Procitnutí, pochopení a propojení se vším


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly, začínáme 2.2. a volná místa jsou skoro pryč 🧨

Přihlaste se, dokud je čas a začněte vědomě tvořit svůj život


Na cestě Vládce Síly zažíváme postupné probouzení, již nevěříme, ale víme. Vše zažíváme na vlastní kůži, mysl, realitu… na svém vlastním životě. Dnes si můžete přečíst jedno krásné prozření od Járy, který v té době dokončoval druhý stupeň Vládce Síly.  

“Myšlenky mi přijdou, jako by nebyly moje. Já nepotřebuji přemýšlet. Stačí mi cítit, že všechno je v pořádku. Nic víc, nic míň. Avšak myšlenky jsou nezbytné pro tento svět. Tím ho kujeme, přetváříme. Na úrovni,  ve které žijeme, jsou naším větrem na louce. Bez nich se louka přestane hýbat, zemře, ztratí se v zapomnění času a prostoru. Sny a myšlenky nejsou o nic méně skutečné než “reálný” svět. Nechat se strhnout tak “reálným” fyzickým světem, který mám každý den na talíři, dávalo občas zabrat. Tyto utrápenější dny ale vyvážilo mu vědomění a prozření, které přicházelo v ty jiné.

Pokud chci cítit co nejvíce sebe, svou pravou podstatu, toho, kým chci ve skutečnosti být (totiž Radostným člověkem, který šíří Lásku a Radost mezi lidi nenásilným způsobem, který si je každou vteřinu svého života vědom toho, že to fyzické, to “reálné” a pevné kolem mě je pouze hra a iluze, a který je Vládcem Síly), tak je potřeba zapomenout na budoucnost a minulost (samozřejmě mít třeba plán, co budu dělat zítra a pamatovat si svoje jméno – extrém není potřeba) a soustředit se na přítomnost. V té cítím naplnění, o kterém mi přijde, že se o něm většině lidí ani nesnilo. Láska k druhému člověku je silná, ale procitnutí, naprosté pochopení a spojení se vším – to nejde ničím nahradit.

Mám pocit, že tuto hru můžu hrát z jiné výšiny, na jiné úrovni a tam mě to táhne. Tam cítím, že je mé místo více než tady na zemi – což s ohledem na to, jaký mám úspěch v tom, co dělám na zemi, je silnější, čím  jsem úspěšnější.

Cítím, že teď žiji tak, že si dokážu představit takto strávit celý zbytek života šťastně jako málokdo, přesto mám v sobě skulinu, kterou vyplní, co přijde – co to bude, to se nechám poddat. To vymyslet nejde.”

Foto: flickr

Korektura Jaroslav HálaPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •