Příběh o Lásce, která překonala iluzi světa


✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly. Zbývají poslední volná místa a spouštíme velmi brzy 👏

Byli mladí a poznali pravou Lásku. Navždy.

Věděli, že svět je Iluze. Ale když už se do ní narodili, proč by si ji společně neužili? Museli však v odloučení získávat zdroje intelektuální i hmotné. Jen nepozorovaně si  tak Iluze přivlastňovala nejen jejich čas, ale také mysl. Chtěli stále více, všechno. Již nestačila čistá Láska a zapomněli, že z Lásky je člověk živ.

Až do chvíle, kdy se láskyplní většinu života zabývali Iluzí. V tom světě je však normální, že lidé neprožívají spojení, ale odloučení, nedůvěru a strach. Oni tomu snad podlehli… V tu chvíli pařáty převzaly nadvládu nad Láskou a ukázala se celá Bestie jménem Iluze.

Vztah již nebyl dokonalý, protože k němu bylo potřeba tolik nutností a všichni okolo se přeci chovají stejně. Jak by mohla existovat pravá a čistá Láska, na to přeci už všichni zapomněli…  Láska přicházela o zrak i srdce… Důležitější byla prestiž, oblečení, masky, intelekt, hmota a především co si mysleli o nich druzí. Již nebyli hlavně jeden pro druhého, ale věřili ostatním.

Bestie Iluze ovládla jejich mysl a zahltila je strachem. Nikdo je nemohl přesvědčit o důvěře… ani jejich nejbližší druhá polovička. Jen to oni sami měli klíč, ke svému nitru a vzájemné důvěře.

Náš příběh je šťastný,

zamilovaní totiž už na začátku znali velkou sílu své čisté mysli a moc dobře cítili ten hřejivý pocit, který byl vždy v jejich nitru srdce. S radostí opět poznali sami sebe a přestali tak dávat pozornost okolnímu světu plný Iluzí. Již nebyla možnost jak je ovládnout. Oni opět žili jeden pro druhého.

Protože to nejdůležitější jim vždy zůstane a tou je Láska, kterou vždy v sobě naleznou. Je tam a všechny obavy před ní utíkají. Láska je tak čistá, že nic nepotřebuje, jen sdílením roste a plesá srdéčko radostí. Je šťastná. Jen… je.

Oni totiž věděli, že stačí pouze přelít sílu z Iluze opět do Lásky a to pouhým poznáním nalezení svého nitra. Samo sebe. Oni znali jak na to. Znali totiž už od mládí uvolnění Iluze:

Klid mysli uvolňuje Iluzi a nachází čistou Lásku. Návod je zde a přitom tak snadný….

Nalezení láskyplné mysli – návod.,

Věděli, co je Láska. To jediné v životě důležité. Chránili ji, protože život je tak krátký a krásný. Žijte …

Život s Láskou

Navždy spolu

foto flickrPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •