Ptejte se Sidrise na astrální cestování ~4~


❗️ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅

“Žijeme ve vícero realitách zároveň? Dá se tak potkat stejná bytost se stejnou energií a esencí v různých dimenzích?”
Irča

Žijeme ve vícero realitách zároveň?

Na tuto otázku musím odpověď zcela podle praktického vystupování z těla. Ano, žijeme ve třech najednou. V hmotné sféře, astrální a mentální.

Je to ovšem rozdílné od běžného pojetí alternativních dimenzí či cest, kterými jste se mohli rozhodnout jít. Tyto cesty tvoříme a zapisují se do akášického pole, neboli pojetí Moře Vědomí, nicméně realitu vytváříme v hmotném světě. Alternativní zůstávají ve sféře ducha – mentální sféře.

 

“Na lustr v pokoji jsem umístil předmět. Jste schopen astrálně přicestovat a určit o jaký předmět se jedná? Pokud to dokážete, zřejmě byste zásadně ovlivnil můj život.”
Martin

Ano jsem toho schopen. Doby kdy jsem takto každému na počkání dokazoval že všichni umíme vystoupit z těla už jsou ale pryč. Stálo mě to hodně síly a přesto lidé nezačali sami mimotělně cestovat. Jen “wow”. Tímhle směrem již nehodlám jít dále. Každý člověk má možnost vystoupit z těla. Je mi jedno zda na to věříte, nebo ne – jde to. Buďto to budete chtít zažít, nebo to necháte být. Zde je návod, který je vyzkoušený mnoha lidmi. Nechte se i inspirovat komentáři.

 

“Co myslíte, prožívají všechny duše (vědomí) v astrálním světě blaho nebo se to různí v souladu se zákony příčin a následků?”
Martin

Pokud se budeme bavit o duši, tedy astrálním těle, tak ano prožíváme v této sféře veškeré naše chtíče, radosti, strasti i rádoby karmu. Doslova totiž prožíváme to, co chceme. Jsme vázání časem, prostor je volně průchodný.

Ve vědomí, neboli v mentálním světě pak doslova nic nepotřebujeme. Jsme. Ano můžeme cestovat nezávisle na čase prostoru, což osobně využívám pokud opravdu mám pomoci dalším lidem. Ve svém jádru ale jakmile se do těchto sfér dostanete, tak cítíte klid a jakékoliv konání vám přijde zbytečné.

Do mentálního cestování ukládám všechny zájemce, kteří chtějí cestovat časem a prostorem, tedy poznat například své minulé životy. Společně to vždy zvládneme jednodušeji, než by kdo čekal. Máme to v sobě, my to totiž umíme. Více o regresních terapií do minulých životů naleznete ZDE.

 

“Mají podle Vás zvířata duši? Přežívá jejich vědomí (energie) fyzickou smrt?”
Martin

Ano.

 

“Již týden se pokouším o astrální cestování. Včera jsem měla zážitek, kdy jsem se při uvolňování ocitla ve stavu, který jsem zažívala, když jsem byla jako malá nemocná. Jako bych ležela na tvrdé podložce a potom jsem se rozšířila do celé místnosti a bylo pro mě těžké určit její velikost, jako bych vyrostla do obrovských rozměrů, potom jsem pocítila velkou lásku, ale astrálně vystoupit z těla se mi nepodařilo.. Dneska se tento stav opakoval, ale bez toho rozšíření. Uvolnila jsem se a měla jsem pocit, že jsem nad sebou a koukám se na sebe, ale zároveň jsem pořád v těle a nahnalo mi to velký strach. Nevím, zda jsou tyto stavy normální a ráda bych poprosila o radu, či potvrzení, že jsem na správné cestě. Děkuji.”
Martina

Gratuluji vám, zažíváte mentální cestování! Je snazší a příjemnější, pouze nedává toliko přesvědčivosti o vystoupení z těla, jako astrální cestování.

A právě to jste zažila ve chvíli, kdy jste se koukala na své tělo. Jistě si zapamatujte ten pocit kterým jste se vymístila z těla, i ten pocit který jste celou dobu zažívala. Bude sloužit jako krátkodobá vstupenka pro snadnější opuštění těla 🙂

V té chvíli cítit strach je v pořádku, neboť je to něco poprvé. Sama jste ale přesto jistě vnímala, že máte nad vším kontrolu a jakmile jste chtěla do těla, tak jste jím byla vrácena zpět.

Stále uvolňujte své hmotné tělo, které získá důvěru ve vaše vědomí a následně vás propustí do astrálního světa.

Je to již nějaká doba co se pokoušíte o astrální cestování, děláte dobře, neboť poznání mimotělního stavu za to stojí.

 

“Chtěl bych se Vás zeptat na Astrálního cestování. Je možnost pro čtrnáctiletého kluka, aby ze svého těla vystoupil a jestli je po nějakém tréninku možné cestovat po celé Zemi. Mám na mysli např. pomocí myšlenky se jakoby teleportovat na určité místo nebo k nějaké osobě. Také se chci zeptat, jestli je možnost, že by se po určité vzdálenosti od těla cívka spojující Duši a Tělo přetrhla a já bych se tak nemohl dostat zpět do těla. Má poslední otázka zní, jestli si za tyhle odpovědi něco účtujete. Děkuji předem klidně i za sebemenší odpověď a přeji Vám klid.”
Lukáš

Při astrální, cestování oddělujeme naše astrální tělo od hmotného těla. Tyto těla jsou stále na sebe bezpečně navázána, bez ohledu na vzdálenost. Čím jsme však starší, tím více je návaznost pevnější. Do dospělosti máme navázanost slabší. Proto se doporučuje vycestovat okolo osmnáctého věku, kdy se nakonec astrální cestování daří i nejlépe. Do té doby je vhodné zažít mentální cestování, které je prvním krokem k úspěšnému astrálnímu cestování. Je to snadné, příjemné a dává mnoho zkušeností – ZDE.

Po zvládnutí mentálního cestování jsme o to více připraveni na tolik probouzející astrální cestování. Rád jsem pomohl Lukáši, neboť právě tvorba doslova láskyplného světa má v tomto světě smysl.  S obecnými otázkami pomohu rád, neboť pomáhají mnoha lidem. Pokud bychom řešili soukromé záležitost, tak až pak je na místě ohodnocení.

Ať vědomá cesta jde a dejte vědět pak nejlépe do komentářů pod článkem, ať pomůžete se zkušenostmi i více lidem 🙂

 

Jak se probudit ze sna do reality? Cesta Vládce Síly.

Foto flickr

 

 👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ❗️ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀

👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  •  
  •  
  •