Jindrich Sidris

Sidrisi, jak jsi získal své schopnosti?

😮 Nová cesta Vládce Síly 🙋‍♂️Četl jsi? Stojí za to! 💁‍♀️

… se mě lidé často ptají… Odpovídám, že v životě dostáváme to, co doopravdy chceme a děláme. A já jsem chtěl získat Okultní Síly! A výsledek?

Jak se mi dařilo získávat schopnosti?

Rok 1996, v mých 10 letech se dozvídám se o lidech vládnoucími paranormálními schopnostmi. Jsem rozhodnut: Když to dokáží oni, tak já taky, učte mě!

1997, 11let: Pročítání veškeré tehdy dostupné literatury o pokusech s telekinezí, přenosech myšlenek na dálku a setkání s duchy mrtvých

1998, 12let: Student základní školy 6. třídy hýbe za pomoci mysli virgulí, která je zavěšená v hermeticky uzavřené sklenici

2000, 14let: V době výuky provedl s kolegy nad 20 telepatických působení, při kterých se 17 splnilo do puntíku. Telepatické příkazy na učitele byly jednoduché posloupnosti “Jdi k tabuli, pak zavři levou stranu, pak jdi do levé uličky a seber na stole tenisák, pak si s ním házej o zem, pak projdi okolo třídy a pak se vrať za katedru a o svůj stůl několikrát zabouchej třídnicí”. Bylo zajímavé, jak lze ovládat část mysli, když se lidé soustředí na výklad předmětu…

2004, 18let: Srážka na lyžích, probuzení v nemocnici, nemožnost hýbat tělem po krátkou dobu. Přichází uvědomění, že nejsme tělo, ale ono je náš prostředek. Prý jsou lidé, kteří vystupují z těla, chci být mezi nimi! Proto praktikuji a žádám Univerzum o pomoc, díky čemuž se o rok později dostaví výsledek.

2005, 19let: První vědomý výstup z fyzického těla za pomoci své duše, astrálního těla.

2005 – 2007, 19 – 21let: Následuje série pokusů s návštěvami u přátel, kdy ač hmotné tělo leží doma na posteli, tak astrálním tělem lze duševně i duchovně cestovat doslova kamkoliv a zcela reálně prožívat a vnímat situace. Po následném navrácení do hmotného těla interpretovat zážitky s detaily, které potvrzují reálný prožitek. Vzdálené rozhovory, úkony, čtení spisů, myšlenkové pochody.

2007, 21let: Setkání v Božím chrámě, stojím před dveřmi do Nebe, prožívám, nevcházím. Začínám chápat že lidé mají opravdu různě až kolektivně stvořené astrální světy.

2006 – 2011 , 20- 25let: Setkání s klíčovými lidmi a Průvodci. Iniciace, magické praxe, okultní seance.

2009, 23let: Zážitek Božského v astrálním prostoru

2010, 24let: Pochopení NIC, uvědomění o pomíjivosti veškerého jednání, prožití Láskyplné chvíle.

2010, 24let: První úspěšná léčba rakoviny. Úspěšné okultní působení na změnu Osudu.

2004 – 2015, 18 – 25 let: Každodenní mimotělní cestování, z počátku astrální, později mentální za účelem poznání vyšších sfér,  i informací z hmotného světa pro širokou veřejnost. Jednalo se o důležité období, kdy jsem mohl pomoci mnoha lidem, avšak velmi náročné, neboť jsem mimotělně cestoval většinu času, tedy byl pohlcen vyššími sférami. Po této době přichází působení astrální silou na hmotné úrovni. Od této chvíle se můžete přímo vy sami přesvědčit, že astrální cestování je poznání života nad hmotným tělem díky workshopu ZDE a přímého návodu na astrální cestování ZDE.

2011 – 2015, 25 – 29let: Pomoc při vymítání mrtvých z bytů skrze láskyplné mimotělní rozhovory a jejich pochopení posmrtného života.

Aby to bylo vše, tak bych měl dodat, že v mých 6 letech, roce 1992, mě pravidelně navštěvovaly neutrální bytosti. Nikdy nic neřešily, jen byly se mnou a díky nim jsem si zvykl na trochu jiný svět, který mě následoval až do roku 2004 skrze fyzické doprovodné vjemy, otřesy skleniček v přítomnosti bytostných a procházení bytostí po bytě se zcela reálnými zvuky a vjemy.

Pomáhal jsem přátelům, pocestným, seančně jsem působil v rodinných domech, farmách, realitních agenturách, vedl očistu městského archivu, výrobní plochy i wellness. Celkově jsem úspěšně pomohl mnoha stovkám lidí a o to více bytostným.

Mé poslání je pomáhat zemřelým lidem dostat se na druhý břeh, do Vyšších sfér.
Živým lidem v Česku, Anglii, Francii, Itálii, Německu a Polsku si uvědomovat, co je jejich život.

Běžně pomáhám s astrálním výstupem pro zkušené s meditací (zvládající uvolnění mysli a těla, 5 minut zcela bez myšlenek a 20 minut o jedné myšlence)

V roce 2015 jsem otevřel se ženou Terezou mnoho akcí, workshopů a terapií, především jsme však spustili cestu Vládce Síly. Postupně během roku zjistíme, jak ovládat telepatii, telekinezi, cítit Síly, komunikovat s bytostmi, být sami sebou ve svém osudu, který následně převzít zcela pod svou vůli a jít životem jakožto Vládce Síly, hmoty, astrálních sfér, mentálních i poznat vyšší.

2017, 30let: 

Dříve jsem zájemce učil praktickému astrálnímu cestování rok, pak tři dny, nyní s Terezou Tichou pouhých 8 hodin, až dokonce 2 hodiny. Vše díky:

 

Co společně dokážeme?

Astrální cestování:

Regresní terapie

Vládce Síly

 

 

“Jindřichu, velmi Vám děkuji za Vaši zprávu a také bych Vám chtěl poděkovat za to, že děláte takové úžasné věci pro svět. Vaše články mi do života vnáší inspiraci a pomáhají mi nalézat to, na čem mi opravdu záleží, tedy lásku a poznání. Astrální cestování, regrese do minulých životů i prohloubení poznání svého Já, jsou věci, které toužím ve svém životě poznat.”
Michal

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:

 • Celodenní Workshop Astrální cestování
 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻
 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  •  
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
   1
   Share