Prolínání realit


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly, začínáme 2.2. a volná místa jsou skoro pryč 🧨

Přihlaste se, dokud je čas a začněte vědomě tvořit svůj život


Dobrý večer,

… myslíte, že se dané “reality” se mohou prolínat tím způsobem, že se v našem světě objeví nějaká hmotná věc – konkrétně míč ležící na zemi – pocházející z té jiné reality, kterou má někdo z lidí u nás schopnost zahlédnout a pak si ji bytost (duše) vezme zpět do svého světa?

Nebo naopak…že to může fungovat tak, že si ji bytost vypůjčí z našeho světa do toho svého, odnese ji tam a odtud ten míč zmizí?

Anebo další případ…koňská stopa vytlačená do země od koní, které my nevidíme, jsou v tom druhém světě a přitom na zvukovém záznamu je slyšet koňský klusot, jakoby “neviditelní” stáli vedle nás?

Mockrát děkuji…

S přáním všeho dobrého
Eliška

 

Zdravíčko Eliško,

tato otázka mě zajímala od mládí také, proto jsem chtěl doslova zažít, jaké je to v jiných sférách. Našel jsem cestu skrze návštěvu posmrtných světů díky astrálnímu a mentálním cestování, kdy cestujete doslova svým duševním či duchovním tělem a fyzické tělo leží na posteli.

Díky tomu jsem zažil několik zajímavých chvil při pomoci s vymítáním bytostí z domů, kdy se bytost dokáže velmi citelně dotknout jakéhokoliv předmětu, tedy i nás.

Veškeré astrální bytosti jsou schopny působit na hmotném světě, pakliže k tomu mají dostatek Síly, avšak značí to, že jsou velmi daleko od své cesty pro pochopení právě onoho posmrtného stavu.

Pro případ bytostného, který nezemřel, ale přímo z astrální sféry pochází, pak toto chování značí získání značného pudu sebezáchovy a opět značného množství sil.

Tedy ano, bytostní z jemnějších sfér než hmotných sfér, se dokáží na hmotném světě realizovat, avšak velmi omezeně. A právě proto máme takový dar, že máme hmotné tělo 🙂

Snad pomůže článek o mimotělním cestování, z kterého tyto zkušenosti pramení:
Astrální a duchovní cestování

Mějte se co nejlépe a život plný radosti přeji 🙂
Jindřich Sidris

 

foto flickrPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •