Prozření Vládce Síly

 

Přinášíme vám jedinečné prozření astrálního cestovatele, který již reálně tvoří svůj svět jak v astrální sféře, tak ve hmotné, ba co více, vše vidí a vnímá z vyšších sfér. Jmenuje se Martin Jama.

 

Jsou lidé, kteří se vzdají. Pak jsou lidé, kteří jdou za svým cílem, a pokud jdou dost dlouho, získají kontrolu nad tím vším. A už nemusíš bojovat, abys toho dosáhl, ale najdeš cestu a cesta najde tebe. To je ta nejvyšší část duše.

 

Úplně otevřený svou duší, tak prosté a tak silné zároveň. Cítíš se jako Bůh, sebevědomý, poctivý, který rozlišuje vše dobré a zlé. Ovládá vše, ale i sám sebe.

 

Vím, že všechno, co chci, to dokáži. Nesmrtelný zážitek propojit veškeré své bytí. Jsem v mnohem vyšších stavech s mnohem silnější energií, než když jsem začínal ve Vládci Síly.

 

Člověk vidí svůj život z hloubky, jako počítač bez krytu. Přesně víš, co máš spojit, aby se stalo to,  co chceš. A vše se tak děje. Tento život je hra a každý si ji může hrát podle sebe.

 

Martin Jama, Pokročilý Vládce Síly
(Vládci Síly, máte jej možnost oslovit na forum…)

 

Více o Vládce Síly, zde

 

Korektura Jaroslav Hála
Foto výběr Bouře od unsplashPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •