Jindrich Sidris

Sidrisi, jak jsi získal své schopnosti?

Čtení na 4 min.

… se mě lidé často ptají… Odpovídám, že v životě dostáváme to, co doopravdy chceme a děláme. A já jsem chtěl získat Okultní Síly! A výsledek?

Jak se mi dařilo získávat schopnosti?

Rok 1996, v mých 10 letech se dozvídám se o lidech vládnoucími paranormálními schopnostmi. Jsem rozhodnut: Když to dokáží oni, tak já taky, učte mě!

1997, 11let: Pročítání veškeré tehdy dostupné literatury o pokusech s telekinezí, přenosech myšlenek na dálku a setkání s duchy mrtvých

1998, 12let: Student základní školy 6. třídy hýbe za pomoci mysli virgulí, která je zavěšená v hermeticky uzavřené sklenici

2000, 14let: V době výuky provedl s kolegy nad 20 telepatických působení, při kterých se 17 splnilo do puntíku. Telepatické příkazy na učitele byly jednoduché posloupnosti “Jdi k tabuli, pak zavři levou stranu, pak jdi do levé uličky a seber na stole tenisák, pak si s ním házej o zem, pak projdi okolo třídy a pak se vrať za katedru a o svůj stůl několikrát zabouchej třídnicí”. Bylo zajímavé, jak lze ovládat část mysli, když se lidé soustředí na výklad předmětu…

2004, 18let: Srážka na lyžích, probuzení v nemocnici, nemožnost hýbat tělem po krátkou dobu. Přichází uvědomění, že nejsme tělo, ale ono je náš prostředek. Prý jsou lidé, kteří vystupují z těla, chci být mezi nimi! Proto praktikuji a žádám Univerzum o pomoc, díky čemuž se o rok později dostaví výsledek.

2005, 19let: První vědomý výstup z fyzického těla za pomoci své duše, astrálního těla.

2005 – 2007, 19 – 21let: Následuje série pokusů s návštěvami u přátel, kdy ač hmotné tělo leží doma na posteli, tak astrálním tělem lze duševně i duchovně cestovat doslova kamkoliv a zcela reálně prožívat a vnímat situace. Po následném navrácení do hmotného těla interpretovat zážitky s detaily, které potvrzují reálný prožitek. Vzdálené rozhovory, úkony, čtení spisů, myšlenkové pochody.

2007, 21let: Setkání v Božím chrámě, stojím před dveřmi do Nebe, prožívám, nevcházím. Začínám chápat že lidé mají opravdu různě až kolektivně stvořené astrální světy.

2006 – 2011 , 20- 25let: Setkání s klíčovými lidmi a Průvodci. Iniciace, magické praxe, okultní seance.

2009, 23let: Zážitek Božského v astrálním prostoru

2010, 24let: Pochopení NIC, uvědomění o pomíjivosti veškerého jednání, prožití Láskyplné chvíle.

2010, 24let: První úspěšná léčba rakoviny. Úspěšné okultní působení na změnu Osudu.

2011 – 2015, 25 – 29let: Pomoc při vymítání mrtvých z bytů skrze láskyplné mimotělní rozhovory a jejich pochopení posmrtného života.

Aby to bylo vše, tak bych měl dodat, že v mých 6 letech, roce 1992, mě pravidelně navštěvovaly neutrální bytosti. Nikdy nic neřešily, jen byly se mnou a díky nim jsem si zvykl na trochu jiný svět, který mě následoval až do roku 2004 skrze fyzické doprovodné vjemy, otřesy skleniček v přítomnosti bytostných a procházení bytostí po bytě se zcela reálnými zvuky a vjemy.

Pomáhal jsem přátelům, pocestným, seančně jsem působil v rodinných domech, farmách, realitních agenturách, vedl očistu městského archivu, výrobní plochy i wellness. Celkově jsem úspěšně pomohl mnoha stovkám lidí a o to více bytostným.

Mé poslání je pomáhat zemřelým lidem dostat se na druhý břeh, do Vyšších sfér.
Živým lidem v Česku, Anglii, Francii, Itálii, Německu a Polsku si uvědomovat, co je jejich život.

Běžně pomáhám s astrálním výstupem pro zkušené s meditací (zvládající uvolnění mysli a těla, 5 minut zcela bez myšlenek a 20 minut o jedné myšlence)

V roce 2015 jsem otevřel s týmem láskyplného světa pravidelné seance pro nalezení Vyšších schopností. Postupně během roku zjistíme, jak ovládat telepatii, telekinezi, cítit Síly, komunikovat s bytostmi, být sami sebou ve svém osudu, který následně převzít zcela pod svou vůli a jít životem jakožto Vládce Síly, hmoty, astrálních sfér, mentálních i poznat vyšší.

2017, 30let: 

Dříve jsem zájemce učil praktickému astrálnímu cestování rok, pak tři dny, nyní s Terezou Tichou pouhých 8 hodin, až dokonce 2 hodiny. Vše díky:

 

Co společně dokážeme?

Astrální cestování:

Regresní terapie

Vládce Síly

 

 

Potřebujete pomoci? Setkejme se! Odkaz zde.

 

Jindřich Sidris

Říjen 2015

Jindrich Sidris srpen 2015
Srpen 2015

Jak mě kontaktovat => ZDECelodenní workshop astrální cestování,
18. srpna v Praze

Více informací ZDE •  
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share