Živé vysílání – Sidris odpoví na vaše otázky

Do e-mailové schránky Láskyplného světa chodí obrovské množství zajímavých otázek a my je postupně všechny zpracováváme. Ale stejně, jako si Terka oblíbila psaný projev, tak Sidris miluje mluvené slovo, a právě proto jsme se rozhodli využít možnosti facebooku pro živé vysílání. 

Máte tak možnost zeptat se na vše, co vás zajímá z jemnohmotného světa a různých stavů vědomí, na regresní terapii, astrální cestování, mentální cestování a cokoli, co vás jen napadne.

 

Aktuálně naplánovaná vysílání:

Setkejme se na facebookové stránce Láskyplného světa a to ve středu 7. března, 21. března, 4. dubna a 18. dubna vždy od 20:30. Strávíme spolu příjemnou hodinku, během níž se vzájemně obohatíme a přimějeme naši mysl přemýšlet nad nehmotnými věcmi.

 

Již nyní nám můžete napsat níže do komentářů vaše otázky a my se jim budeme moci hlouběji věnovat.

Těšíme se na naše setkání.

Záznam z 4. dubna 2018

Záznam z 21. března 2018

Záznam ze 7. března 2018

Záznam ze 7. února 2018

Záznam z 25. ledna 2018

 

Jaké máte zkušenosti?

“Pořad Nad hmotou jsem již viděl všechny díly a DĚKUJI vám za všechny ty informace a postřehy, opravdu skvělé. Opět zkouším občas i tato cvičení na astrální vycestování, protože jsem si při jednom videu uvědomil, že mám už tedy i já skutečnou zkušenost s astrálním tělem, a to když hovoříte o tom, že se někomu podařilo hýbat pouze astrálními prsty u nohou. To jsem si uvědomil, že jsem v minulosti při jedné terapii prožil velice zvláštní okamžik, ale byl velice silný a i tenkrát jsem slovně reagoval tím, že jsem říkal: “Já cítím, že se mi pohybují nohy jakoby při chůzi, a přitom jsem ležel v poloze na zádech, ty nohy jsem cítil velice jasně a zřetelně, byl jsem z toho v šoku – ale příjemném. No a tak jsem si řekl, že bych občas mohl v tomto pokračovat i nyní, tedy pokoušet se opět opravdu velice postupně uvolňovat své tělo po jednotlivých částech a pokusit se opět alespoň pohnout nohama. A také se mi to už částečně podařilo, pouze jsem pocítil mírně jakoby se chtěli pohnout, resp. cítil jsem centimetrové vychylování do stran – “něco” se hýbe. Děkuji Jindřichovi za skvělý pořad a děkuji i Vám Terezo za pomoc a rady při našich krůčcích na cestě Vládce Síly.” 
Teobor

 

Korektura českého textu Jaroslav HálaBRNO, PRAHA,
ČESKÉ BUDĚJOVICE, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Celodenní Workshop Astrální Cestování,

Workshop Astrální cestování

Užijte si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

🌱 Prales probudí tvou sílu 🌿 AY!energy od laskyplnysvet.cz ⚡️

 •  
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares