Jak mi zaručíte navrácení do těla po mimotělním cestování? Ptejte se Sidrise ~3~

Na webu píšete tolik detailů o vystupování z těla, ale jak mi zaručíte že se zase vrátím zpátky? Nevím co by se stalo kdybych se nevrátil, ale nejednalo by se tak čistě náhodou o stav jako je “kóma”?
Víťa

Dobrý den Vítězslave,

 

pojďme otevřít zajímavé téma kómatu.

Kóma

V tomto stavu cestujeme mentálně, tedy se ocitáme bez času i prostoru a je opravdu pouze na nás, zda se vrátíme, neboť hmotné tělo je často slabé.  Měl jsme možnosti mluvit s takovými lidmi v kómatu, proto otevřu téma později.

Mimotělní cestování

Na webu www.laskyplnysvet.cz se zde učíme jak astrální tak mentální cestování vždy se zdravým tělem, které zaručuje vždy plné stáhnutí vyšších sfér, kde se pohybujeme na světě bez omezení prostoru, dále pak i času.

Sestoupení do těla

Jakmile prvně vystoupíme z těla, jakožto i posté, vždy nás hmotné tělo po pár chvil až později minut navrátí nuceně k sobě. Je to stejný pocit jako když se ocitnete v naprosto úžasném a klidném světě z kterého naopak nechcete, ale hmotné tělo vás stahuje zpět. A je to tak dobře, neboť ve hmotě máme hrát dokonalou hru svého života…

 

Pakliže budete kdy vystupovat, mějte však při ruce vždy studenou vodu. Stačí jen maličko pohnout rukou, dotknout se skleničky … a… jste v tu ránu v těle. Voda, jakožto později i jídlo totiž slouží jako velmi dobrá kotva do těla.

Pevná mysl astrálního cestovatele

Vystupuji od malička a proto musím říci že je to zcela bezpečné a v jakékoliv chvíli. Díky tomu vás dokáži navést na tuto cestu a bezpečně po ní společně jít. Člověk pouze musí udržet svou vlastní mysl, například pomocí nyní jednoduchého a tak přesného návodu, který naleznete zde: Rozvoj mysli.

Pokud byste měl pocit, že by na vás mohli bytostní, pak zjistíte že nemohou, pokud jim k tomu nedáte svolení. A to právě díky pevné mysli nedáte. Doslova zjišťujete, že jste Vládcem Síly. Tvořte svět klidu, pohody, lásky a poznání. Budete tak mít vždy bezpečný a příjemný zážitek.

 

Vše zvládnete sám, avšak pokud se setkáme společně, pak sloužím jako váš Patron. Doslova vás povedu krok za krokem skrze veškeré stavy vědomí, které si vysvětlíme, pochopíme a prožijeme. A pakliže byste se nechtěl vrátit delší dobu z mimotělního cestování, pak vás na základě naší předešlé domluvy stáhnu zpět do hmotného těla, nebo doslova za vámi do těchto sfér dojdu a budeme zde rozmlouvat, poznávat a navracet se zpět na Zemi. Hmotné těla nás nakonec vždy stáhnout zpět.

Setkat se můžeme v bezpečných a útulných prostorách, na kterých jsme si dali záležet, zde: Láskyplný svět v Liberci

 

Obavy přicházejí až při tisícím a dalším výstupu, pokud tedy již nejste zkušený meditační mnich a i pak stále jdeme touto cestou společně, dokud zcela vy sám nerozhodnete, že nyní půjdete hrdě a sebevědomě sám, se všemi novými poznatky. Vy vše zvládnete!
 

Jistě se podívejte prozatím na návod, který používám já i desítky přátel, ba tisíce čtenářů láskyplného světa. Návod je nyní jednoduchý, pochopitelný a zcela bezpečný. ZDE: Mentální cestování nebo náročnější Astrální cestování

 

Také jsem šel cestou poznání, pokusů, ověřování, zjišťování a zcela bezpodmínečné důvěry v sebe sama. Jen to mohu předat dále a podpořit vás, že to vy sami zvládnete! Více o cestě Sidrise ZDE

 

Pokud byste se chtěli potkat, dejte mi nejlépe vědět tři pro vás nejschůdnější termíny pro setkání. Sladíme se spolu. Pro mimotělní cestování doporučuji setkání odpoledne, kdy je naše tělo trochu unaveno, naopak my jsme plní síly. Kontakty a společnou domluvu naleznete ZDE: Sezení se Sidrisem.

 

Opravdu láskyplný svět přeji, plný poznání.

Jindřich Sidris

 

Foto flickr

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:


 • Vládce Síly - Tvoř svůj svět

 • Celodenní Workshop Astrální cestování

 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  • 5
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
   5
   Shares