Společně splníme tvé největší přání

Máš v sobě nesplněný sen a toužíš po jeho realizaci? Potřebuješ již jen “ty správné” lidi?

V Láskyplném světě se setkáváme během terapií, astrálních nocí, bubnování ve tmě a dalších kurzů s velkým množstvím lidí, kteří mají své sny a touhy. A velmi často od nich slýcháme větu: “Přesně vím, co chci, jen bych k tomu potřeboval další lidi, kteří mají zájem o totéž.”

Pak se tedy ptáme na podrobnosti a hledáme ve své paměti, kdo by mohl dotyčnému pomoci. Již máme za sebou krásné úspěchy, kde seznámení dvou lidí padlo na úrodnou půdu a sny se začaly měnit ve skutečnost.

Vždyť stačí tak málo – jen propojit správné lidi. A kdo jiný by to měl udělat, než právě Láskyplný svět? Jak jinak tu vytvořit láskyplný svět, než když budeme pomáhat plnit ty nejniternější sny a plány? Kdy jindy dává život větší smysl, než právě v těchto chvílích?

Líbí se ti tato myšlenka? Chceš si splnit svůj sen a zároveň pomoci druhým k jejich životnímu naplnění? Připoj se tedy k tomuto jedinečnému projektu.

Níže nalezneš formulář, který prosíme svědomitě vyplň. Skládá se ze tří částí a je potřeba, v některých prohlížečích, rolovat na stránce, aby se další část ukázala. 

Skládá se ze dvou sekcí:

Obě sekce vyplň rozsáhleji svými slovy, ale zároveň přidej tagy, heslovité pojmy, které vše budou co nejvýstižněji popisovat. Umožníš tím snadnější vyhledávání a větší přehlednost.

1. Čím ty můžeš pomoci?

Napiš do něj vše, čím můžeš být užitečný, jaké povolání vykonáváš, jaké máš znalosti.

Mysli zde na to, že veškerou případnou pomoc budeš konat nezištně, jen z radosti pomoci někomu plnit jeho sen. Není to tedy o nabídce placených služeb. Řiď se zásadou: “Pakliže to bude nutné, budou mi uhrazeny mé finanční náklady. Veškerý čas a své přičinění věnuji z radosti.”

2. Tvůj sen

Bavme se zde o těch nejniternějších snech, o těch, které by daly tvému životu maximální naplnění. Vynechme myšlenky typu: “Bylo by zajímavé… Asi bych rád zkusil… Tohle by mě nejspíš bavilo…”.

Neztrácejme čas nejasnými představami. Podívej se sám do svého nitra a objev svou životní touhu. Která, když se ti splní, budeš v tu chvíli každý den vstávat s nadšením.

Napiš svůj sen a přidej k tomu, v jaké je nyní fázi a koho potřebuješ k jeho uskutečnění. Cokoli, co tě napadne a mohlo by být užitečné pro ostatní.

Pakliže jsme spokojení a šťastní, můžeme šířit tyto emoce dál a tím pomáhat ostatním lidem. Spustí se tak nádherná řetězová reakce. Pojďme společně tvořit nás Láskyplný svět.

Korektura českého textu Jaroslav Hála
Foto: flickrBRNO, PRAHA,
ČESKÉ BUDĚJOVICE, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Celodenní Workshop Astrální Cestování,

Workshop Astrální cestování

Užijte si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

🌱 Prales probudí tvou sílu 🌿 AY!energy od laskyplnysvet.cz ⚡️

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •