Samuel, cestovatel sférickými světy


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly, začínáme 2.2. a volná místa jsou skoro pryč 🧨

Přihlaste se, dokud je čas a začněte vědomě tvořit svůj život


Magický svět nenechá žádného novice čekat dlouho. I tak to bylo u Samuela, běžného sedmiletého chlapce, který život přijímal stále hrou.

Při dlouhém pohledu na hvězdy se znovu zaposlouchal do hlasu maminky, od které si nechával s oblibou vyprávět zážitky, jež by většina jejich přátel nazvala jako zázračné, ale v jejich rodině byly po generace zcela běžné. Setkávání s rodinnými duchy, hýbajícími předměty, ale i prožitými posmrtnými životy.

„Jaké to asi je doopravdy zažít na vlastní kůži?“ Pomyslel si Samuel.
Postupně se v něm probouzela obrovská Síla pro poznání, která mu pomáhala při nových zkušenostech zůstat v bezpečí. Trochu se této životní cesty obával, ale věděl, že svět je pro něj přátelský.

Již v této době totiž znal dvě duchovní bytosti, které za ním pravidelně chodívaly a byly mu velmi blízké. Metr dvacet vysoké a jen z povzdáli doprovázející Samuela při večerních odcházení do mimotělních odlišných sfér, kde jej učily ovládat vlastní mysl a rozvíjet schopnosti, jež prohluboval v cvičných rozmanitých sférách, aby byl schopen pozdějšího možného působení na hmotné úrovni. Vždy bral bytostné jako lidi bez těla, říkával jim Průvodci.

Samuelova první setkání s magickými silami

Dnes nespal, sféricky necestoval, ale jen upadl do hlubokého stavu odpočinku. Věděl totiž, že za chvíli má prožít i jiné zákonitosti, o kterých se tehdy na veřejnosti nemluvilo…

Byla půlnoc a Průvodci jej navštívili s důrazným uvítáním. Samuel otevírá zamhouřené oči a přímo před ním sleduje něco nečekaného! Něco, co mu za chvíli změní pohled na fyzický svět… Promne si oči a napije vody na probuzení, ale stále se před ním nachází úchvatná podívaná! Vyjeveně zírá na podivnost, kterou mu ještě nikdo neukázal! Před ním totiž jako na obláčku levitují knihy!

Několik knih bylo poskládáno do svazku a přitom visely ve vzduchu dobrých dvacet čísel nad stolem! Samuel se rozhodne nic neřešit a opět ulehá, „vždyť je večer, teď nechci nic řešit, už musím být vážně unaven, jdu spát“.

Přesně za hodinu je opět vytržen ze spánku. „Co se to děje?!“  Cítí silný pocit probuzení a má nutkavou potřebu najít knihy. Ale co nevidí! Teď pro změnu knihy lehce levitují nad skříní! „To není možné, vždyť od původního stolu jsou to dobré dva metry daleko!“

Průvodci Samuelovy klidně vysvětlují, že se nejedná o žádné zázračné dění, jsou to jen běžné stavy hmoty v prostoru s využitím Síly. Dále chtějí, aby Samuel více zkoumal tuto zkušenost, ale on tvrdohlavě usíná.

Co hodinu je proto silně probuzen a prožívá tak čtyři setkání, při kterém mu Průvodci donášejí důkaz o pochopení zcela jiných zákonitostí světa, než s kterými se do této chvíle setkal. Nabádají ho, aby si byl zcela jist realitou a pochopil možnosti, které se mu nabízejí.

V té chvíli již nemůže být pochyb! Samuel stále sleduje knihy vznášející se ve vzduchu kousek od jeho těla a to bez žádné podpěry. Tento úkaz totiž potřeboval zažít pro pozdější konání, ač nyní necítí žádnou nadšenost, nebo strach, ale přijímá situaci jako zcela běžnou, až nudnou.

Však je mu teprve sedm a co on ví, co je na tomto světě jiné… Vše bere jako zcela běžné, samozřejmé, jasné…

Díky účasti Průvodců nechává vše být s běžným přejetím ruky, protože se neděje žádný zázrak, jak by to mohli nazvat jiní, nýbrž vše do života zapadá i s tímto působením na hmotné sféry.

Již ví, že Průvodci dokáží přemisťovat předměty, zapínat elektrické spotřebiče, slyšitelně chodit po bytě, děsivě i láskyplně působit na návštěvy… Však veškeré tyto zkušenosti jsou pro něj běžným životem, kterým ho provázejí Ti nejlepší, rodina vtělená i duchovní.

A právě ty mu pomohou v příštím dnech k rozvinutí jeho magických Sil.

Jak astrálně cestovat

Poznání minulých životů skrze regresní terapii

Zaujala vás možnost poznat svůj život zcela do hloubky? Jak by probíhalo poznání minulých životů u vás? Poznejte více o regresní terapie pro návrat do minulých životů a příběhy, které můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Více ZDE.

Soukromá seance pro mimotělní cestování

Nebo vás zaujala možnost poznat mimotělní cestování? Poznejte více o astrálním a mentálním cestování a nechte se inspirovat z mnoha příběhů. Ty nejlepší naleznete ZDE.

Jak by probíhalo mimotělní cestování u vás? Můžete se připravit na astrální či mentální cestování skrze naše osobní zkušenosti. Nejen teoreticky, ale především prakticky. S námi to zvládnete! Můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Domluvte si Sezení se Sidrisem.

Poznejte své schopnosti na kurzech vedených Láskyplným světem!
Turné po ČR: Astrální Bubnování
Liberec: Vládce Síly
Soukromé sezení se Sidrisem

 

foto flickrPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •