Regresní terapie – nyní pouze na dálku

V současné situaci, kdy mnozí lidé pociťují strach a obavy z uplynulých a budoucích dní, bychom rádi i nadále zůstali vaší oporou. Momentálně se však při regresní terapii spolu nemůžeme setkávat během osobního kontaktu v naší terapeutické ordinaci v Liberci, takže jediný způsob, jak pokračovat, je prostřednictvím regresní online terapie. Tato forma regresní terapie nabízí stejné poznání jako terapie během osobního setkání. Rozdíl je jen v tom, že nemusíte nikam chodit a můžete prožít tento zážitek v pohodlí domova. 

Návratem do minulého života vás bezpečně provede zkušený terapeut Martin Pacalaj. Příjemný hluboký zážitek vede k většímu porozumění podstatě vlastního života. Budete se cítit uvolněně a zapomenete na pocity nejistoty a bezradnosti. Naučíte se překonávat strach, úzkost a smutek. Budete svůj život prožívat více v přítomném okamžiku a daleko intenzivněji si užívat jeho příjemných stránek. 

Prostřednictvím internetové komunikace se spolu ocitneme v příjemném domácím prostředí, kde se ponoříte hluboko do vzpomínek a připomenete si dávné zážitky.

Pro regresní online terapii je důležité:

1) Mít silný a stabilní internet, po registraci se dohodneme na krátkém testovacím hovoru, kde ověříme internetové připojení

2) Mít webkameru – terapeut vás potřebuje vidět a reagovat na řeč těla a mimiku obličejových svalů

3) V den terapie mít pro sebe 4 až 5 hodin klidu, jde o silný životní prožitek

4) Zajistit si na dobu terapie přítomnost kontrolní osoby, která bude během terapie ve vedlejší místnosti a na niž bude mít terapeut kontakt. Na začátku terapie si všichni tři společně popovídáte a všechno potřebné si vysvětlíte. 

5) Být schopni ovládat vlastní myšlenky. Přípravu na terapii nesmíte zanedbat – jedná se přece o vaše zdraví a věříme, že máme společný cíl – vylepšit váš dosavadní život a vyřešit všechny problémy. Návod na ovládání myšlenek naleznete ZDE.

6) Mít k dispozici sluchátka přes celé uši pro velmi kvalitní poslech, s mikrofonem. Například jako tyto, nebo typy těchto.

Na závěr vám všem chceme poděkovat za projevenou důvěru a věříme, že se brzy budeme moci zase setkávat osobně.

 

Terapii si můžete objednat na těchto webových stránkách: https://mujterapeut.cz 

Korektura českého textu Jaroslav HálaPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •