Silné zážitky ze zasvěcení na Mistra Reiki

Silné zážitky při červnovém úplňku s úplným zatměním Měsíce

Prožít jedno z nejočekávanějších Lunárních zatmění desetiletí, kdy Luna prochází přímo středem zemského stínu ve spojení s úplňkem (15.6.2011), jsme chtěli procítit v co největším možném spojení s přírodou.

Náš průvodce Zbyněk, kterého nejlépe představí jeho Oranzovestranky.cz okamžitě věděl, že místo ze středověku bude pro toto napojení velice silné, proto jsme vyrazili na Budeč, kde se podle legend v rotundě sv. Petra a Pavla vystavěné po roce 895 sv. Václav učil čtení a psaní. Toto místo ve středních Čechách je opředeno mnoha tajemnými chvílemi, které se zapsaly i do nejmenšího kamínku.

Již v polovině výstupu nás uvítala velmi rozdílná Síla

Jemně naladila naše běžné myšlenky z města a připravila nás pro vstup do zahrady poznání, jako kdybychom prošli branou do jiné dimenze. Cestou jsme míjeli stromy s rudými třešněmi a vánek příjemně chladil sluneční svit.

Brzy jsme došli na ještě kouzelnější místo

Velký palouk ohraničený lesy, u jehož středu stála rotunda, která z dáli svítila do krajiny svojí kopulí. Naproti jsme našli cíl naší cesty, nezachovaný kostel zasvěcený Panně Marii, jehož půdorys je v terénu vyznačen kamennými základy. S úctou jsme požádali, zda můžeme přebývat na tomto místě, kostelík nám otevřel cestu do svých tehdejších tajů a naznačenou chodbičkou jsme vkročili do základů malého kostelíku, jenž je svojí strukturou namířen na jižní rozsáhlou stranu louky. Pokorně jsme přichystali potřebnosti na přespání v tomto posvátném místě a šli se s tímto místem seznámit. V této chvíli se již začalo stmívat a malý chroust, který okolo mě poletoval se svojí rodinkou, se rozhodl pro přespání v mých vlasech, což mě potěšilo 😉

Déva stromu nás uvítal

Jaké pro mě bylo překvapení, když u rotundy jsem narazil na jinak běžný strom, ale zářící a plný síly. Chvíli jsme si rozuměli s předáváním energií, když najednou z něj vykoukl menší stromový déva.
Okamžitě mě uvítal a po seznámení, jsem mu vyprávěl naše přání spát v základech kostelíku. Jako moudrého dévu jsem ho žádal rady, které mi může poskytnout pro přebývání na tomto místě. Řekl, že přenocování v těchto místech je bezpečné, neboť jsou zde dobré přírodní bytosti, ale protože zažil již několik chvil, které byly podivuhodné, tak nabídl svoji pomoc. Ze základů kostelíku v tu chvíli začaly vyrůstat mladé astrální stromky, jeden vedle druhého až vytvořily zeď a spojily se v nádhernou oblou střechu. Dále je posílil o sílu tohoto místa a vyčistil vše v blízkosti. Od této chvíle o nás bylo postaráno od dévy jménem Respin, který nás přizval do svého místa a ujal se ochrany. Byl menší postavy a podobný svému stromu. Měl nádherný úsměv, tu a tam ho pokrývaly zelené listy. Chvíli jsme se na sebe koukali a chtěli si podat ruce, v tu u mě došlo k vyčištění mysli a byl jsem volný, již na mne stále nedorážely zbytečné myšlenky. Lirmun ukázal druhou rukou na rotundu a poučil mě, že v přední části se odehrávaly běžné události, ale ať nechodím do zadní části přímo za rotundu. Proto jsme poděkoval za velkou pomoc pro celou skupinu a radu, kterou mi udělil a pomalu jsme se rozloučili. Déva se vrátil ke svému stromu a já šel k rotundě, abych zjistil spojitosti, o kterých Lirmun povídal. V přední části se za hradbou nalézala odpočinková zahrada a vstup do rotundy, celé spojení působilo velice příjemně.

Déva radí s výběrem místa

Při vzdáleném pohledu k severní zadní části rotundy mi již bylo jasné, proč mě Lirmun varoval, nacházel se tam totiž snad největší hřbitov, který jsem zatím viděl. Samo o sobě by to nebylo nic špatného, hřbitov byl běžný, ale událost, která se stala velice blízko zadní zdi rotundy nesla onu nechtěnou sílu. Poslal jsme poděkování dévovi, že již rozumím, proč tam nemám chodit a obrátil se k cestě za mými známými. Sešli jsme se v celé skupině při cestě na západní stranu tohoto nádherného místa, kde se nalézá obřadní kamenná zídka. Všichni jsme pocítili, že je tam něco jinak a jen pohlédli na nebe, kde se měsíc připravoval na svůj úplněk se zatměním. Bylo to tady tak silné, že jsem si sednul do trávy, ke srázu a pozoroval tu přírodní scenérii. Byla stále větší tma a i když společníci odešli, stále jsme zůstával na tomto místě. Kousek ode mě poletovala světluška a druhá a třetí, bylo nádherné sledovat jak poletují a jsme kolíbáni růžovými mraky. Nešlo se však zde plně uvolnit, neboť síly, které tudy proudily, byly mocné. Jasně jsem cítil, že mnoho lidí již na tomto místě pobývalo, ale ne jen z odpočinkového důvodu, ale i pro práci s přírodou.

Odešel jsem zpět ke středu, ale cestou ještě zamířil na širokou jižní louku. Tolik prostoru, tolik nádherného ticha… Občas proběhly menší zvířátka a já si tam v polosedu a polooblečen užívám toho přebytku a spojení s přírodou. Jen sedím a užívám.

Po západu slunce jsme se všichni sešli v základech kostelíku, teď již v nádherném jemnohmotném chráněném přírodním stavení a sledovali měsíční svit s čekáním na zatmění.

Toto harmonické čekání bylo přímo jako stvořené pro rozhovor s Mistrem Reiki Zbyňkem, který mi ukázal před několika lety využití velice koncentrované původní energie Reiki. Po zhodnocení, se mi od mého Mistra Reiki Zbyňka dostalo zasvěcení do poslední, taktéž Mistrovské úrovně.

Průběh zasvěcení byl velmi silný a jedinečný

Ulehl jsem do středu stavení, přičemž Zbyněk započal vedení zasvěcení. Chvíli trvalo, než-li jsem dospěl k úplnému uvolnění a přijetí vedení, právě v této chvíli ke mně sestoupila obří bytost, byla to jedna z bytostí, které zasvěcení do Reiki zprostředkovávají. Probíhaly mnou pocity, zážitky, důležité životní chvíle, jednání, myšlenky, které jsem v minulosti řešil a které byly pro mě školou života, pro poklidný rozvoj ducha. Bytost měla několik důležitých otázek a sledovala, jak sem tyto životní chvíle prožil. Jako poslední otázku položila a to s velkým důrazem, zda si doopravdy vnitřně přeji a zda jsem připraven býti Mistrem Reiki, zda dokáži vést sám sebe ale i pomáhat dalším lidem, tak, jak to dělá Mistr každého umění. Byla to dlouhá debata se vší vážností, než jsme odsouhlasili další krok. Bytost se oddálila a v tu chvíli se okolo mě udělalo velice silné a pronikavé světlo, které hladilo a bylo příjemné, cestu k němu jsem musel nalézt přes srdce. Až když jsem se s touto světelnou energií plně naladil, tak v té chvíli jsem zářil stejně silně, jako světlo okolo mě. Byl to silný zážitek, při kterém došlo k jisté očistě, proto světlo odstoupilo, aby mohlo přijít další a o mnoho silnější, které rozpohybovalo jak astrální tělo, mentální, tak občas jsem cítil i fyzické. Nacházel jsem se v bílém prostoru, nikde nic, jen bílé světlo, s kterým jsem se tentokrát mohl plně identifikovat, světlo bylo já, já byl světlo. Intenzita se stále zesilovala a propojení bylo silnější a příjemnější. Cítil jsem, že v této chvíli již můj Mistr přestal iniciovat, neboť jsme již dosáhli onoho stavu, ve kterém jsem to byl již já, kdo zůstával sám v tomto světle. Od této chvíle jsem stále napojen na tento intenzivní zdroj energie, světla.

Po celý večer jsme celá skupina jen tiše přijímali přírodní dary, které se nám dostávaly přes úplněk, zatmění, při vychutnávání pravého japonského čaje, který připravoval čajový mistr Milan s láskou a speciálním postupem za studena do maličkých šálečků, při vychutnávání trošky magického červeného vína a celou noc jsme zůstávali naladěni a usnuli až v pozdní noci.

Brzy ráno vykvetl uvnitř kostelíka něžný bílý svlačec, moonflower, jenž byl potvrzením, že jsme byli vítáni a při ranním slunci pozorovali auru. Snídaně byla jedna z nejbáječnějších, perník od našich společnic a třešně přímo od veselých dévů, kteří se radovali stejně jako my, že máme tuto možnost.

 


Foto flickrPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •