spoznať ďalších ľudí, ktorí vládnu svetu s úsmevom, a podarilo sa mi to. Rád pomáham ľuďom, to je ďalšia vec, ktorá ma s LS spojila. Vďaka ťažkej a bolestnéj minulosti som sa naučil vnímať tento svet trošku inak ako ostatní. Som Vládca Síly, astrálny a mentálny cestovaťeľ. Moje nadanie liečiť fyzické či duchovné telo ma posúva ďalej a venuji sa regresnej terapií, čo má spojilo s laskyplnysvet.cz.  

Na regresní terapii se můžete objednat v článku Regresní terapie (zde).

Martin je mimo jiné vynikající mimotělní cestovatel

a tak se o vás stará ve chvíli, kdy potřebujete něco zjistit v nehmotných sférách, jako je například komunikace s bytostmi, vymítání a další mimotělní působení. 

Když procházel u nás “testováním”, jak kvalitně dokáže mentálně cestovat (mentální cestování je o lehkých emocích a pocitech, velmi těžko se popisují konkrétní hmotné věci a o to víc nás Martin překvapil). Dokonale odhalil našeho domácího mazlíčka, který není až tak běžně v každém bytě a sami o něm víme, že se jen tak nenechá mimotělními cestovateli okukovat – ani námi, natož cizinci. 🙂

Když jsme si s ním po působení volali, tak nám říkal: “V obýváku v rohu asi metr od stěny je zvířátko. Něco jako křeček či jiný hlodavec, ale je to mnohem větší, asi jako malý pes. Když jsem k tomu šel blíž, tak mě vyhazoval. Co to tam máte?” A my s velkou gratulací jsme mu potvrdili, že v obýváku má náš zakrslý králíček výběh cca 1x1m. 

S čím může mimotělní cestovatel pomoci? Podívejte se zde!
Pokud potřebujete pomoci od mimotělního cestovatele, pište nám na email muj@laskyplnysvet.cz

Milí přátelé a čtenáři Láskyplného světa. Toto je Martin a jsme velmi hrdí na to, že je součástí právě našeho (a nyní již i vašeho) světa. 

REGRESNÍ TERAPIE PRO VSTUP DO MINULÉHO ŽIVOTA

Korektura Jaroslav Hála
Fota MartinPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •