První astrální vystoupení – otevření nového světa

První astrální opuštění hmotného těla je pro každého nepopsatelně silný zážitek. Proto jsme velmi vděčni za to, že s námi sdílíte své prožitky a můžeme tento jedinečný zážitek popisovat z mnoha úhlů pohledu. Dnes příběh Vládkyně Síly jménem Voupo. 

Začíná to silným prožitkem

„Motá se mi hlava.“ Motání bych přirovnala k několika jízdám na centrifuze, zmítá se mnou pocit na zvracení (jako, když to přeženu, s panáky na oslavě) a začíná mi být dost nevolno (jako kdybych měla každou chvíli omdlít). Je to velmi nepříjemná kombinace!

„A najednou jsem větší, jakoby nafouklá, a vznáším se pár desítek centimetrů nad svým vlastním tělem.“ Trvalo to sice jen několik málo vteřin, ale bylo to mocné, živé a nepopsatelně silné – jakoby tryskající. Jsem to já, ale naprosto jiná já, než jak se znám a běžně vnímám – je to naprosto stejný pohled na místnost, kterou dokonale znám, ale přesto se dívám absolutně jinak. Koukám a vnímám zcela neznámým způsobem, který je velmi intenzivní a silný – a přesto mi nic z toho není cizí. Ne, právě naopak! Tak přesně tohle byl můj první výstup.

Návrat do těla byl také velmi silný

a ne tedy zrovna příjemně. Když pominu zimnici, která mnou otřásala ještě několik minut po návratu, bolelo mě celé tělo. Bolest fyzického těla bych přirovnala k několika hodinám v posilovně při dost náročném tréninku. Největší byla bolest v rukou, které byly několik desítek minut až ochablé. Ovšem tyto fyzické nepříjemnosti dosti překonával pocit, který jsem měla – mentálně/duševně/psychicky jsem se cítila silná a byla jsem v takovém pozměněném stavu vědomí. Prostě tak trochu mimo, ale v dobrém slova smyslu.”

Toto bylo skutečně velmi silné. Někdo z vás bude prožívat podobné pocity a motání hlavy, žaludku, a následné bolesti fyzického těla. Jiní z vás budou prožívat láskyplný jemný výstup z hmotného těla a stejně tak příjemný návrat do hmoty. Každý jsme originál a nejde paušalizovat, jak má kdo vystoupit. Právě proto pořádáme workshopy na téma astrálního cestování, kde každému z vás pomáháme objevit právě jeho osobní styl astrálního opuštění těla. 

Více o workshopu astrálního cestování

 

Korektura  Jaroslav Hála
Foto Bouře od pixabay

 Přidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •