„Přirozeně jsem astrálně vystoupila“

“Ahojík Side, hlásím se z Krkonoš že jsme opět astrálně vycestovala, ale stala se zajímavá věc, pomůžeš prosím?

Před usnutím jsem si vychutnala zelený čaj s jasmínem, pak si lehla jako vždy do polohy na astrální cestování, ale o nic jsem neusilovala.

Kočka mi začala příst do ucha, začalo mě to štvát, ale řekla jsem si, že to jsou vibrace potřebné pro výstup. Ještě nějaké myšlenky, dýchala jsem do astrálního těla jako do balonku při výdechu a najednou jsem sebou škubla, jako při usínání a lup, cítila jsem, jak se zvedám z těla a dostávala jsem se do svislé polohy. 

Okamžitě pocit lehkosti, svobody a štěstí, hned jsem si říkala, že to musím napsat Sidrisovi a Šárce a i při tom jsem si říkala, taková radost, hlavně abych se kvůli té myšlence nevrátila zpátky.

Vznášela jsem se někam, pak se koukla do zrcadla a jasně viděla sebe.

Byl tam ale ještě někdo, zrcadlo bylo staré nad stolkem a já si i v tom snu uvědomila, že takové v maringotce nemám a že se mi to tedy asi zdálo.

Je úžasné, že mě astrální vycestování vždy nabije na následujících několik dní. Pokaždé, když si na to vzpomenu, tak jsem jako v přílivu Síly. Navíc mám v sobě prožitek a pocit, který nezapomínám.

Pavlína s kravičkama

 

Odpovídá Sidris:

Toto je rozhodně astrální cestování, gratuluji Ti! 🙂

A tady je ta krása… již dlouhodobě uleháš do polohy na astrální cestování, a díky samozřejmému pocitu ani neusiluješ o astrální výstup a přesto… už je to pro Tebe zcela přirozená schopnost…. 🙂

Moc krásný astrální výstup, zcela samovolný, ale přirozený.

Ihned přichází lehkost a svoboda…

Pojďme se kouknout na ony nesrovnalosti 🙂

Od uvolnění a zvedání do svislé polohy je to krásné, čisté astrální cestování. Stále se plně soustředíš a vědomě jsi v prožitku.

Přichází avšak radost a začínáš myslet na jiné lidi. A zde je již ono „ouha“, neboť co nejlepší můžeme dělat, tak si naše první astrální výstupy doslova jen a pouze užívat, stát se pozorovatelem.

Při silných myšlenkách, zvlášť spojenými s emocemi, jsme totiž schopni přetvářet astrální realitu. A toho využíváme právě na cestě Vládce Síly v pokročilých stupních, neboť tato změna se následně zrcadlí do hmoty. 

Měla jsi úžasnou radostnou myšlenku na jiné lidi a tak jsi je začala vnímat. Pokud jsi avšak nemyslela na zrcadlo, pak je velmi pravděpodobné, že jsi již v té době vlivem neovládnutého astrálního prostoru upadala do snových stavů = něco jako automatický astrální svět, tedy světů, kde zcela astrální prostor přebírá svou aktivitu nad naším vědomím i Silou.

 

Tedy rozhodně Ti patří gratulace!!! Toto je moc krásný výstup! 🙂

 

Je úplně jedno co následovalo dále, protože zde je důležité, že jsi již podruhé vystoupila! A čím víckrát budeš svůj krátkodobý astrální výstup opakovat, tím si i více budeš v astrální prostoru zvykat, nu a tím přirozenější bude ovládat myšlenky, tedy astrální sílu.

A tím déle vydržíš jako astrální cestovatel a již vůbec neupadneš do snu, nebo jej naopak budeš vědomě ovládat (poznáváme na cestě Vládce Síly od 1. bloku)  a to má svou ohromnou hodnotu právě jako příprava pro Astrální tvoření (Vládce Síly od 2. bloku).

 

Pavlí, Ty prožíváš vše zcela přirozeně a tak jak to přichází. I dokonale ovládáš svou mysl, protože jsi dokázala přejít přes vrnění kočičky přímo u ucha, a že to někdy pořádně vibruje 😀 Proto nádherné! A anooo, daříí se! 🙂

 

Foto Alfa PixabayPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •