Umělé podporování spirituálního vzestupu?

😮 Nová cesta Vládce Síly 🙋‍♂️Četl jsi? Stojí za to! 💁‍♀️

V jaké chvíli jsou berličky vhodné a kdy naopak zcela zničí vše vybudované?

Mohou nám velice pomoci, postrčit nás dále, ale také zapříčinit rozpadnutí veškeré vybudované cesty či dokonce její nenalezení.

Jak je známo, všechny cesty vedou do Prozření. Jenže jak si vybrat takovou, která nás dovede opravdu co nejdále a to ještě za tohoto života? Tedy ne až po smrti hmotného těla.

A) Neznám své vyšší vědomí

Pokud si nyní vezmeme berličku, která nás dostane například do vysokých sfér, nebo na omezenou dobu z hmotného těla, pak máme úžasné zážitky, ale s velkou pravděpodobností dojde k degradaci poznání. Zde opravdu berličku neriskovat, nejprve se poznejme.

Dochází k degradaci poznání

přichází bez jakékoliv předchozí práce s myslí, tedy se většina uživatelů berliček domnívá, že tento stav je navozením jistého dojmu. Instantní řešení je zde pochopeno povrchní myslí, neboť hluboká mysl nebyla ještě probuzena. Berlička poslouží jako uzavření jedné z mnoha cest.

 

B) Znám své vyšší vědomí

Zcela na začátku si myslíme že víme kdo jsme, a docela si i uvědomujeme, že nás tvoří obrovské množství myšlenek a přesvědčení. Postupem času i zjistíme, že jsme je získali  od okolí, sami vytvořili i dokonce je převzali z kolektivního vědomí.

Uchopíme Prozření

Instantní řešení je pochopeno hlubokou myslí, kterou jsme předem poznali. Zcela tak známe sami sebe, své vlastní vědomí. Nyní berlička slouží jako pomocník k dosažení vyšších stavů, jakási mapa, která nám ukáže nejbližší cíl, my se do něj ponoříme, naučíme jej poznávat a opět nás berlička zaveze zpět. My již známe vyšší bod a nyní umíme do něj vkročit.

Berličky ano, ale pouze některé a velice omezeně,
ale vždy společně s poznáním hlubokého stavu vědomí.
Pro všechny případy naleznete první kroky v návodu (zde).

Nejprve si vyberme přirozenou cestu

Astrální cestování

věnuje cestu ovládnutí mysli, reálné a důkazné poznání sebe nezávisle na hmotném těle a díky tomu nalézání cesty hlubších, často níže jmenovaných. Zcela jednoduchý, účinný a vyzkoušený návod mnoha zájemci a přáteli nalezete v návodu Astrální cestování prakticky.

Vládce Síly

zcela analyzuje vnitřní mysl ku vládě vlastnímu vědomí a pochopení možností ve světě i za ním.

Hermetismus

Zcela přímá cesta k prozření do aktivního budování Univerza, později vědomé splynutí.

Buddhismus

trpělivé hledání a nacházení. Nalezneš, poznáš, odevzdáš se či pomůžeš dál? Velmi dobří přátelé v buddhistickém centru Rabten.

Zen

zcela přímá cesta k cestě pochopení a odevzdání se. Přátelé ze zenové školy Kwan Um Liberec.

Duchovní jóga

poskytuje cestu prozření v hmotném světě. Je vhodná pro vnímavé lidi.

… a mnoho dalších …

A nyní se podívejme na druhy berliček

Astrální cestovatel

jenž dokáže působit na druhé astrální těla a zklidnit i jejich hmotná těla je cenou rychlou cestou k Prozření. Každý zájemce tak v praxi ovládá svou mysl, poznává sám sebe i své vědomí. Je to však rychlá cesta o které se dá uvažovat ve chvíli opravdu silného vnitřního přesvědčení. Další možnosti poznání života nezávisle na těle ZDE.

Regresní terapie do minulých životů

neboli forma mentálního cestování, kdy získáme schopnost zklidnit mysl a uvolnit své vědomí do dějství napříč časem a prostorem. Více naleznete v článku Jak poznat minulé životy?.

Buddhismus

dokáže dopomoci, ale užije vždy s mírou. Krásným příběhem je cesta paní, jenž meditovala v buddhistickém centru po mnoho let. Měla již velmi ovládnutou mysl a na této cestě pokročilá. Při meditačním shromáždění se svým vnitřním vědomím optala mnicha, zda opravdu tato cesta vede k vyššímu poznání. Mnich se na ní láskyplně zadíval, zakýval, v tu chvíli její astrální tělo vyzdvihl z hmotného těla, nechal ji potřebnou dobu sledovat kde se nachází a pak navrátil zpět do těla ze zprávou “Ano, jdeš velmi dobře. Dostala jsi dar a poznala vyšší možnosti. Nyní je však v sobě probuď svou poctivou cestou.”

Ay! Energy rostliny

Velmi silný duch rostlin pocházející ze šamanské části Jižní Ameriky a Afriky. Do půl hodinky po probuzení si nasypat jeden balíček do vody, vypít a po 20 minutách usednout k meditaci.

Sidris: “Vyzkoušel jsem jeden a půl balíčku rozmíchané v teplé vodě, požádal jsem ducha přívětivých bylin aby zjevil svou sílu … a … na asi deset vteřin jsem se ocitl svým astrálním tělem u stropu! Pak mě ihned tělo stáhlo zpět. Zkoušeli i přátelé a minimálně měli zajímavé zážitky po několik hodin o silnějším vědomí a ducha. Tyto byliny jsem si oblíbil i pro běžný život. Nezaručuji, ale říkám že na mě působí dobře. Přesto rozhodně doporučuji jít cestou sebeovládání a poctivou, přesně jak uvádím v návodu na astrální cestování.”

Směs Ay! energy rostlin seženete v eshopu
sidris.eu/produkt/ay-energy/

Marihuana, lsd, šalvěj divotvorná a podobně

Pakliže nemáme zvládnuté vyšší vědomí, pak pravděpodobnost degradace poznání je velmi vysoká z důvodu velké síly. Jděme přirozenou cestou! Pokud máme zvládnuté vyšší vědomí, můžeme se o tom přesvědčit, přesto nám tato cesta již nic nového nepřináší, neboť jsme na cestě dále a nepotřebujeme tyto berličky k dosažení vyšších stavů vědomí.

Neklidnou mysl do ovládnutého vědomí

Ať to může znít ze začátku jako příliš jednoduché, až banální, pak vám garantuji, že poctivé dodržení zcela lehkého postupu vás dovede tak daleko, kam byste si nyní ani nedokázali představit.

Je nutné zcela zklidnit veškeré děje které nás ovládají a zabavují. Jen díky tomu se můžeme ponořit hlouběji do poznání. Mysl ze začátku protestuje, kope, nadává, nechce. Pokud jste pevní ve vašem rozhodnutí, pak dle našich individuálních schopností mysl přestane vytvářet veškeré zábrany a místo toho začne zcela spolupracovat. Máte vyhráno!

Zcela jednoduchý a přitom velmi účinný návod:
Tři stupně klidu mysli

Chci důkaz, že dělám v životě správně

Největším překvapením pro vás bude změna okolí, neboť se již nebudete chtít bavit o tématech, které nerozvíjejí mysl, ba ji dokonce zašlapávají. Toto byly témata minulosti, neboť patřily k jistému druhu zábavy, či alespoň bezúčelnému tlachání.

V této chvíli jste si vnitřně vybudovali své velmi silné vědomí, proto jděte výše, cestujte astrálně, mimotělně, poznejte zcela čisté vědomí, Nicotu, Všechnotu, Univerzum, Boha. Staňte se jím. Běžte a poznávejte ze všech stran právě skrze vaší dokonalou cestu!

Foto flickr

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:

 • Celodenní Workshop Astrální cestování
 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻
 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •