Mimotělní cestování


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly, začínáme 2.2. a volná místa jsou skoro pryč 🧨

Přihlaste se, dokud je čas a začněte vědomě tvořit svůj život


 

Nepřeberné množství návodů O Kč

Stránky Láskyplný Svět .cz jsou naplněné mnoha návody, které jsou zcela přesně a jednoduše popsány, ba co více, vyzkoušeny a ověřeny velkým množstvím čtenářů i klientů. Každý tak můžeme zcela neomezeně nabírat praktické zkušenosti.

Setkáme se osobně?

S námi se v Liberci lidé cítí bezpečně, proto za námi běžně jezdí z celého Česka (309 km) , i ze zahraničí (až 804 km).

Naši pomoc uvítali klienti/přátelé, rodinné domy, farmy, realitní agentury, městský archiv, výrobní plocha i wellness.  Jezdíte k nám nejvíce z Česka, Velké Británie, Slovenska, Francie a Německa. Osobně jsme působili ve Velké Británii, Asii i Africe.

Jaké je setkání?

 • 98% klientů (čti přátel) je plně spokojeno,
 • 80% a více do krátké doby, nejdéle do jednoho roku změnilo život, který mají nyní vědomnější, kvalitní a více si jej užívají
 • 70% a více z nich je nadšeno a provedlo právě ty důležité kroky v životě vedoucí k opravdovému štěstí
 • 10% a více z nich zcela změnilo přístup k životu a stali se z nich velmi úspěšní a vyrovnaní lidé. Probudili v sobě opravdové Poznání, což si žádá příjemné a dlouhodobé cesty.

Dále nejlépe vyberte s čím potřebujete pomoci, na výběr máte z 5 možností:

1) Regresní terapie
pro poznání smyslu života skrze pochopení svých minulých životů?

2) Astrální cestování
Chcete se naučit mimotělně cestovat?

3) Mentální cestování
Chcete nacítit své duchovní/mentální tělo v běžném životě?

4) Vládce Síly
Chcete zažít vše během 3 let?
Vědomě jít svým životem, dlouhodobě se rozvíjet a doslova se stát Vládcem?

5) Mimotělní seance se Sidrisem
Potřebujete komunikovat se zemřelými, či máte doma nevítané bytosti?

 

1) Zažijte regresní terapii

do minulých životů pro poznání smyslu aktuálního života, kdy se spolu ocitneme na tři až čtyři hodiny v bezpečí našich útulných libereckých prostor.

Počítejme s ohodnocením 2.000 Kč, za které získáte zcela bezpečný zážitek a především odhalíte důležité kroky svého života! Poznáme, jaké jsou vaše minulé životy v regresní terapii a jaká poučení si z nich odnést. Touto cestou také prakticky poznáte své základní mentální mimotělní cestování. Před sezením nepijte kávu a mějte opravdu klidný den.

Více o Regresní terapii:
Minulé životy skrze regresní terapii pro poznání smyslu aktuálního života

2) Astrální cestování

pro poznání života nezávisle na těle

Můžeme spolu jít i intenzivní cestou, tedy podniknout bezpečné a postupné uvolnění pro mimotělní cestování, nejdříve mentální, pak astrální.

K uvolnění astrálního těla lze dopomoci skrze působení na vás – a to buď na kurzech Astrálního Bubnování (odkaz zde), nebo osobně přímo v příjemné terapeutické místnosti Láskyplného světa v Liberci, kdy vám zcela uvolním astrální tělo a vy tak budete mít již otevřenou možnost – vy to již budete znát, cítit, vědět. Již stačí malý krůček k tomu, abyste se rozhodl vystoupit naprosto v bezpečí u nás, nebo ve svém domově.

Uvolnění astrálního těla je podle naší zkušenosti nejsnadnější vždy v nočních až ranních hodinách. Buďme proto spolu od 20:00  do 04:00. Počítejte  s jednorázovou odměnou 10.000 Kč.
Pakliže vaše sebekázeň bude na stupni ovládání, pak je vystupování poměrně snadné. Samotné nacítění astrálního těla přichází rychle, výstup pak na sebe nenechá příliš dlouho čekat. Avšak zapomeňte na vše, co jste si doteď mysleli, nebo co jste nacítili… Toto musí být a bude jiné.
Cesta je pevná s ovládnutím sebe sama, získáním Poznání a následně uvolnění těl. Prožijeme doslova praktické kroky – to je naše cesta. Můžete se připravit na astrální či mentální cestování skrze naše osobní zkušenosti. Nejen teoreticky, ale především prakticky. S námi to zvládnete!
A jaké je mimotělní cestování světem mrtvých a bytostných? Poznejte cestu umírajícího do Vyšších sfér.

Více o astrálním cestování

Více o mentálním/duchovním cestování

Více o posmrtných sférách

Více o cestě umírajícího

 

3) Chcete jít vědomě svým životem a vnímat?

Jednodenní uvědomění života nezávisle na těle jakožto Vládce Síly

Poznejte své mentální tělo – tedy nezávisle na čase i prostoru, jenž je snadnější a příjemnější, díky tomu, že zcela ovládáte svou mysl, budeme moci jít dále.

Velmi silné cítěné astrálního i mentálního těla ve fyzické sféře, tedy abyste doslova cítil Vládu své Síly.

Počítejme s ohodnocením 5.000 Kč

4) Poznání Vládce Síly

dává veškeré pochopení prakticky – cítit onen změněný prostor, zažít to. Kombinace veškerého poznání. Vy to však již nyní znáte – stav, ve kterém víte , že můžete tvořit doslova cokoliv. Tato cesta od nás žádá velmi pevné uchopení toho stavu. Vy buďte, tvořte, vy buďte doslova Vládce situace . Je to váš život, jen váš a vašich nejbližších.

Povede vás kolegyně Tereza, my se budeme vídat v klíčových chvílích. I zde je potřeba být spolu v dlouhodobém kontaktu. Strávíme opravdu mnoho času, počítejte proto s odměnou 500 Kč týdně  a následnými sezeními a seancemi.

Naleznete cestu veškerého Poznání, tedy cesty minulých životů, probuzení astrálního světa pro Tvorbu v prostoru a ovládnutí doslova Moře Síly.

Více o Vládci Síly

Kde nás najdete – adresa Láskyplného Světa

Pro kontrolovaný a bezpečný zážitek se spolu ocitneme v nově zrekonstruovaných a útulných prostorách Láskyplného Světa v Liberci. Podívejte se za námi na fotkách více kliknutím ZDE.

Najdete nás v centru Liberce, 30 metrů od městské knihovny, ulice Rumjancevova 335/8.

Hlídané parkování nejblíže v knihovně, či zdarma pod knihovnou. Pokud přijedete autobusem, pak cesta je k obchodnímu domu Forum, zamíříte k radnici a od ní je to již kousek ke knihovně.

 

Volné termíny

Pište své vhodné odpoledne na muj@laskyplnysvet.cz nebo nám zanechte na sebe kontakt a my vám zavoláme.

Vaše jméno

E-mail

Telefon

Těším se na
1) Minulé životy 2.000Kč
2) Mimotělní působení 1.800 Kč a více

Poznámky(Povinné) Souhlasím s Obchodními podmínkami a správou osobních údajů (zde)
Chci VIP newsletter

5) Mimotělní působení

Mimotělně působím doslova bez hranic prostoru. Již však pouze občasně.

Sférická komunikace, vymítáním bytostných a působení Sil

Pokud potřebujete mou osobní pomoc, pak se pro zdárný výsledek budu plně věnovati našemu případu.

Komunikace se zemřelými, duchy, jejich vymítání, mimotělní komunikace a seance, očista místnosti a bytostí.  Očekávejte ohodnocení podle náročnosti a vysokou míru koncentrace.

 1. Běžné případy 3.000Kč (očista místnosti, komunikace s jednou bytostí)
 2. Náročné  5.000 Kč (komunikace s více bytostmi, či velmi složité působení)
 3. Nebezpečné, tedy vyžadující spolupráci více kolegů od 10.000 Kč

Tyto seance probíhají za pomoci opuštění mého těla a cestování za vámi. Zašlu vám proto návod pro vytvoření našeho rituálního mimotělního setkání.

Tip:
Máte malé děti? Neříkejte jim o našem působení, oni mě totiž ve většině případech vidí jakožto anděla, ostatně jako všechny mimotělní cestovatele 🙂

Dospělí naopak nemusí cítit absolutně nic, stejně jako když se já snažím pochopit chemii. Všichni jsme si vybrali jistý životní směr, ve kterém se dále rozvíjíme. Působím pro náš dohodnutý účel, veškerou sílu tak zcela koncentruji do působení. Může a nemusí však dojít k vnímání jiných stavů. Ano 95 lidí ze 100 cítí změněnou realitu, ale nemohu to garantovat. Pokud jdu s vámi působit, pak vždy musím od vás vidět následná potvrzení, že naše působení přineslo své ovoce – z toho důvodu mi zasílejte odměnu až ve chvíli, kdy jste zcela spokojeni. Působme opravdu velmi cíleně a nejlépe, jak to lze.

Chcete však i vy prožívat mimotělní cestování? Nadšeně vás provedu a ponoříme spolu v bezpečném a příjemném prostoru do hlubokých stavů. Užijeme si to 🙂 Informace naleznete kliknutím na: Chcete se naučit mimotělně cestovat?

Více o komunikaci se zemřelými:

Milující vzkaz z posmrtného života

Děsivé vymítání v hostinci

Odhalení posmrtné komunikace se zemřelým

Více o vymítání a působení Sil:

Očista prostoru, vymítání duchů v praxi

Kupa duchů následuje Cestu

Navrácení duše, aneb jaké bylo překvapení, když vše bylo jinak a ze seance se stal pořádný oříšek…

Dobrovolně posednut ďáblem

Volné termíny

Pro Komunikace se zemřelými, Vymítání, působení, …
1) Popište mi co nejsrozumitelněji a krátce situaci na email: muj@laskyplnysvet.cz
2) V nejkratším možném termínu záležitost diskrétně vyřešíme.
3) Až po působení a v případě spokojenosti děkuji za zaslání ohodnocení na bankovní účet, text pro příjemce uveďte prosím Váš email. 

Domácí platba v Česku:
2100954898/2010

Nemáte českou banku? Pak pro mezinárodní platby jednoduše použijte:
Číslo účtu: 2100954898
IBAN: CZ9220100000002100954898
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

 

Bezpečná cesta má svou cenu

Všichni máme na výběr, buď budeme popíjet sladký mok, nebo půjdeme cestou poznání. Není to naše povinnost, ale možnost.

Jak jsem získal své schopnosti? (ZDE) 

Proč je ohodnocení od vás tolik pomocné.

 

Láskyplný život přejeme,

Jindřich Sidris, terapeut
za pomoci láskyplné duše a korektorky Simony
a energické terapeutky Terezy Tiché Havránkové

muj@laskyplnysvet.cz

 

Jaké jsou působení a seance?

Mimotělní cestování – seance

“Byl jsem velmi uvolněný a cítil jsem po celou dobu velmi silné vibrace a věděl jsem, co se děje. Byla to opravdu velmi hodnotná zkušenost. Sidrisi, nesmírně moc si vážím každého písmeno, každé sekundy tvého času, kterou jsi strávil kvůli mě a mé rodině. Tvou zprávu jsem sdělil z 90% tak jak jsi to napsal, protože jsi to napsal naprosto dokonale. Nemělo to chybu. Upřímnost, zdůraznění, jemnost, vše to nejpodstatnější. Ale co bylo nejdůležitější, bylo to, že i má rodina byla z toho strašně moc ráda a šťastná, protože ví a cítí že to je na 100% pravda.  Jsem šťastný, věřím, že vše je na skvělé cestě. Jsem ti opravdu vděčný, za vše co jsi udělal. “
Adnán

 

Nacítění astrálního a duchovního těla v běžném životě

“Děkuji! Nová poznání otevírají možnosti k ještě větším poznání 😊 a síla se hodí vždycky 😃, tak ať proudí.”
Michal

 

Dlouhodobé vedení: Vládce Síly

“Já vím že jsem úplně úplně na začátku, že jsme v podstatě ještě nikam nedošli, ale cítím už na sobě velké změny. Manželovy se příjemně měnít ořed očima, vidím aury, jinak a lépe vidím přírodu, mech, vlnky…”
Jiřina

 

Předporodní mimotělní cestování za děťátkem

“Všem, kdo váhají vkročit do láskyplného světa vzkazuji ať neváhají😄. Pro mě to byl úžasný krok směrem k ještě nenarozenému dítěti, ze kterého čerpám i dlouho po porodu.  Je krásné se setkat s člověkem, který dokáže převést láskyplnou ideu do reálného života a takovým člověkem Jindra je.  Mějte se krásně a těším se na další setkání😉.”
Klára

 

Mimotělní cestování  – seance

“Popis z pána souhlasí přesně se zemřelým sousedem. Od té doby, co jsi mu pomohl jít do vyšších sfér, se věci daly do pohybu a jdeme tím správným směrem, za což DĚKUJI! Jsem nesmírně vděčná za tvou pomoc a tvůj zájem!”
Markéta

Astrální Bubnování

Po 5 měsících:

“Cítila jsem obrovskou lásku ke všem a ke všemu. Když jsem se vracela do těla,musela jsem se začít hned hýbat abych se cítila a chytla mě křeč do zad :-D, jakou jsem měla radost že cítím ty záda, jak mě bolej chacháááá, vzpomněla jsem si na tebe, jak máš chuť všechno ochutnávat a prožívat 🙂 Teď to chápu!!!

Tak ti chci moc poděkovat Side,za to co pro lidi děláš,otevřel jsi mi nový svět,určitě ne jenom mně ,tvoje práce je důležitá a má smysl,co je vlastně důležitějšího než otvírat lidem oči a vědomí ?

Od toho semináře se mi dějí zázraky každý den,úplně každý den zázrak 😀 Chci ti mooooc poděkovat za to co všechno děláš,jsi úžasnej a já ti přeji krásné ráno 🙂  Díky”

Irča

Napojení na budoucí děťátko

“Tvoje slova byla prorocká a napojení mé dcery na mě je doslova hmatatelné”
Klára

Komunikace se zemřelým skrze vyšší sféry

Vy jste mi dal důkaz, že je opravdu možné mimotělně cestovat do vyšších sfér.
Ani neumím popsat jaký balvan mi spadl ze srdce.
Zdeňka Ch.,

 

Mimotělní napojení, rozkrytí cesty Osudu

“Opravdu jsem nečekal tak pravdivý výklad. Není ani možný co o mě víš a čím jsem si prošel”
Milan G., Liberec

 

Komunikace s bytostnými

“Děkuji za jeden z nejkrásnějších dopisů, které jsem kdy dostala. Považuji to za velké štěstí, že jsem Vás mohla alespoň takto poznat.”

Dana F., Břeclav,

 

Komunikace se zemřelým

“Vážený Sidrisi, velice děkuji za Váš dlouhý email, vyprávějící o tolika věcech a stavech… Již Vám určitě mnoho lidí psalo, že máte neuvěřitelné schopnosti… připojuji se k nim.

Tehdy bez Vašeho působení bych tu asi už nebyl, děkuji Vám.

Karel

 

Regresní terapie

“Děkuju ti za to, jak jsi mě provedl mou první regresí.  Byl to opravdu neuvěřitelný zážitek, pro mně to bylo neskutečně opravdové. Přicházely obrazy i s emocemi a zároveň se ukázaly souvislosti současného života s životem minulým.  Měla jsem tam stejné pocity jako dnes a cítím, co je pro mě důležité si v tomto životě uvědomit a změnit. Stále nechápu, jak mi přicházely odpovědi na tvé otázky, rady a ponaučení do života.

To víš, že jsem ženská zvědavá a hned jsem hledala na internetu alespoň střípky z toho, co jsem viděla. Přiznám se, že jsem netušila, kde město ___ vůbec leží. Nikdy jsem tam nebyla. Na internetu jsem našla náměstí – je přesně tak velké, jak jsem viděla a mají tam přesně to dláždění a domy s podloubími. Ten krámek rodičů byl přesně v takovém podloubí. 

Stále to všechno ještě doznívá a uvědomuji si postupně všechny detaily a celé se to spojuje.
Těším se, jak se všechno ještě dokreslí a co mi to všechno vlastně přinese.  Opravdu pociťuji takový vnitřní klid, chystám se na velké změny cítím, že přicházejí, ale nemám strach, jak jsem mívala dřív. Opravdu zajímavé 🙂

Navíc se mi stále děje to, že mě napadají otázky, nad něčím přemýšlím dokola a najednou mě napadne si přečíst nějaký článek a mám dojem, že tam je tak detailně popsaná odpověď, že se mi až tají dech.

Těším se na všechno to nové 🙂 Raduju se z každého dalšího poznání 🙂
Miluju to, že svět není ta ubohá a nudná realita a jsem neskutečně šťastná a vděčná, že jsem to objevila 🙂 Děkuju 🙂 ”

Radka

 

Mimotělní působení

“V seanci se mi po cca 10-15 min podařilo dostat do nové, vyšší úrovně.”
Karel

 

Vládce Síly

“… moc děkuju za všechno – ten tvůj láskyplný svět je náročný, intenzivní, výjimečný a já se jen vždycky divím, jak jsem se v něm octla. I když se křením, smutním a nezvládám své myšlenky jsem z něj udivená – odvozeno od slova podivuhodný :-)))” Sidris: “Ještě za dob sidris.eu byl jeho nadpis Okouzlující svět :)”

Libuše, Praha

 

Mimotělní napojení

“Zvířecí přítel si nechal důvěru projít svojí duší (jak jste psal) a po roce jsme konečně rodina!
Děkuji za Vaši podporu, abychom jej nechali v klidu a pohodě. :-D”

…Později:

“Kůň byl dřív v noci ve stáji hodně neklidný a nad ránem kopal. I s jeho zdravotním stavem, se kterým přišel od bývalého majitele jsme si dost “užili”. Kopání ve stáji částečně přikládám i tomu, že jsme nevěděli o nezvaném návštěvníkovi – bytostném, kterého jste až Vy odvedl kam patří. Nyní je z něho ve stáji i výběhu opravdu velký pohodář 😀 “

Valerie M., jižní Morava

 

Mimotělní napojení

“Zbožňuju tu tvou nakažlivou radost a nechám se jí opájet :-)”
Slávek

 

Vládce Síly

“Moc se těším, co se bude dít, ale už teď se cítím náramně.  Už teď vidim, jak moc mi pomáhají seance s tebou. Postupně se ukotvuje i má víra v sebe. To je myslím to největší, co budu muset zvládnout a udržet.

Já se tak těším a úplně jásám, jak mi přichází do cesty to, co hledám. Za to co pro mě děláš, ti patří velký dík

Díky za tak obsáhlý mailík, tolik času mi věnuješ, díky 🙂
Vždycky když spolu mluvíme nebo když čtu tvoje řádky, přesně vím, co je pro mě dobře…..a po čem toužím.

Nevím, jak je možné, že se tak zvětšuje moje víra a nadšení.

Musím říct, že pro mě je to teď snad nový začátek 🙂 Všechno je nějak jinak 🙂 Je mi tak dobře, jako nikdy nebylo. Myslím, že se věci budou dít, tak jak mají.

Moc ti děkuji a tvůj výklad 🙂
Je to naprosté přesné…

Desná u Tanvaldu

 

Rozkrytí cesty Osudu, Vládce Životní Síly

“Moc moc ti děkuji za úžasné bytí a společné meditování, děkuji ti za čas, který jsi mi věnoval a za tvou pohostinnost. Pro mě to bylo něco neskutečného, úžasné poznání tušeného…. Jsem ti neskonale vděčná za to, co mi předáváš a dělíš se o své vědění a cítění. Dostala jsem další odpovědi na moje otázky a nasměrování tím správným směrem.
Domů jsem jela na svém obláčku 🙂 žádný strach, žádné obavy, jen úžasný pocit, že je všechno v pořádku 🙂 V noci jsem se ještě párkrát probudila a cítila neustálé napojení a tok energie, ale vždycky jsem zase usnula.
Moc se těším, co ke mně všechno přichází a že si můžu tvořit svůj život podle svého. Budu moc ráda, jestli budu moci dál objevovat a učit se, co všechno je v tomto ohledu možné, ať už s tebou osobně nebo ve skupině s našimi novými přáteli z kurzu.
Moc ti děkuju, jak mi pomáháš 🙂 A přichází další potvrzení, že je tohle moje cesta…. ale to teď nechci ani říkat nahlas…. povím ti za pár dní :-)”

Radka

 

Mimotělní cestování

“…Ale pak ses zjevil ty a zachránil mě. Vem si, že tobě třeba to naše psaní nepřijde, ale mě to celej ten rok pořád hnalo dopředu. A je úžasné, že jsme dostali takovu možnost si tu karmu vyrovnat a dorovnat 🙂 “

Morava

 

Mimotělní cestování, komunikace s bytostnými,
ochrana a očista před ničivými, doslova s nebeskou pomocí

“Jen jsem chtěla opravdu ze srdce poděkovat. S velkou pokorou a láskou, jaké jen je moje duše a má bytost schopna. Takže děkuji moc Jindřichu:) Jste můj zachránce z temnoty…”

Eva J., Brno,

 

Mimotělní cestování, rozmluva s bytostmi domu

“Ahoj, moc dekuji za vase meily jsou moc posilujici pro mou cestu byl jste prvni kdo me poprve uvedl do meditacniho stavu kdyz jsme tenkrat spolu cistily muj dum. Uz jsou to 2roky a od te doby se mi vse postupne otevira uz jsem se konecne prestehovala z Italie do Prahy, je to ma cesta byla jsem navedena na urcite lidi a 2roky na sobe pracuji jsou to uzasne laskyplne veci energie aj. Rada bych se s Vami Jindrichu nekdy setkala osobne a vymnenila si par informaci a jeste jednou moc dekuji za vse krasny vecer Vam vsem”

Itálie – Česko

 

Vládce Síly

děkuji, za tvé stránky s hezkým povídáním, vždycky se něco v nich najde, co mě rozsvítí, nebo ve mně rozsvítí a osloví.
Hanka, Liberec

 

Bylinná apatyka

“Čajíček z vašich bylinek je krásně voňavý,lahodný a pěkně mě zahřál a Vaši mastičku z bylinek si pochvaluji,ruka již tolik nebolí”

Věra S., Liberec

 

Bylinná apatyka

“Už vůně tinktury je velmi příjemná.”
Martina H., Praha

 

Mimotělní komunikace: Nanebevzetí bytostného

“Děkuji za krásný a zvláštní zážitek.
Sice jsem Vás, pane Jindřichu neviděla, ale cítila jsem neobyčejný klid v duši a velkou vděčnost. Cítila jsem, už z Vašeho psaní, že jste velmi hodný člověk a pojala jsem k Vám důvěru. Před seancí jsem brečela, tekly mi horké slzy po tváři tak, že jsem myslela, že je nezastavím. Úderem 20. hodiny se rozezněly zvony na nedalekém kostele a nastal klid. Celou dobu jsem se soustředila bez problému na Seanci a naskakovaly mi krásně vzpomínky. Cítím štěstí a snad nebudu patetická, když napíši i bezpodmínečnou lásku. Chtěla bych, aby mi tento stav vydržel a navázala jsem touto událostí na můj duchovní rozvoj, o který se snažím.”

D.

 

Astrální bubnování
“Po dlouhodobém pročítání láskyplného světa jsem dozrál do fáze, kdy jsem si chtěl zažít něco z toho, co znám z článků, na vlastní kůži.

V rámci kurzu jsme se dozvěděli spoustu věcí o Sidrisově náhledu na život a smrt a o jeho zkušenostech nejen z našeho světa. I díky jeho působení jsme si pak “osahali” naše nefyzická těla, pohráli si se Silou a zahlédli i jeho auru.

Během oběda jsem Sidrise zahltil desítkami otázek, na které mi velmi trpělivě odpovídal, ačkoli některé z nich byly možná až trochu moc vlezlé a pochybovačné. Za jeho opravdu láskyplný přístup jsem tak velmi vděčný.

V odpolední části jsme si výborně zabubnovali s Terkou. Ačkoli jsem se původně těšil hlavně na poznání související se Silou, bubenická improvizace ve stavu blízké extázi mě nakonec bavila ze všeho nejvíce.

Skvělý byl i závěrečný bubenický výstup Terky, při kterém jsme si všichni lehli na zem a meditovali.

Závěrečná otázka Sidrise několik minut po skončení tohoto hypnotického bubnování pěkně shrnula celodenní zážitek: “Jste všichni ve svých tělech?”
Jan

Web
“Celý den pročítám články, příběhy, rady a jsem za laskyplnysvet.cz moc vděčná a šťastná.”
Veronika

 

Jak Sidris získal své schopnosti? Více ZDE

IČO: 03069303, nejsme plátci DPH, obchodní podmínkyPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


 • 47
 •  
 •  
  47
  Shares